Дали ми изневерява?

  • 4 448
  • 71
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 821
Авторката да дойде все пак да каже какво мисли, де.
Да бе Laughing...
Тя ще да е луда ако вземе да отговаря на въпросите ви Mr. Green

# 61
# 62
  • Мнения: 122
Авторката да дойде все пак да каже какво мисли, де.
Да бе Laughing...
Тя ще да е луда ако вземе да отговаря на въпросите ви Mr. Green

На мен това не ми приличат на въпроси, а по скоро на заключения... дори, когато на пръв поглед изглеждат като питане... Whistling

# 63
  • София
  • Мнения: 7 097
Пропуснахме още една вероятност - да има цистит или бъбречни проблеми и да пикае кръв  Thinking

# 64
  • Мнения: 122
Пропуснахме още една вероятност - да има цистит или бъбречни проблеми и да пикае кръв  Thinking

Пепел ти на устата... поръс, поръс...

# 65
  • София
  • Мнения: 280
Joy  Joy  Joy  Joy
знаеш ли какво взимаш му гащите и ги носиш за ДНК експертиза ама може по-лошо да стане... 

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 5 632
Joy  Joy  Joy  Joy
знаеш ли какво взимаш му гащите и ги носиш за ДНК експертиза ама може по-лошо да стане... 
И аз затова се сетих.
Другата ми теория...Ядосал е някого супер здраво. Получил е удар в областта на бъбреците и съответно е пишкал кръв 1-2 пъти. И понеже това не е заболяване, а просто травма е отшумяло бързо и няма как да се изпикае пред теб, за да си сигурна.

# 67
  • София
  • Мнения: 1 320
Пропуснахме още една вероятност - да има цистит или бъбречни проблеми и да пикае кръв  Thinking

Пепел ти на устата... поръс, поръс...

 Joy И аз си помислих този вариант, но пък авторката щеше да знае сигурно, ако има проблем!

# 68
  • Мнения: 126
 Joy Joy Joy тук голямо шоу се е заформило, (независимо от повода ) така не се бях смяла отдавна  Joy
 

# 69
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Големи глупости сте изписали и само сте доуплашили момичето. Аз предположих две неща, и двете ги видях написани вече, но ще ги повторя.
Първото - възможно е човекът да си е обул наобратно гащите. Мъжете понякога са много разсеяни и не обръщат внимание какво точно и как точно обличат. Цял ден ще усещат, че нещо не е наред, но няма да се сетят какво е.
Второто - възможни проблеми с пикочните пътища, някакво възпаление, поради което да излиза по малко кръв. Хич не е весело даже, мъжът ти да иде на лекар, да се прегледа.
И не мисли за изневяра. Она се прави със смъкнати гащи.  Peace

# 70
  • Мнения: 4 513
Тц тц тц, опасни сте...  Laughing

# 71
  • Мнения: 126
 smile3521 голям маитап  всичко ще е ок споко

Общи условия

Активация на акаунт