Бельото!

  • 6 531
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 743
Може би за някои е твърде интимна тема, но ще рискувам.
Нека изкажем предпочитанията си - материя, цвят, модели, тенденции, адреси на магазини и т.н.
THINK PINK!

# 1
  • Мнения: 3 459
Материя - памук, микрофибър.
Цвят -  свежи цветове - светло зелено розово, жълто, синьо, оранжево и т.н.
Модели - обожавам моделите на точки.

# 2
  • Мнения: 22 408
За сутиени и бикини основно напоследък залагам на черно, бяло, екрю. Преди си купувах всякакви шарени сутиени в комплект с бикини, прашки, но откакто минах на друг размер ми е трудно. В повечето случаи дори нямат сутиен за мен. ((

За потничета и бикини за зимата харесвам всякакви цветове, но материята предпочитам да е памук с ликра, или вълна с ликра. Изкуствени материи хич не ми допадат.

# 3
  • Мнения: 743
Аз напоследък се улавям, че търся предимно боксери и такива, които отпред са като боксери, а отзад като прашки /стринг май се казваше newsm78/.
За сутиени освен червени, черни и бели други нямам. Много съм задръстена, все се чудя какво различно да си купя и накрая пак се прибирам с нещо, което имам. Но скоро си взех един кафяво-розов, та разнообразих леко.
Гледах в сайта на 6IXTY 8IGHT, имат много хубави неща, но къде в София се продават нямам идея. / http://www.6ixty8ight.com/main.html /

# 4
  • Мнения: 74
от една година си взимам бельо само от ETAM и съм много доволна от качеството
предпочитам само черно - бяло
и прашки задължително
нощничките им са много секси

# 5
  • Мнения: 2 229
Не си бях купувала нов сутиен от две години сигурно, но последният месец нещо ми щукна на тема бельо и се сдобих с 4 комплекта. Blush
Любими цветове нямам, всеки път ми харесват различни неща.
Изобщо не обичам моделите тип бриджитка, уж хубаво повдигали, но много затворени ми идват. newsm78 Предпочитам такива, които просто малко повдигат и събират.
Имам един любим сутиен - без презрамки, телесен цвят, съвсем изчистен, и става за под абсолютно всякакви дрехи (е, без такива с гол гръб), мога само такъв модел да си нося...другите по-изчанчени са за гъзарийка. Laughing
Имам си любим магазин за бельо - намира се на Алабин, срещу Бонжур, и има главно модели на Венера стил и Лормар, но и други се намират. Hug

...
Гледах в сайта на 6IXTY 8IGHT, имат много хубави неща, но къде в София се продават нямам идея. / http://www.6ixty8ight.com/main.html /

Продават ги в ЦУМ, където продават и на Скини, само че в другата част на магазина. Hug Пробвала съм техни модели, подобни са на Скини, не са нещо особено. Peace

Кажете къде продават хубави, изрязани бикини, някакви шарени или с дантелки, навсякъде само прашки има. Thinking

# 6
  • Мнения: 195
Момичета, това ми е болната тема Simple Smile
Адски ми е трудно да си намеря подходящ сутиен...  Sad
Първо - имам малък бюст...зависи от модела де, ама доста често B размер не ми става, "хлопа" ми...  Sad
Второ - подплънките ме дразнят, нали се сещате, има едни модели с огромни и дебели подплънки в долната част, за малки бюстове са обикновено такива, а аз хич немога да ги трая, направо ме влудяват...
Трето - имам алергия към металните неща, а презрамките в повечето случаи са закачени точно с такива метални джиджавки...а на мен ми излизат пъпки от тях  Cry
Четвърто - мога да понасям само естествени материи, памук примерно, иначе пак сърбежи и алергии...
И така, голям проблем е да си купя сутиен, направо завиждам на който има голям бюст и няма алергии Simple Smile То не само заради лесното купуване на сутиен де, големия бюст си има и ред други предимства  Wink

# 7
  • Мнения: 1 878
А аз обожавам бельото на тази марка http://www.soleilsucre.com/lingeries.html . Материите са супер, а моделите невероятно секси. Дори имат от моя размер! Продавачката в бутика им ме беше научила, имаше ми номера и като получаха нова колекция ми се обаждаше. За съжаление, откакто живея в БГ, не мога да си пазарувам по-начесто Cry, а в БГ още няма техни представители.

# 8
  • Мнения: 246
И при мен нещата са подобни като при Giggerotta ...
Алергията е ужасна  Crazy
Малка под гръдна с голяма чашка...което просто е убийствено трудно за откриване...Цветовете са:Черно;розово в повечето нюанси,цикламено,лилаво,синьо,червено...и може би комбинации,но по-сдържани и не крещящи....За марки....няма да коментирам,те са безброй много   bouquet
Но в крайна сметка когато си харесам нещо-то е  Hug
 
 

Последна редакция: вт, 09 сеп 2008, 14:50 от Boyanna

# 9
  • Мнения: 2 229
...
Трето - имам алергия към металните неща, а презрамките в повечето случаи са закачени точно с такива метални джиджавки...а на мен ми излизат пъпки от тях  Cry
...

Това специално има много лесно решение - лакирай ги с безцветен лак за нокти. Hug И аз имам алергия към някои метали и така си решавам проблемите. Peace

И на мен не са ми удобни сутиените с гигантски вградени подплънки, то половината чашка е подплънка и ти изскачат циците навън направо. Joy Но казват, че тези с гел са много удобни, трябва да пробвам някой път...

# 10
  • Мнения: 195
Това специално има много лесно решение - лакирай ги с безцветен лак за нокти. Hug И аз имам алергия към някои метали и така си решавам проблемите. Peace
Ооо, Serendipity, много благодаря за идейката, ще пробвам!   bouquet

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 1 199
Аз предпочитам памук и дантела честно казано.
Най-удобни са ми боксерките,след тях по удобство са ми прашките.
Най-любими цветове-червен и розов /бебешко розово/ и син може би,но не чак толкова.
За сутиени няма да говоря-бюста ми е доста голям и понякога е проблем да си намеря нещо,което да ми допада като цвят.На някои фирми големите им размери са в цветова гама-бяло,черно и бежаво или доста бързо се изчерпват цветните големи размери.

# 12
  • Мнения: 674
Само памучно и дантели и главно прашки!!! Peace

# 13
  • Мнения: 575
Аз нямам проблем с намирането на сутиени, стандартен размер съм. Наи-често си купувам от Севън секъндс. От там имам няколко любими марки. Като цветове имам всякакви, дори два лимонено жълти. Единственото, което нямам и не мога да понасям е бежово бельо Sick

# 14
  • Мнения: 580
Нямам предпочитание към цвят или тип ,само за материя - памук с ликра (от синтетика се обривам ) .  И аз като Serendipity си има едно любимо сутиенче телесен цвят ,на което обаче му се показа единият банел  Blush а не мога да си намеря същия #Cussing out
ПП момичета ,а съобразявате ли се винаги да са в един цвят или не ? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт