"Ах каква мечта, МАРТ ще стават ЧУДЕСА"

  • 13 018
  • 290
  •   1
Отговори
# 30
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Момичета, да ви питам, имате ли представа, дали трябва да е на гладно изследването за кръвна група?

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
ЛЮБИМА не е задължително да е на гладно.
Утре съм на преглед, най-накрая дойде и моят ред. Предполагам, че ще ми пуснат вече първите изследвания и т.н
Ако знаете как се навечерях........ иде ми да заспа, но ще си пускам новата серия на Бягство от затвора да я гледам, а после ще стане време и за Хванатите в изневяра

# 32
  • Мнения: 4 428
Запис в новата темаа  Grinning Слънце, много е хубава  Hug

Аз пак нямам време да ви изчета тези дни  Tired

Гледам мазотите се вече. А мен как не ми се занимава пак в това  Crazy Хич не обичам да се клепота  Laughing

Слънце, стискам палци за прегледа  Peace

# 33
  • София
  • Мнения: 5 285
Добра вечер от мен, аз вече се включвам по-рядко... а някои дни може и да пропускам  Embarassed

Като каза трици - още ли си на Дюкан? И в коя фаза си?

Излязох от режима почти веднага, след като видях двете чертички - много ми се промениха вкусовете, вкл. дори триците не можех да си ям известно време   Embarassed  Сега успявам да хапвам трици и  ленено семе за първа закуска у дома и добре ми действат  Peace


Danielkka, *Nikita*, добре дошли при нас


sisi_dqvol4eto, Катерина78, и аз съм на лекар на 15-ти  Hug


rossykv, и на мен не ми се яде месо, а риба - съвсем ooooh! . Макар че напоследък отчетливо ми се яде... наденица  #Crazy


Есме Вихронрав
, на мен си ми е едно общо коремче - шкембенце  Embarassed Целите 4 кг. "+" са в тоз корем и в таза... Ако някой не ме познава, обаче, според мен би решил, че просто съм пълна  Embarassed


dianaknikolova, аз специално се облякох  hahaha в зелено за срещата. А иначе за помощ...  разчитаме само на себе си. Даже се налага понякога да пращаме малко пари на родителите  Embarassed  А за капак на историята с квартирата мъж ми ще си търси нова работа  ooooh! Само дано да не е от сега в Козлодуй (неговата специалност е ядрена енергетика)  Praynig


dimginjanfingerscrossed


ЛЮБИМА, на мен като ми вземаха кръв, се оказа, че трябва на гладно, ама ми правиха доста неща. Няма ли кой да те консултира по телефона?



На работа смях голям, днес вече 2 колежки ми предложиха от храната си, та едвам отбих "атаките"... и ми казаха "Свиквай, свиквай, все така ще е занапред..."


Гледам коментирате някакво предаване за изневери... Леле, колко много от вас стоят до късно  #Crazy Аз си лягам към 21-22 ч., когато съм на работа на другия ден  ooooh! И така, де, лека нощ  Joy

ЕДИТ: В момента по ТВ (К1) дават две близначки, които са родили първородните си дъщери в един ден - с разлика 1 час  #Crazy

Последна редакция: вт, 09 сеп 2008, 20:31 от зелено човече

# 34
  • Мнения: 3 621
Цоп и аз в новата тема, да е късметлийска за всички
Слънце  Hug
Маруся много хубави заглавия мислиш
Хубава вечер на всички

Казаха ми за 4D във Варна, но да ви призная не ми се рискува на дълъг път. Дали в Бургас не могат да ме изследват - нали има тест венозна кръв в 4 месец? Някой знае ли как стоят нещата с надеждността на резултата. Все пак съм на 38.
Незнам кой ти следи бременноста, ама може и от Бургас да направиш БХС , после резултата отива направо при доктора, само че се чака около 2-3 седмици
П.П. Щях да забравя да поздравя новодошлите, хубаво е, че се увеличаваме

Момичета, да ви питам, имате ли представа, дали трябва да е на гладно изследването за кръвна група?
Ако е само за кръвна група, може и да си хапнала преди да ти вземат кръв

# 35
  • Мнения: 2 495
Здравейте и от мен и честита нова темичка Hug
Само наминавам да ви се обадя, добре дошли на новите мамчета!Нямам много време таз седмица да пиша, но другата ще наваксам Joy Ние сме почти готови със организацията, само остана утре да се срещнем с оператора и фотографката за последни приготовления Wink И ще чакаме да стане неделя...
Слънце, ако знаеш и на мен как ми се ходи на преглед....нямам търпение да видя бебчо, да разбера всичко наред ли е, да ми се пуснат и на мен изследвания....дано покрай организацията на сватбата ми остане време да отида, ако не-другата седмица

# 36
  • Мнения: 514
Привет и от мен!
 Hug Hug Hug Hug

Много е хубава новата тема и браво за новите заглавия!
Много е хубаво всичко! Hug Hug Hug


Сега за мен--Днеска бях на д-р и казаха че сме добре !Видях как се върти --направо не спира и си подава дупето!Явно не иска да го гледаме hahaha Joy Joy Joy Joy
На 16 ще давам изследвания и после ще кажа какви са резултатите!
Направиха ми пълен прегле но не са ме "бъркали"нещо което много ме зарадва че хич не обичам тази процедура Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Ми друго няма!

Зелено човече--пази се и не се преуморявай това важи  и за  rossykv че работите доста и двете!
И много стискам палци за новото жилище!Съжелявам че не мога да помогна!Сигурна съм че всичко ще се нареди!И тримата с бебето ще бъдете много спокойни и щастливи през март!

Лека нощ На Всички!


# 37
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Хайде и аз преди лягане да се отчета.
Добре дошли на новите момичета!
Зелено човече, голяма забава е край теб. Квартира, сега и нова работа на мъжа ти, просто ме уби ooooh! Важното е всичко да е наред и да не се тревожиш.
Divena, честито. Ми като е срамежливо детето, кво сте го зазяпали, ще се дупи я hahaha
Варненки, пишете ме и мен за срещата. Аз съм до 17,30 на работа. Само да решим кога и къде.
Лека вечер newsm46

# 38
  • Мнения: 980
Здравейте и от мене

Слънце, много нежна темичка е станала  Hug

Аз съм свалила половин килце и сега се почесвам там, дето не ме сърби. newsm78 Хапвам си, повръщам си, после пак си хапвам и така... Но съм доволна, че засега фронта с килата го удържам геройски.  Flutter Днес на сутрешната разходка с малката минах покрай една баничарница и като ми замириса на топла баничка и препечено масълце и с мръсна газ и чаровно подрусване се понесох като стара хрътка към павилиончето.  Mr. Green Облажих се с една баничка в движение  Blush

Зелено човече, наистина е весело при теб. Стискам палци да се наредите по възможно най-добрият начин.  Peace

А може ли и на мен паролката на албума, че да си мацна и аз една снимка там?  Praynig Сега както съм и с нова фризура и съм лична убавица...  Whistling hahaha

# 39
  • Мнения: 48
Здравейте, бъдещи мартенски мами!


Аз съм от мартенки 2008. Извинявайте, че нахлувам в темата ви, но се сетих за бременността и реших да ви потърся. Сега е страхотен момент за вас - коремчето расте, а бебчо те първа ще започне да бушува отвътре  newsm03
Ще си позволя да ви дам един съвет за стриите - МАЖЕТЕ, МАЖЕТЕ, МАЖЕТЕ!!! За съжаление и това не винаги помага, както  в моя случай. Мажех се постоянно, и пак цялата съм нацепена. Ако някоя от вас има склонност към образуване на стрии, по - добре да се обърне към дерматолог за съвет. Аз отидох, но чак след като родих.

А защо така си криете снимките? Искаше ми се да разгледам малко бременни коремчета, но явно си ги пазите за себе си  Peace

Целувки на коремчетата и приятна вечер   bouquet

# 40
  • Варна
  • Мнения: 222
Аз вече бях писала, че предния път ползвах крема против стрии на Чико. Нямам нито една. Но ме изненадва това, че казвате, че мирише много приятно, защото когато аз го ползвах, нямаше никакъв, ама никакъв мирис. И това му беше огромен плюс за мен, защото много малко бяха миризмите, които можех да търпя. Втората тубичка така и не я изразходих, но много несериозно се отнесох към мазането последните два месеца.

Козметиката на Мустела ползвах за момченцето си и съм много доволна. Обаче нещо спряха редовно да я внасят, явно други пазари са им по-важни от нашия и честно казано, аз съм им обидена и колкото и да съм доволна, май за второто бебе ще търся друга хубава козметика. Но не се знае какъв акъл ще ми дойде до тогава.

За срещата на варненки съм раздвоена, защото малкия е същинско шило и никъде не мога да го накарам да стои мирен за повече от 3 минути. Което означава, че дори и да се присъединя, аз няма да мога да разменя и две приказки, защото ще трябва да го гоня. Мъжът ми никога до сега не е оставал с малкия да се гледат сами, а и баби нямаме наблизо. От друга страна много ми се иска да се запознаем на живо. Вие уговорете нещо, а аз ще видя дали ще мога да се впиша.

# 41
  • Мнения: 143
Добро утро бъдещи мама  Hug честита ни нова темичка!
Аз още не съм решила,но сигурно ще се мажа със зехтин.Имам познати който са се мазали със зехтин и не са се нацепили изобщо.

# 42
  • Мнения: 3 637
Добро Утро и от мен.мами февруарки много сте бързи не мога да насмогна.новата теми4ка е супер.аз да ви кажа,4е от 3 дена усещам странни импулси,все едно трепване на око,в корем4ето.в петък сме на консултации и ще нося изследванията за захар,кръвна група и токсоплазмоза,защото имам коте вкъщи.надявам се вси4ко да е наред!лек ден за сега   bouquet .

# 43
  • Мнения: 3 637
Олеле моля за извинение,пак се омотах,майки мартени4ки,обърках се с февруарки. Praynig

# 44
  • Мнения: 361
добро утро мамита Hug
за мазането- мажа се с крем на Дева против стрии и с бебешко олио. Това със зехтина и аз си го мислех и май ще го почвам, а и кожата ми го понася най-добре.
За риба не ми говорете, така ми се хапва, ама четох че не може. Но на 15 сме на преглед и ще я питам доки.
Гледам пак за изследвания говорите. До сега ми е взимано 1 път кръв и урина и микробиология. Ще я поразпитам.
На мен в работата никой нищо не ми предлага за ядене Sad ама като ми е нещо интересно си подвам сама. Само ми се оглеждат в коремчето.
Вчера кума си купил костюм, кумата и тя била готова, а ние с младоженеца с дрехите сме до никъде.
Намерихме си кола, страхотна е, само незнам как ще се паркират пред блока ни, много е тясно. А и мисля да се запиша за конкурса на Слави, ей така за майтапа, иначе не вярвам да имаме късмет.
Пращам ви много  Hug

Общи условия

Активация на акаунт