БЕБЕ НА МОРЕ

  • 1 288
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 522
ЗДРАВЕЙТЕ И ОТ МЕН.НА КАКВА ВЪЗРАСТ БЕБЕТО МОЖЕ ДА СЕ ВОДИ НА МОРЕ?

# 1
  • София
  • Мнения: 39 718
По всяко време мен ако питаш Simple Smile

# 2
  • Мнения: 317
И аз мисля , че по всяко време , и ние се стягаме за плаж, от другата седмица сме там Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 39 718
Варненските мами най-добре могат да кажат кога си водят бебчетата на плаж.
Сутрин рано, и след това в късния следобяд, стоене повечко под чадъра, мазане с кремчета и т.н. и т.н.

# 4
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Аз се колебах, но попитах лекаря и той каза че няма проблем само да я мажем повече със слънцезящитен крем. След около десетина дни пътваме за морето.

# 5
  • Мнения: 548
В последните няколко дни имаше доста такива теми. Направи си труда и пусни търсачката или просто прегледай 2-3 страници по-назад. И не защото имам нещо против повтарящите се теми. Просто мамите, които са писали по-рано потози въпрос, едва ли ще искат да споделят мнението си отново.
Иначе ние, живот и здраве, заминаваме на 8-ми за Бургас.
Ах, морето.....

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
.............................Иначе ние, живот и здраве, заминаваме на 8-ми за Бургас.
Ах, морето.....
така ли?!? ми добре си ми дошла  Hug, ако ти остане малко време за по кафе де Wink

# 7
  • Мнения: 2 950
Ние вече ходихме - вярно, само за три дни, но и това е нещо. На плажа само сутрин рано и след обед към 17 часа, мноооого мазане против слънце, а и против комари!!! винаги с шапка и всичко е супер!

# 8
  • Мнения: 2 255
Когато решиш - според нашето джипи навсякъде деца се раждат....
Ние снощи се прибрахме, беше супер  newsm10 , бебо се побърка от кеф, така, че септември пак ще го заведем, живи и здрави.
Имаше бебчета на по 3-4, 7, 9 месеца - всякакви, така, че давай смело.

Калоян - 29 септември 2004 г.
Кристиан - 8 ноември 1992 г.

http://www.bgphoto.net/viara_bg/

# 9
  • Мнения: 1 734
И ние следващия месец заминаваме. Не мисля, че ще има проблеми, все пак Боби има годинка. Но не смятам да го водя на плаж и да стоим дълго време. Все пак планове предварително няма да правя, ще видим първо какво и как ще му хареса на детето  Wink

# 10
  • Мнения: 548
мноооого мазане против слънце, а и против комари!!!
С какво си мазала срешу комари толкова малко бебе? Аз питах нашата педи и тя каза, че на тази възраст всички препарати са вредни?!

Общи условия

Активация на акаунт