AVON- обсъждане на продукти-8

  • 21 379
  • 284
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 914
Far Away на мен ми е доооста тежък. Точно както го описаха- ориенталски.

Трезел е 1 от малкото парфюми, на които нямам мостра, а започвам да му се чудя вече.  Simple Smile За жалост и ароматна страничка не пускат на него. В К14 ще има, за 1 път, поне от там да го подуша.  Blush

# 46
  • София
  • Мнения: 4 177
Трезел е 1 от малкото парфюми, на които нямам мостра, а започвам да му се чудя вече.  Simple Smile За жалост и ароматна страничка не пускат на него. В К14 ще има, за 1 път, поне от там да го подуша.  Blush

Аз имам мостра, но не знам от кой точно, защото пише само името на парфюма.

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
Погледнах и там, но го няма и затова за надявах някой да го е позвал, но няма проблеми мерси все пак ще питам свекито.
Имам го този продукт и наистина не е бил никога в нашите каталози  newsm78 Преди време си го поръчах от специалните интернет предложения за представители мислейки си, че става въпрос за душ-гела, но се оказа нещо непознато и дори го пообсъдихме в актуалната за тогава тема. Отзад все пак си пише на БГ Хидратиращ тониращ (мисля, че е грешка и би трябвало да е тонизиращ) гел за тяло. Начин на употреба:Нанесете на почистена кожа с масажни движения, като наблегнете на областите около корема, бедрата и бюста. Използвайте два пъти дневно Аз, обаче рядко се сещам да го ползвам  Blush , така че кой знае какъв ефект върху мен няма, но пък мирише много свежарско и кожата после става една такава гладичка... Надявам се това инфо малко да ти помогне  Peace

# 48
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
ЧУдя се между ФДТ пудра 3 в 1 и ФДТ мус... с мазна кожа съм...   newsm78

# 49
  • Мнения: 7 947
момичета спомням си че някои беше питал за чантата анушка от нетната оферта към К14 и искаше снимки http://images23.snimka.bg/005061894-big.jpg и http://images23.snimka.bg/005061893.jpg намерих тия ,някои може и да ги е гледал но дано да си ви полезни  Simple Smile на мен чантата много ми допадна и мисля да си я взема , а и на снимките изглежда добре  Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Каква цена е чантата?
За парфюмите - фаворит си ми е Малката Черна Рокля - и като аромат и като трайност!!!!!!
Тестера, който имам на новия фон дьо тен е едно листче с два цвята от фон дьо тена, но количеството вътре е толкова малко и залепнало, че...както и да е - не е нещо особено, не е покривен - поне според мойте представи за покривен /каквито са на Ревлона например/ и с мойта мазна кожа - не ми харесва. за цветовете - вече споделих, че никак ама никак не отговарят и дълготрайния го сменях/донесоха ми много тъмен...но както и да е, така или иначе като консистенция е ужасен и не го ползвам/.

# 50
  • Мнения: 315
чантата струва 19.99лв. и мисля че си струва Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 51
  • Мнения: 7 947
чантата струва 19.99лв. и мисля че си струва Simple Smile Simple Smile Simple Smile
А само кафява ли е като цвят?

# 52
  • Мнения: 315
чантата струва 19.99лв. и мисля че си струва Simple Smile Simple Smile Simple Smile
А само кафява ли е като цвят?
ами да , но то е тъмно кафяво малко между черно и кафяво  Simple Smile не е лош цвета  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 53
  • Мнения: 572
О, аз ползвам предимно парфюми на Ейвън. Имала съм - Treselle-страхотен, LBD-винаги имам от него, от Urban Flowers-Paris,Roma също са приятни, само с True glow не се спогодих. Харесвам и Summer white-лек и нежен.

# 54
  • София
  • Мнения: 1 638
ЧУдя се между ФДТ пудра 3 в 1 и ФДТ мус... с мазна кожа съм...   newsm78

Щом си с мазна кожа, изобщо не се чуди, а взимай муса. Много е добро за мазна кожа.
Имам и двете - 3 в 1 е много тежко, мазно и бих казала, че е даже за много суха кожа.

# 55
  • На ръба..
  • Мнения: 2 115
Погледнах и там, но го няма и затова за надявах някой да го е позвал, но няма проблеми мерси все пак ще питам свекито.
Имам го този продукт и наистина не е бил никога в нашите каталози  newsm78 Преди време си го поръчах от специалните интернет предложения за представители мислейки си, че става въпрос за душ-гела, но се оказа нещо непознато и дори го пообсъдихме в актуалната за тогава тема. Отзад все пак си пише на БГ Хидратиращ тониращ (мисля, че е грешка и би трябвало да е тонизиращ) гел за тяло. Начин на употреба:Нанесете на почистена кожа с масажни движения, като наблегнете на областите около корема, бедрата и бюста. Използвайте два пъти дневно Аз, обаче рядко се сещам да го ползвам  Blush , така че кой знае какъв ефект върху мен няма, но пък мирише много свежарско и кожата после става една такава гладичка... Надявам се това инфо малко да ти помогне  Peace


И това след баня предполагам или грешно съм разбрала - останах с впечатление, че не се отмива. ( при мене отзад не пише на български, затова поразпитах тук)

# 56
  • Мнения: 221
Здравейте!редовно ви чета,но рядко се включвам.  Flutter Бих искала да ми препоръчате лосион за тяло от този Ейвънски каталог с по-траен аромат.Предварително благодаря! Hug

# 57
Здравейте!редовно ви чета,но рядко се включвам.  Flutter Бих искала да ми препоръчате лосион за тяло от този Ейвънски каталог с по-траен аромат.Предварително благодаря! Hug
Аз лично много харесвам лосиона с черна череша и индийско орехче, но все пак си е въпрос на вкус Wink

# 58
  • София
  • Мнения: 3 581
Здравейте!редовно ви чета,но рядко се включвам.  Flutter Бих искала да ми препоръчате лосион за тяло от този Ейвънски каталог с по-траен аромат.Предварително благодаря! Hug
пробвай с йогуртите - сега са намалени на 3.50  Peace

# 59
  • Мнения: 81
Погледнах и там, но го няма и затова за надявах някой да го е позвал, но няма проблеми мерси все пак ще питам свекито.
Имам го този продукт и наистина не е бил никога в нашите каталози  newsm78 Преди време си го поръчах от специалните интернет предложения за представители мислейки си, че става въпрос за душ-гела, но се оказа нещо непознато и дори го пообсъдихме в актуалната за тогава тема. Отзад все пак си пише на БГ Хидратиращ тониращ (мисля, че е грешка и би трябвало да е тонизиращ) гел за тяло. Начин на употреба:Нанесете на почистена кожа с масажни движения, като наблегнете на областите около корема, бедрата и бюста. Използвайте два пъти дневно Аз, обаче рядко се сещам да го ползвам  Blush , така че кой знае какъв ефект върху мен няма, но пък мирише много свежарско и кожата после става една такава гладичка... Надявам се това инфо малко да ти помогне  Peace


И това след баня предполагам или грешно съм разбрала - останах с впечатление, че не се отмива. ( при мене отзад не пише на български, затова поразпитах тук)
Да след баня. И не е нужно да го отмиваш, то си е като лосионите за тяло. На мен ми мирише малко особено и не го ползвам много често, така че и аз не мога да споделя дали има някакъв ефект.

Общи условия

Активация на акаунт