Изпадате ли в истерии?

  • 5 255
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 166
Изпадала ли съм в истерии? - Зависи от гледната точка. Това, което описваш за мен е малко по-грубо избухване. Истерия наричам хроничната му проява.

# 16
  • Мнения: 163
Ох в момента съм точно така толкова изнервена ,  Embarassedче просто незнам  newsm78и лошото е ,че малкият го отнася

# 17
  • Мнения: 132
Бях много уравновесена, но от две-три години не мога да се позная и аз. Да, крещя, хвърлям... Sick

Същото  Sad чуствам се много зле в такива моменти, но за жалост е по-силно от мен. Лоша работа .............

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 1 267
Изпадала съм,като всеки жив човек.
След пристъпа не помня какво съм говорила даже,толкова ми "пада пердето".Хвърляла съм-пръстен,който ми беше подарен преди дни от причинителя на кризата.Крещя,рева,както му е ред.Не ми се случва често,всъщност много отдавна.Явно съм претръпнала,или си го трупам в мен.Кофти ситуация.

# 19
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Доста отдавна не съм изпадала в истерия да викам и тръшкам, но се е случвало. Иначе паля цигара, поревавам си малко и ми минава. На плач ме избива по- често, не на агресия.

# 20
  • Мнения: 69
Да изпадам,крещя, хвърлям, каквото ми падне.Чупила съм си два телефона в пристъп на ярост Embarassed

# 21
  • Мнения: 280
Тъкмо и аз се канех да пусна такава тема  Confused
За съжаление ми се случва от време на време...и това много ме тормози,също така и приятеля ми.Не чупя,но изричам ужасни неща,които после май даже не помня.По-силно е от мен и много си се дразня.Чудя се как да го преодолея.Дали да не отида на разговор със специалист?При мен проблема е,че съм много обидчива и се паля за някакви незначителни и дребни неща,а това натоварва и мен и половинката ми...Гадно е  Cry

# 22
  • Мнения: 12
В истерия може да се каже, че съм изпадала рядко. Само преди много години изхвърлих парфюма на предишния ми приятел от 9-тия етаж. Той успяваше да ме побърка до неузнаваемост smile3511. Сега съм омъжена за друг. И мъжът ми е много търпелив и уравновесен. По скоро той ме търпи, когато съм по-емоционална. newsm45

# 23
  • Мнения: 2 111
Ами не. Преди, когато трупах негативизъм в себе си изпадах, но сега вече не. Научих се, макар и много трудно, когато нещо не ме кефи да го казвам на момента, да не премълчавам, ако съм на обратното мнение и да режа контактите си с хора, които ми действат негативно. Определено ми се отрази добре. Не че сега не се ядосвам, но определено не се докарвам до безумни състояние на гняв, истерия и рев. Peace

# 24
  • Мнения: 25 597

И аз тъй.   Peace  Flutter
Колкото съм по-ядосана, толкова повече стискам зъби, че иначе става страшно.  
Да не говорим, че отдавна открих, как в разгорещен спор можеш да нокаутираш противника със самообладание. Колкото той повече крещи и се пали, толкова по-тихо и спокойно говориш ти. Ефектът е умопомрачителен.  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 817


И аз тъй.   Peace  Flutter
Колкото съм по-ядосана, толкова повече стискам зъби, че иначе става страшно.  
Да не говорим, че отдавна открих, как в разгорещен спор можеш да нокаутираш противника със самообладание. Колкото той повече крещи и се пали, толкова по-тихо и спокойно говориш ти. Ефектът е умопомрачителен.  Mr. Green

Е, знам го това, ама за него се иска да запазиш самообладание, а понякога не ми се получава.......за жалост, иначе си много права, това просто може да вбеси противника!

# 26
  • Мнения: 183
Никога не съм изпадала в истерии. Ма като се замисля, поне му олеква на човек, вика, чупи, хвърля и после е като нов. Grinning

# 27
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Случвало ми се е и го правя доста театрално  Crazy

# 28
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Изпадала съм. Винаги се усамотявам и тогава съм като ураган - след мен стаята просто е неописуема. Отваря ми се работа за един ден след това - чистене, прибиране, шиене, лепене и т.н. (тежка бесовица съм, знам). Но после съм като нова, а втори път същото нещо няма начин да ме ядоса - посрещам го с невероятно спокойствие. Като малка много таях в себе си, но установих че живея по-лесно като го оставя да се излее. Добре, че не е често.

# 29
  • Мнения: 492
Случва ми се доста често. Embarassed Обикновено викам, блъскам и излизам от стаята. smile3512 smile3511

Общи условия

Активация на акаунт