Спешен въпрос за прахосмукачка с воден филтър!

  • 913
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 577
Другарчета, помагайте - купихме си такава, обаче  незнаем колко вода да сложим?
Пише, че капацитета на контейнера е 20 литра, ама толкова ли трябва, 20 литра ли?  Embarassed Embarassed

Моля някой да каже нещо, че е голямаа мръсотия и трябва да изчистим преди 20 часа

# 1
  • София
  • Мнения: 958
Трябва да има знак за максимума вода...над него не трябва да има вода, но може да бъде и по-малко......

# 2
  • Мнения: 4 418
Има отбелязано -минимум и максимум,м/у двете черти  Peace

# 3
  • Мнения: 9 467
Как 20 литра Shocked?!?! Не ми се верва да е толкова Rolling Eyes
Ако не е отбелязано на контейнера за вода, то из книжката за експлоатация?...сайта на марката..? Няма начин да не пише никъде...а ти дори не споменаваш каква марка е...от де да знаем как да те посъветваме Wink

# 4
  • Мнения: 19
Аз имам перяща с воден филтър и слагам при чистене 2 л.вода.Никъде няма черти за максимум и минимум. Така пишеше в упътването.

# 5
  • Мнения: 4 418
20 л звучи абсурдно,ти няма да можеш да я движиш с толкова вода  Shocked

# 6
  • Мнения: 734
С 20 л. освен да се повреди....друго едва ли ще стане. Вероятно има отбелязан максимум и минимум за нивото на водата, която трябва да се налее. При моята има, а е от по-куците марки. Не вярвам някой да направи прахосмукачка с воден филтър без да обозначи до къде трябва да се налее вода...

# 7
  • Мнения: 539
ами моята е на Цептер и се слага 1,5литра вода,имам си и чертичка отпред на самия контейнер до къде да е максимално.

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 121
Моята е Зелмер,има си мерителна чаша и обозначителна черта за количеството на контейнера-половин литър вода.

# 9
  • Мнения: 143
На моята си има минимум и максимум.Ако не в упътването трябва да си пише!

# 10
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
И моята е Зелмер. Работи с 600 мл максимум. Има указание и на контейнера за максималното ниво на водата.

Общи условия

Активация на акаунт