Каква козметика за бебо да си подготвим след раждането?

  • 9 651
  • 81
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 616
Аз харесвам всичко френско и гласувам с 2 ръце за Мустела и Клоран. Изпробвала съм АБСОЛЮТНО всичко на пазара, за мен тези две серии са най-добрите. Задължително ще ти трябва - флуид за къпане (за предпочитане без сапун, Мустела имат), мляко за след баня и Колд крем за навън. Мустела са доста скъпи по над 20лв е едното нещо, но имай предвид, че при "разходите" за едно малко бебе, 1 опаковка ще ти стига за поне 2 месеца, при ежедневно къпане.

# 76
  • Мнения: 805
олио някаво за масажчета.
крем против подсичане - аз съм фен на Бочко.
сапун или шампоан за новородени.
физиологичен разтвор за носле, пъпче...
пудра аз не съм ползвала.
Ако сам пропуснала - има и други мами, все някоя ще допълни

# 77
  • Мнения: 666
На бебето му ТРЯБВАТ:
- медицински спирт за пъпчето
- пудричка сулфатиацол или немибацин пак за пъпчето
- мек бебешки сапун и шампоан
- цинков крем срещу подсичане (маже се по дупето, той изглежда плътен и не попива, но точно така пази нежната кожа от подсичане)
- някакво олио за тяло, може да е зехтин, а може да е някакво марково, според каквото имаш предпочитания. Не е хубаво да е ароматизирано.

Другите неща не са от първа необходимост, може да си купиш, а може и да не си купиш.

 Peace

# 78
  • Мнения: 363
Ползвах Мустела и съм доволна. Сега смених с А-дерма и също съм доволна от нея.

# 79
  • Мнения: 179
АЗ сам много доволна от Местела от деня в които се прибрахме от родилния дом до сега Peace

# 80
  • Мнения: 132
Бюбхен,бюбхен,бюбхен
медицината е толкова напреднала,възползвай се.
остави ги бабините дивитини
вземи си на първо време лосион или мляко,и по-натам за зимата и олио-това е за тялото,сапунче, бебешка прах за  пране,кремчета против подсичане

# 81
  • Мнения: 4 335
Ползвам цялата серия на Бюбхен-шампоан,сапун,олио,балсам,сльнцезащитния...разбира се не вси4ко е необходимо от пьрвия ден  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт