Внимавайте какво ви маркират в Кауфланд!!

  • 17 298
  • 127
  •   1
Отговори
# 120
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Напоследък Кауфланд с тези щандове за по 1.99 -разхвърляни   и направо мизерни ми изглеждат като голям магазин за 1 лв.
АЗ съм си търсила правата в този магазин и най ме е яд, че управителя се държа коректно и човешко, а тези под него бяха като надути пуяци все едно владеят света  .Ей това не разбирам  #2gunfire #Cussing out

# 121
  • Варна
  • Мнения: 777
Нали знаеш, царят дава - пъдарят не дава.
А за щандовете по 1,99 си права, абсолютна мизерия е и във Варна.

# 122
  • Мнения: 803
Аз от вас май ще се разочаровам, момичета!
Мизерия, пък там ходите да пазарувате?
Ето, jijo2233 казва, че е избрала не ходи в Пикадили, че е скъпо/то щото в Била по-евтино?/
Ами не ходете в Кауфланд!
Пуснах анкета преди половин година тук - 1/3 от вас предпочитат Кауфланд - мизерно, ама евтино newsm78
Ето спомен от анкетата: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=400065.0

Последна редакция: пт, 04 дек 2009, 07:38 от Дедо

# 123
  • Варна
  • Мнения: 777
Сакън, Дедо, недей!
Веднага ти обяснявам. В Кауфланд-Варна имам позната в офиса на Виваком, ходя при нея от време на време. Също и в детския магазин след касовата зона на Кауфланд. Така и така бях там, реших да разгледам коледната украса и изрично писах, че не купувах от "мизерния" щанд.Купих някои неща и пишман станах. А хранителни стоки отдавна не купувам от там.

# 124
  • Мнения: 5 178
Дедо, я немам претенции от де ши пазаря и моите оплаквания са от Пикадили.. Абе всичките са един дол дренки..От всичките най-гадна ми е Билла, НЕуреден магазин и скъпи цени.

Кауфланд имат и евтини марки, но пък там няма хубаво сирене, трябва да се връкна по 7-8 лв за вакумирано хубаво сирене, кашкавала пак. Но пък имат мого богат асортимент джунджурийки за вкъщи и цветя на сносни цени и качество. Имат по-богат избор на зеленчуци, ядки, лютеница и други консерви

Пикадили ми е удобно от дома до офиса минавам покрай 2 броя, та когато милото е заето провизиите снабдявам от там. Зеленчуците и плодовете са ужасни и скъпи

Кой знае каква разлика в цените между двата магазина няма,  Кауфланд просто зарежда и евтини марки

# 125
  • Мнения: 2 759
...Права си да-винаги съм  била любезна,живеем в малък град,и почти всички се познаваме,рядко се случва да  не можем да се разберем с клиент.Единсвеното нещо което връщат от касата  всеки ден по 10 пъти е кашкавал Маджаров 0,400 гр. с цена 7 лева.Спорят,че кг. било 7 лева...
                                 Аз наистина не съм тук да давам акъл  Twisted Evil, но ако управителят е читав ще вземе мерки да не се подвеждат хората по цената. Да е ясно още на щанда. Щом много хора се подвеждат, вероятно проблемът не е в хората.
                                 Желая ти слънчеви и приятни работни дни   bouquet!

# 126
  • Мнения: 678
...Права си да-винаги съм  била любезна,живеем в малък град,и почти всички се познаваме,рядко се случва да  не можем да се разберем с клиент.Единсвеното нещо което връщат от касата  всеки ден по 10 пъти е кашкавал Маджаров 0,400 гр. с цена 7 лева.Спорят,че кг. било 7 лева...
                                 Аз наистина не съм тук да давам акъл  Twisted Evil, но ако управителят е читав ще вземе мерки да не се подвеждат хората по цената. Да е ясно още на щанда. Щом много хора се подвеждат, вероятно проблемът не е в хората.
                                 Желая ти слънчеви и приятни работни дни   bouquet!

Благодаря ти мила,но на цената си е написано 7 лева за брой/опаковка/,не за кг.

# 127
  • Мнения: 2 759
...Благодаря ти мила,но на цената си е написано 7 лева за брой/опаковка/,не за кг...
                              Сигурна съм, че е така и сте изрядни, но все нещо бърка клиентите. И ако само ще разнасят кашкавала до касата, а вие постоянно ще го връщате обратно по-добре си спестете нервите и сложете по-голяма табелка или измислете друго. Все нещо може да се измисли. Много усмивки и повече смешни случки с клиентите ви пожелавам  Hug!

Общи условия

Активация на акаунт