Отговори
  • Мнения: 44
Искам да споделя какво ми се случи днес следобед.
Бяхме с малката да вършим задачи из града и на един светофар докато чакам да светне зелено,виждам как от двигателя на колата започва да излиза пара ShockedСъответно веднага изгасих колата и тръгнах да изкарвам детето.Покрай мен минаха стотици пешеходци и автомобили,но никой не спря да попита какво става и дали имам нужда от помощ,а аз със детето на ръце и не знам какво да правя.Достраша ме да запаля колата и да я преместя за да не задръствам улицата,а и не мога сама да я изтикам!Звъннах на свекъра ми и на девера да дойдат.И пак всички нагло ме заобикаляха,та дори и един кретен минавайки покрай мен с колата ми крещи "Кво прайш тука ма,задръстваш движението" #2gunfireА колата с вирнат капак-какво ли съм правила според него,основен ремонт на колата насред кръстовището? #Cussing outКакто и да е,в крайна сметка никой не се спря дори и да попита,задръствах си движението 20мин докато дойдат моите хора,та и накрая си взех едно кафенце от близкия автомат и с най голяма наглост си го изпих насред пътя до скапаната ми бричка!

Последна редакция: ср, 10 сеп 2008, 10:46 от nora-bg

# 1
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
ех, какво се учудваш бе, мила... нищо ново под слънцето.
пълно е със селяндури по пътищата (и не само).
още по-елементарна случка - тътря количката по стъпалата с една ръка, с другата детето ме тегли в обратната посока. един галфон седи насреща ми и ме гледа тъпо, вместо да предложи да ми помогне. не, че и без него няма да се оправя....

# 2
  • Мнения: 2 401
Мразя да се плюе по Бг, ама за бг мъжете ще го преглътна. Неотдавна бях споделила, че при подобен случай, мъжете ме "благославяха", а две жени ми избутаха колата без да съм ги молила..
Не се ядосвай, стават такива неща, ама не са измрели хората съвсем.

# 3
  • Мнения: 494
Верно е.Ееех,нищо ново под слънцето!За съжаление.

# 4
  • Мнения: 2 082
Цитат
А относно това ,че на почти никой не му пука вече за това каво става около него ,напълно вярно и много жалко.
и аз мислех така,но преди две седмици катастрофирахме до самоков.спряха доста хора да питат имаме ли нужда от помощ.бях приятно изненадана от отношението и реакциите на полицията и бърза помощ.така че явно все още има''хора''...

# 5
  • Мнения: 44
а защо първо не се обади на мъжа си, предполагам че той по-бързо би успял да дойде
Не е в БГ,пътува.


И аз по принцип мразя да се плюе по Бг,но подобно нещо ми се е случвало докато бях в Испания и то там просто бях спукала гума.Докато се осъзная какво става и вече бяха спрели 4-и коли,а след 2-е минути пристигна и полиция, и това се случва ИЗВЪН града!
Какво да говоря повече!? ooooh!

# 6
  • Мнения: 38
Днес бях почти изблъскана от млад мъж, за да ме пререди пред банкомата и да провери сметката си. Не тегли пари, а само известно време гледа тъпо в екрана... Аз носех с една ръка 7 - месечното си бебе, а в другата държах дебитната си карта. За да бъде пръв, той едва не се блъсна в една палма в огромна саксия и се наложи аз да се дръпна рязко назад, за да не ме спъне... Какво да го правиш - кавалер. Напоследък имам много подобни истории, но дори не си заслужават споделянето. А това за гледането на сеир от "галфони", докато "тътря количката по стъпалата" ми е вече ежедневие...

# 7
  • София
  • Мнения: 1 890
    На мен ми се случи същото преди 2 месеца на едно от най-оживените кръстовища в центъра и хем, че дадох веднага аварийки и звъннах на мъжа ми, през 20-те минути, докато дойде, ме направиха на 2 стотинки.  Confused Наложи се да чуя приказки от сорта "Махай си колата, никой не ти е виновен, че е боклук ! ". Като попитах как си го представя, отговорът беше "Ами избутай я бе !!! "  Sick Определено си личеше вече, че съм бременна, а не попреяла,  Wink какви са тия хора, не знам...
   Интересното е, че като дойде мъжа ми (аз вече се дръпнах на тротоара и гледах отстрани), никой копче не му каза, че задръства лентата. Можело значи,  Thinking ама като видят жена, и кой кат мен, компексарска история...  Sick

# 8
  • out of space
  • Мнения: 8 573
 Naughty Айде без грозни думи !

# 9
  • Мнения: 186
пухчо!!!! (какъв ник само  baby_neutral) Никой не ти е виновен, че не можеш да устискаш да си пазиш диетката, а само си хапваш тайничко. Не си го изкарвай на мен, третокласничке, че ще дойда наистина да те понашляпам преди сънчо.  Joy  Party
Crazy
А по темата,не се впрягай. Peace

# 10
  • Мнения: 743
Ама има и добри хора. Вчера трябваше да ходя до центъра. Тръгвам да излизам от паркинга, но някакъв темерут е спрял на най-тясното място на паркинга, от където минават всички. И започвам аз едни бесни маневри, за да мина, но не става. Малката отзад вика "Мама, иска во-во", повтаряне до припадък, жегата ме изнервя допълнително, лудница просто  #Crazy #Crazy #Crazy
В един момент реших, че не ми пука изобщо, ще го подпра и ще го бутна малко. Да, ама не. Не прецених ситуацията и съм опряла вратата в задната му броня. Тя съответно се огъна /вратата/. Ужас. И в този момент се появи един мъж, който ме попита имам ли нужда от помощ. С радост слезнах от колата. Изкара я, но и той се изпоти.
Но май мнозинство са тези, които ще те подминат и няма да им мигне окото!

# 11
  • Мнения: 331
Да, пълен нихилизъм е настъпил в държавата. Това, дето имало още хора идва само, за да потвърди правилото, че вече "нема хора" в тая държава. Всички ни харесва навън, ама и тези дето са поживели там, като се върнат тука се държат различно оттам. Защо ли? Защото тука всеки иска да не се мине, да не е той първият, да плати, ако платят и другите, да се спасява сам. Е, как да станем гражданско общество, като се държим като ...........(да не се обидят някои пропускам думата) помежду си.

# 12
  • Мнения: 3 423
Искам да ти кажа, че в Свазиленд ни се е
случвало да ни измъкват джипа от канавка
абсолютно непознати местни жители, че и
се усмихваха. Сещаш се къде е тази държава.
Съжалявам.

# 13
  • Мнения: 1 966
жалко наистина, заглавието ти е абсолютно точно.....

# 14
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
жалко наистина, заглавието ти е абсолютно точно.....
Ако наистина беше в село, щяха да й помогнат. Хората в селата са много отзивчиви.
Ние сме закъсвали близо до село и няколко местни извървяха няколко километра до селото за да извикат трактор да ни издърпа, понеже бяхме в кал. Не сме ги молили, те сами предложиха този вариант. Иначе щяхме да си стоим там докато спре дъжда и изсъхне.

Общи условия

Активация на акаунт