Сокчета от 2-ри месец?

  • 1 793
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 543
Аз съм твърдо против даването на сокчета на тази крехка възраст!
 Синът ми е на 7.5 месеца и още нее пил сокчета. Давам му пюре от плодове и то от няколко дена. Дори захранването му започнах на 7м и 1 ден. Дори вода не пие в момента - като ожаднее - бутам цица царица и толкова.

# 16
  • Мнения: 305
На голямата дадох сокче след втория месец - резултатът - запек.
На малката още не съм давала нищо, дори вода, изключително на кърма е, смятам така да продължа поне до 5-6 месец.

# 17
  • Мнения: 1 104
Рано ви е за сокчета.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Резултатът от ранното захранване би могъл да се прояви много напред в годините.Няма гаранция,че няма да даде отражение в последствие.Информация по тази тема има толкова много,стига човек да има време и желание да я прочете.
Аз не бих си играла ''руска рулетка със здравето на рожбата си''.На Криси още дори не съм си помисляла да давам сок,вода изобщо не обича(предлагам му я от време на време да видя дали е размислил)
Според мен е крайно да се дава сок към 6-ия месец защото децата се изхитрят, свикват само на кърма и после отказват да приемат друго.
Ех,че са хитри тези бебета бе....хич незнаят какво да искат...

# 19
  • Мнения: 966
Рано е изчакай още малко,аз дадох на 5,5 м. и нямаше проблем с приемането му.Апетит към различното от кърма също не липсваше.  Peace

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 243
Моята педиатърка каза - сока по-добре изпий ти , а за детето - кърма . Не съм давала , а и сега не пие.

# 21
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 822
Моята педиатърка каза - сока по-добре изпий ти , а за детето - кърма . Не съм давала , а и сега не пие.
Я, коя е тази пловдивска педиатърка? Grinning Ако прецениш, сложи й името в списъка на педиатри, подкрепящи кърменето (с координати) Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт