Ишлемета (дрехи, обувки, други) - магазини и адреси 2

  • 314 810
  • 498
  •   1
Отговори
# 15
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
ByTheWay, не. Отиваш на Четвъртък пазара и ако приемем, че страната откъм бул. '6-ти септември' е лицето на пазара, го прекосяваш до другия му край - еднопосочната улица, която е 'Ангел Кънчев'. Там като застанеш с гръб към пазара, 'Торакс' ти е отдясно, а 'Фрея' отляво - Неокнит е точно насреща срещу задния край на пазара, трудно ще го пропуснеш, въпреки че е малко.

# 16
  • Мнения: 1 263
мерси! ще го проверя тези дни Grinning

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 337
Бургас- ули4ката над кафе Cocktails&Dreams ,пада се то4но над закритото базар4е и под Райфайзен...той е от същатата поредица като този зад 4ервения блок Peace

# 18
  • London, baby
  • Мнения: 800
За Бургас, малкото базарче, което е под старата Валентина. В дъното и после в ляво. Имаше рокли и потничета, без голямо разнообразие. Продават дрехи на Редута, шити в Б-я.

Последна редакция: пн, 15 сеп 2008, 21:58 от viessmanka

# 19
  • Мнения: 2 142
За Лозенец, за деца- на улица "Кораб планина" има едно малко магазинче "Куклата" , отпред над вратата му виси една огромна парцалена кукла, иначе няма надписи и спокойно може да бъде подминато. Има голям избор от марки- Next, Name it, Exit, Zara, Orchestra... и много, много други. Има и обувки, но обикновено нямат много избор в размерите, освен ако не хванете точно зареждането. Собственичката взима само по една серия от модел и рядко нещо се повтаря, като зареждане. Цените са прилични, макар, че в последно време май са станали по-високи.  Утре ще проверя точния адрес и ще сложа карта  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 3 816
За София -
Ходих до магазина на Брод&Ko при фабриката им в Х. Димитър.
Ще зареждат с нова стока днес или в понеделник.
По-голямата част от стоките в момента са много намалени.

Ако се идва от Подуене се завива на светофара в дясно по Черковна и веднага след моста на линиите се завива в ляво по една тясна уличка. Магазинът е в края на сградата.

Още един магазин имали и на ул.Солунска.
Аз не съм го виждала, но ще отида и ще дам повече инфо. Peace
За този магазин на Солунска, някакъв номер или ориентир?  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 959
Пловдив,магазин на Бершка-Тракия,уличката отстрани на ОББ,която е срещу поликлинниката.Без изход е и в края има автомивка,магазина е точно отсреща.Незнам ишлемета ли са или внос,но цените са супер прилични-панталони 20-30лв,потници 10-15,блузи 15-20,сака 20-30.Има и якета,бельо,дънки.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 456
За София -
Ходих до магазина на Брод&Ko при фабриката им в Х. Димитър.
Ще зареждат с нова стока днес или в понеделник.
По-голямата част от стоките в момента са много намалени.

Ако се идва от Подуене се завива на светофара в дясно по Черковна и веднага след моста на линиите се завива в ляво по една тясна уличка. Магазинът е в края на сградата.

Още един магазин имали и на ул.Солунска.
Аз не съм го виждала, но ще отида и ще дам повече инфо. Peace
За този магазин на Солунска, някакъв номер или ориентир?  Rolling Eyes

Не знам точен адрес.
Момичето каза,че е малко магазинче и е в частта към Славейков т.е някъде между Витошка и Славейков по Солунска.
Наканила съм се да ходя и ако успея ще я свърша тази днес! Mr. Green

# 23
  • Сопот
  • Мнения: 165
Искам да попитам за изброените магазини в Пловдив дали работят събота следобед и/или неделя.Ще съм ви много благодарна!

# 24
  • София
  • Мнения: 38 431
В Младост на пътеките има нов Мол. Вътре има поне три ишлемарски магазина, въпреки че продавачките твърдят, че не са. Марки - Custo, H&M, Doroty Perkins и други.

# 25
  • София
  • Мнения: 3 816
В Младост на пътеките има нов Мол. Вътре има поне три ишлемарски магазина, въпреки че продавачките твърдят, че не са. Марки - Custo, H&M, Doroty Perkins и други.
А цените как са, като за ишлемета или като за оригинални? Laughing

# 26
  • Мнения: 1 426
В Младост на пътеките има нов Мол. Вътре има поне три ишлемарски магазина, въпреки че продавачките твърдят, че не са. Марки - Custo, H&M, Doroty Perkins и други.
А цените как са, като за ишлемета или като за оригинални? Laughing
и за кой от двата "МОЛа" става въпрос

# 27
  • София
  • Мнения: 38 431
В Младост на пътеките има нов Мол. Вътре има поне три ишлемарски магазина, въпреки че продавачките твърдят, че не са. Марки - Custo, H&M, Doroty Perkins и други.
А цените как са, като за ишлемета или като за оригинални? Laughing
и за кой от двата "МОЛа" става въпрос

За този на пътеките, не за Булевард Мол. Въпреки че и там може да се открие това-онова.

# 28
Много добро магазинче има в Обеля, зад новата бензиностанция.
Има дамски и мъжки дрехи, но няма детски. В магазинчето има и оригинално бельо на triumph, което е рядко срещано в крайните квартали

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Пловдив,магазин на Бершка-Тракия,уличката отстрани на ОББ,която е срещу поликлинниката.Без изход е и в края има автомивка,магазина е точно отсреща.Незнам ишлемета ли са или внос,но цените са супер прилични-панталони 20-30лв,потници 10-15,блузи 15-20,сака 20-30.Има и якета,бельо,дънки.
само за възрастни ли е? дамско или мъжко ?детско има ли?.....моля да пишете,за да не се питаме излишно   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт