Бельото!

  • 6 535
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 459
Джей за какво ти е да си поръчваш New yorker по Интернет? Те имат два огромни магазина във Варна  Peace
Не знаех.
Пък и не ми се бият близо 400 км  Mr. Green

# 31
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Обожавам бельо...имам около 30 чифта сутиени и прашки/боксерки ... предпочитания към марка нямам...важното е бельото да е красиво и секси...имам на Cristian Lacroix, Victoria's secret, Triumph, 6ithy 8ight, Wonderbra, Princesse KOOKAI и т.н...въпрос на време е да добавя в колекцията си и La Perla Heart Eyes ... харесвам дантелени сутиени и боксерки...изглеждат ми супер секси...също харесвам сутиени, които изглеждат интересно (примерно, че носиш 2 сутиена един върху друг...ако намеря снимка ще покажа за какво точно говоря)...
също съм от жените с по-малка под гръдна и по-голяма чашка и 90 % от сутиените ми са стеснявани  Flutter

# 32
  • Мнения: 2 388
Бельото е моята страст. Мога да си купвам всеки ден. За съжаление го правя два-три пъти месечно.
Цветове - черно, червено или комбинация от двата.
Материя - дантела, тюл или комбинация с тях.

Лу аз нося стандартни сутиени със свалящи се презрамки.
Научила съм се да ги пригажадам за всеки тип потник или блузка.
Ако те интересува някоя конкретна хватка, ще ти я кажа. Simple Smile

# 33
  • Мнения: 1 858
На мен ми е много трудно да си намирам сутиени така, че и предпочитания към фирми нямам. Като вляза в магазина и като кажа, че търся НЕЩО с обиколка 85 и чашка два пъти Д ме гледат ей така Shocked и ми показват вратата. Обичам боксерките във всякакви вариации.

# 34
  • Мнения: 473
Харесват ми моделите на Христи, напоследък си купих няколко комплекта на Нов силует. Харесват ми най-различни цветове и модели.

# 35
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

Лу аз нося стандартни сутиени със свалящи се презрамки.
Научила съм се да ги пригажадам за всеки тип потник или блузка.
Ако те интересува някоя конкретна хватка, ще ти я кажа. Simple Smile

Монахински  Hug

Трябва ми сутиен за един много оригинален модел ризка без ръкави и с гол гръб Mr. Green
Ще я снимам да ти я покажа, че така с обяснение само няма да стане.

# 36
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Нося предимно прашки - имам всякакви цветове. Предимно дантела, но имам и микрофибър и памучни. Боксерки има 3 чифта, но не са ми толкова удобни и рядко ги слагам.

Сутиени, отново всякакви цветове, отново предимно дантелени.

# 37
  • Мнения: 743

Ако те интересува някоя конкретна хватка, ще ти я кажа. Simple Smile

Споделяй бързо тези хватки, че май доста ще сме заинтересованите. Аз лично на потниците, които са по-изрязани отзад им кръстосвам презрамките. Ако има кой да ми ги кръстоса - добре, но ако няма - не питайте за каква акробатика иде реч #Crazy

Аз съм от Хасково по принцип, рядко си ходя там, но като отида винаги минавам през магазините на Венера Стил, не знам дали знаете, че са хасковска фирма. А и брат ми познава собствениците. Имат бельо, което е със много добро качество, а и дизайна им е добър.

# 38
  • Мнения: 31 168
Носа винаги само прашки. Колкото по изрязани толкова по-добре. Mr. Green Сутиени задължително с банели и подплънки. Вече нямам нужда, но всичко е навик. Wink Имам няколко чифта бикини така наречените "Гащи за цикъл". hahahaСпециално издирвани.Издирването продължава. Любими са ми и много си ги пазя. Цветово най-често черно, после всички други цветове, но никога бежово. И аз харесвам корсети и колани за жартиери. Чорапи всякакви също.Дантелени бодита и цели секси костюми. Към материи нямам предпочитания.

# 39
  • Мнения: 1 878
Аз харесвам бельото на Newyorker . Повечето ми бельо вече е тяхно.

Тук може да разгледате последната им колекция.

Материите им са много зле. Не ги препоръчвам.

# 40
  • София
  • Мнения: 504
Бельото,една от страстите ми Crazy
Предпочитам прашки,най-много харесвам безшевните,намират се обаче и други.Боксерки имам няколко чифта,пак безшевни,бикини нямам изобщо,гадни са ми Sick
Не обичам да комбинирам сутиена с "долнището" Mr. Green,май че имам само 2 или 3 комплекта.
Като марки за сутиени,не робувам,ако нещо ми хареса-взимам.От българските имам на Клеопатра и Христи,други-на Лормар,също така и един от най-любимите ми е някаква марка дето не я бях чувала,но пък е страхотен.Наскоро си купих комплект на New Yorker от сатен,много е красив,за качество още не знам,носила съм го само 1-2 пъти.
За цветовете нямам предпочитания,имам бели,черни,розови,шарени,като се замисля,май нямам червен,това трябва да се поправи Mr. Green
Имам и един безшевен сутиен,много интересен.Черен е,няма шевове,няма нищо.С банели и подплънки е,но те са вградени в самия сутиен.За съжаление ми е малко голям,въпреки че си е размер С,явно номерацията нещо куца.Стои страхотно под прилепнали дрехи,все едно си без нищо Peace

# 41
  • У дома !
  • Мнения: 700
Къде мога да си купя такъв сутиен-безшевен,с банели и подплънки? А и каква е цената му?

# 42
  • Мнения: 2 631
Цветовете са черно, червено, розово и жълто. Долу само прашки!  Peace
Материите са сатен или памук с ликра. Нямам предпочитани марки! Само искам да ми е комфортно!  Peace

# 43
  • Мнения: 289
http://www.sielei.pl/ Харесвам това на Sielei, както  и на Infiore. Имат страхотни модели и материите са добри и качествени.

# 44
  • Мнения: 93
Като модели обичам бикини и боксери. 90% от тях са шарени и закачливи. Детска радост съм си  Party За марки не мога да претендирам, че съм заклета фенка на определени. Каквото ми хареса си го купувам. Относно материята - предпочитам памучни.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт