Слави Трифонов Ви кани на сватба...

  • 5 881
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 943
Разгледах темите от вчера и днес и не видях нищо по този повод,та реших да ви попитам какво ви мнението за новия проект на Слави.Бихте ли се престрашили и въобще допада ли ви тази негова идея?Цяла България да види и да следи изкъсо вашата сватбичка.Е,вярно парите са от него,но...не се ли губи чарът на самото преживяване  married

# 1
  • София
  • Мнения: 5 828
За какво става въпрос   newsm78

# 2
  • Мнения: 943
Влюбени двойки (мераклии за сватба) трябва да изпратят снимки и историята на любовта си,а Слави ще си избере гълъбчета и ще им организира сватбата.Всички пари от него,а Ку ку бенд ще се погрижи за веселбата.Естествено всичко ще се покаже по тв-то

# 3
  • Мнения: 3 459
Айде няма нужда.
За мен сватбата е лично преживяване, което не искам да споделям с цяла България  Naughty

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 337
АМи то той се е набутал бе...нали по Такъв е живота снимаха сватби,ама не им плащаха разноските..просто си ги снимаха...хахаха

Изглежда има много мераклии и няма нужда и от пари....но свърши ве4е,щом е казал- ще плаща... Joy

# 5
  • софия
  • Мнения: 2 140
Аз лично не бих се навила!

# 6
  • София
  • Мнения: 1 320
Сега да ви кажа най голямия майтап!  Blush Сънувам аз по миналата нощ, че се гаджосвам със Славчо  Rolling Eyes . И вчера съвсем случайно попадам аз на предаването му, инече не го гледам отдавна. Та гледам си аз и той хоп обявява той проект за този конкурс Shocked... Е , кажете сега няма ли пръст тука съдбата  Naughty , ще взема да му пиша едно писмо с предложение за брак освен!  Joy

# 7
  • у нас
  • Мнения: 5 715
Сега да ви кажа най голямия майтап!  Blush Сънувам аз по миналата нощ, че се гаджосвам със Славчо  Rolling Eyes . И вчера съвсем случайно попадам аз на предаването му, инече не го гледам отдавна. Та гледам си аз и той хоп обявява той проект за този конкурс Shocked... Е , кажете сега няма ли пръст тука съдбата  Naughty , ще взема да му пиша едно писмо с предложение за брак освен!  Joy

 Joy Joy Joy давай  Peace

# 8
  • Мнения: 943
АМи то той се е набутал бе...нали по Такъв е живота снимаха сватби,ама не им плащаха разноските..просто си ги снимаха...хахаха

Изглежда има много мераклии и няма нужда и от пари....но свърши ве4е,щом е казал- ще плаща... Joy

 newsm62 Абсолютно си права!

# 9
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
Този човек не разбрали вече, че си е изчерпал идеите

# 10
  • София
  • Мнения: 1 320
Е, хайде моля ви се... Може да спретнем нашата сватба... Пък после да ни говорите дваминцата!  Joy

# 11
  • Мнения: 3 886
Айде няма нужда.
За мен сватбата е лично преживяване, което не искам да споделям с цяла България  Naughty
тъйй и аз мисля

# 12
  • София
  • Мнения: 5 828
Тъпо, не бих гледала такова предаване, независимо кой го прави  Tired

# 13
  • Мнения: 1 844
според мен пък идеята е много добра и с интерес ще гледам подобен род предаване.
лично аз не бих участвала,но пък като зрител ще ми е супер!
освен това наистина това е в помощ на хората,които нямат против публичността-хем ще си имат хубава сватба,хем ще е безплатна,хем и по телевизията ще ги дават.. Joyвсе пак на колко хора сватбата им е организирана от слави трифонов?! Joy

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 19
Този човек не разбрали вече, че си е изчерпал идеите
В предишния Биг брадър нали гледахме сватбата на Здравко и Христина няма все едно и също да гледаме .

# 15
  • Мнения: 361
аз пък се записах за участие.
Ще се женим на 5 октомври, всичко ни е готово, с малки изключения. Ама няма да откажа Славито да ми пее.
По-скоро ми е за майтапа.
Пък и не смятам, че е толкова лично преживяване сватбата.

# 16
  • 7800
  • Мнения: 243
Заради Славиту съм готова и сватба да вдигна даже.   love001

# 17
  • София
  • Мнения: 1 320
Заради Славиту съм готова и сватба да вдигна даже.   love001

А не, многУ ти сЪ молЪ! Слави идва в моя сън, не в твоя! Не се бутай!!!  Joy

# 18
  • Мнения: 2 180
Ха! И ако си мислят, че така ще накарат хората да сключват брак.... ooooh!

# 19
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Много хора гледаха Такъв е животът. Нямаше ли сезон със сватби? Идеята не е световно неизвестна, какво толкова.
Бих се навила Слави да ми плати сватбата. Само да не се бях бракувала преди цели 8 години.

# 20
  • Мнения: 1 875
 Уф, филмирането на сватбеното тържество само по себе си е такова безумие, че не ми се говори направо smile3544
Че и по тв да те дават ooooh!

запазена ма®ка hahaha

# 21
  • Мнения: 4 292
Абе то и аз нямам нищо против някой друг да ми плати сватбата, ама е късно, къснооо  Whistling

# 22
  • Мнения: 206
Ако някой от екипа на Слави чете този форум нека да си кажа моята идея. Имаше едно предаване по БТЖ за новите българи, тоест чужденци, които идват да живеят в България и проблемите с които се сблъскват тук и с хубавите неща.... Нека да кани такива хора, ще е много интересно да виждаме България през очите на другите, защото чрез нашите собствени много черно е всичко....

# 23
  • Мнения: 1 531
нищо лично няма в сватбата, щото е сред толкоз народ, в повечето случаи далечно познат, а включително и чужд=водещи,персонал, диджей Crazy

не е лоша идеята: ще гледам има ли заряд, как вървят нещата Wink  elg, ако те изберат, да раздуеш Laughing

лична ще е, ако верно е лична: пред едно гражданско/божие лице с двама свидетели ... като по филмите Mr. Green

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 180
На мен идеята ми допада. И даже бих участвала. Но миналата година минахме вече под венчилото  Mr. Green

# 25
  • 7800
  • Мнения: 243
...Бих се навила Слави да ми плати сватбата. Само да не се бях бракувала преди цели 8 години.


Не само ще плати, но и ще пее, а и ку-ку бенд ще свирят. Супер! Жалко, че имам сценична треска, иначе и аз щях да се кандидатирам.

# 26
  • Мнения: 2 425
Жалко, че вече се ожених. Ако можеше Слави да ми пее на сватбата, щях да съм доволна.

# 27
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
като студентка бях на един техен концерт, във Враца
като ги чух на живо плаках почти цялата вечер - толкова ми харесаха и питах мъжа си (тогава гадже) колко ли биха взели да свирят на сватба
а после и двамата  Joy   Joy   Joy , защото то е ясно, че то това никога не биха го направили

сега съм на път да просъжалявам, че преди 5 години се оженихме...

Ех, Славенце, що не щеш на първа петилетка да пееш  Hug

Хм  newsm78 То за нас вече петте минаха... Освен на шестата годишнина да ни пее  Joy

# 28
  • София
  • Мнения: 15 458
Защо ми се струва,че Слави иска да имитира предаването "Надпревара към олтара"? И там няколко сгодени двойки се състезават кой да спечели сватбата.

# 29
  • Мнения: 705
Защо ми се струва,че Слави иска да имитира предаването "Надпревара към олтара"? И там няколко сгодени двойки се състезават кой да спечели сватбата.

и какво зна4ение има кого имитира и на кое предаване било прили4ало???? екипът има идея, реализира я. ако е успешна ще я повтори, ако не - ще измисли друго. на който не му се гледа или не му допада идеята, просто обръща канала.

много се дразня да се критикуват ТВОРЦИ преди дори да са показали идеята си  #Cussing out

# 30
  • Мнения: 2 100
Аууу, ако Ку Ку бенд ще ми свирят на сватбата бих се съгласила веднага. Страхотни са! Ама...без Нели да пее де, че мъж ми я харесва  #2gunfire Той щеше да е на вРЪХта на щастието...Ама явно избързахме с една годинка за сватба  Cry  Mr. Green

Преди няколко годинки гледах реалити за мъже и жени, които не се познават. Единия път жени трябваше да избират кои мъже им харесват, втория път обратното. И в зависимост от това кои избира, те може постоянно да наблюдават другия пол какво прави и т.н. След време се организират 1-2 срещи, за да може да преценят кой би им допаднал заполовинка. Накрая ги събират в една къща и така откарват до края на предаването под един покрив. После народа си избира коя двойка да спечели, а те трябва да решат дали да се оженят. Ако се съгласят, сватбата им се плаща, както и апартамент и кола (ако не се лъжа за колата де). Ами и в двата сезона никой не се ожени, та продуцентите си спестиха доста разходи  Laughing

# 31
  • Мнения: 2 425
Защо ми се струва,че Слави иска да имитира предаването "Надпревара към олтара"? И там няколко сгодени двойки се състезават кой да спечели сватбата.

и какво зна4ение има кого имитира и на кое предаване било прили4ало???? екипът има идея, реализира я. ако е успешна ще я повтори, ако не - ще измисли друго. на който не му се гледа или не му допада идеята, просто обръща канала.

много се дразня да се критикуват ТВОРЦИ преди дори да са показали идеята си  #Cussing out

Ми то почти всичко, което дават по телевизията се копира. Няма нищо лошо в това.

# 32
  • Мнения: 3 988
нищо лично няма в сватбата, щото е сред толкоз народ, в повечето случаи далечно познат, а включително и чужд=водещи,персонал, диджей Crazy

лична ще е, ако верно е лична: пред едно гражданско/божие лице с двама свидетели ... като по филмите Mr. Green


Абсолютно не съм съгласна с първата част на мнението ти. Една сватба винаги е лична. И всеки сам си избира кое, колко и как за него е лично. На някои просто не им достигат сили и възможности да проумеят, че 200 души гости (колежката на майка ми!!! и втората братовчедка на баща ми!!!) е излишен стрес, а не сватба... Лично мнение.

Моята сватба си беше съвсем лична. Точно както си написала във втората част. Само дето ние освен свидетелите, имахме и 4-ма гости - родителите ни.  Mr. Green Срещата с божието лице я пропуснахме. Като ми се яви на живо, тогава може да говорим.  Wink

Сватбата е винаги отражение на светоусещането. Без да искам да обидя някой - в България се правят завидни чалгарски сватби и повечето хора се кефят.  ooooh!

А по темата - къв е тоя Слави, че да ми се меси в толкова личен и емоционален момент от живота?!  Whistling Ку-ку бенд са добри музиканти, но си продадоха гъза на чалгата за пари.  Tired

Може да ме нападате сега!  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 943
Абееее и аз искам БЕНДА  да ми свири на ушенце,но не така ....не!!! NaughtyТо ако става въпрос за тях,предполагам че няма да има нежелаещи ...

# 34
  • Мнения: 3 988
Абееее и аз искам БЕНДА  да ми свири на ушенце,но не така ....не!!! NaughtyТо ако става въпрос за тях,предполагам че няма да има нежелаещи ...

Напротив, напротив!  Stop Не си чела внимателно. Аз не желая бенда да ми свири. Никак! Нито на уше, нито на сърце... Колкото по-далеч, толкова по-добре.  Peace

# 35
  • Мнения: 3 826
Сега дойде ред и на " Ожени се с мен "  Simple Smile

# 36
  • Мнения: 943
Аз имах в предвид от тези хора ,които имат предпочитания към по нашенската музика,МАКАР чЕ...те могат да свирят всякаква музика и освен ако нямаш антипатия към членовете на групата,защо да не озвучават събитието

# 37
Ебаси тоя тъпак се чуди какво да измисли, за да не му спрат шоуто от БиТиВи

# 38
  • Мнения: 3 988
_bebka_, имаш право. Бендът може да свири всякаква музика. Но като им чуя името и веднага асоциирам чалга.  Sick Иначе никой от тях не ми е антипатичен, напротив.  Peace

Какво значи по-нашенска музика???  newsm78

# 39
  • Мнения: 943
Ами от тези двете познай кое визирам като "нашенско" ,"българско", "балканско"??? Flutter

http://www.vbox7.com/play:da9a9b6b
http://www.vbox7.com/play:ce644221

Не включвам пеенето,само самата музичка

# 40
  • Мнения: 3 988
"нашенско" ,"българско", "балканско"

За щастие далеч не всички българи асоциират такава "музичка" с нашенско, българско, балканско. Надявам се сама да се сетиш какво имам предвид.  Wink

# 41
  • Мнения: 943
Е, знам че има хора, които не могат да нарекат тази музика "нашенска" ,защото не отговаря на тяхната същност,но пък едва ли някой би отрекъл, че традиционната музика за България е с фолклорни мотиви и с еднотипно звучене за целият полуостров. А то ,че има хора,които смятат например Васил Найденов за техен си - сигурно има ,но аз говоря за старата  :българската жилка в музиката . Peace
А иначе по темата ...принципно е добра идея за хора ,които нямат абсолютно никаква възможност да си позволят сватбено тържество ,пък мн0го силно го желаят

# 42
  • Мнения: 2 229
Ау нямам нищо против да ми платят за една пищна сватба, ама Славчо и бенда да ми свирят - аПсурТ! Crazy Ако може без тая част, бих си помислила.. Whistling

# 43
  • Мнения: 3 459
Ау нямам нищо против да ми платят за една пищна сватба, ама Славчо и бенда да ми свирят - аПсурТ! Crazy Ако може без тая част, бих си помислила.. Whistling
То ако можеше и без да снимат щеше да е чудно. Само да я платят  Joy

# 44
  • Мнения: 3 634
А аз мислех, че Славчо ще се ожени за тази, която ние гласуваме.
Отчайващ рейтинг, отчаяни мерки.


После разбрах за какво ще е новата боза и окончателно загубих интерес.  Rolling Eyes

# 45
  • Мнения: 3 634
А аз мислех, че Славчо ще се ожени за тази, която ние гласуваме.
Отчайващ рейтинг, отчаяни мерки.


После разбрах за какво ще е новата боза и окончателно загубих интерес.  Rolling Eyes

# 46
  • Стара Загора
  • Мнения: 19
Снощи в предаването Градски легенди госта беше някакъв гадател и водещата го пита-Ще се ожени ли скоро Слави Трифонов и той каза че :много трудно,много трудно и се подсмихна.Дали нямаше в предвид слуховете , че е инпотентен?

Последна редакция: пн, 15 сеп 2008, 16:41 от Яника

# 47
  • Мнения: 3 988
Ще се ожени ли скоро Слави Трифонов и той каза че :много трудно,много трудно и се подсмихна.Дали нямаше в предвид слуховете , че е инпотентен?

И какво общо има едното с другото?!  newsm78 Импотентните хора да не би да нямат право да се женят? Осиновяването да не би да е криминално престъпление? Или пък асистираните методи за забременяване с донорска сперма?

Риторични са ми въпросите, не ми отговаряй...

# 48
  • София
  • Мнения: 1 320
Снощи в предаването Градски легенди госта беше някакъв гадател и водещата го пита-Ще се ожени ли скоро Слави Трифонов и той каза че :много трудно,много трудно и се подсмихна.Дали нямаше в предвид слуховете , че е инпотентен?

 Joy И това какво общо има със сватбата на Слави?


А аз мислех, че Славчо ще се ожени за тази, която ние гласуваме.
......

Ако промени регламента и стане така, моля гласувайте за мен!  Whistling

# 49
  • Мнения: 2 229
Ау нямам нищо против да ми платят за една пищна сватба, ама Славчо и бенда да ми свирят - аПсурТ! Crazy Ако може без тая част, бих си помислила.. Whistling
То ако можеше и без да снимат щеше да е чудно. Само да я платят  Joy

Ааа да снима може колкото си иска, само да не ми пее. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт