Отговори
# 75
  • Мнения: 3
 Присъединявам се към цялата тази положителна енергия Praynig, и дано Бог е с нас.....

# 76
  • Мнения: 12
ники хубаво е че се дължат бебките силно вярвам че всечко ще е наред.
аз ходя на консултации в токуда и мисля там да раждам живот и здраве.радвам се че си доволна това ме успокоява.кураж  Hug

само да кажа вчера по тел казах на нашия тати за мазилата и той купил  маслото на икаров и крема на чико дано да помогнат.мерси за съвета

Последна редакция: чт, 11 сеп 2008, 13:34 от liliiv

# 77
  • Мнения: 688
Ники, Бог да е с вас    Praynig  Praynig  Praynig
Ще се моля за всички нас и нашите бебета  Praynig
Така се надявах че няма да имаме ангелчета в нашия отбор, но дано поне да няма повече.

Велизара и при мен се получава една остра болка точно в пъпа, все едно че ме промушват с шиш.

# 78
  • София
  • Мнения: 212
Ники мила стискам палци всичко с бебетата да е наред, д-р Масларска и целият й екип са страхотни професионалисти, апаратурата също е нова. Ще се моля за вас Praynig

# 79
  • Мнения: 6 206
Ники, кураж!
Моля се за красавиците и вярвам, че се борят със всички сили.

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Добър ден и от мен  Hug Hug

Дано днес имаме добри новини от Итърнъти и естествено  от Ники  Praynig Praynig

Анхелито и RRHH, да се надяваме на здрави бебенца и безпроблемно раждане .Къде ще родим не е толкова важно.За себе си съм се спряла на ВМИ, защото имам някоя друга болест ,която може да предполага проблеми за мен или бебето.По тази причини повечето лекари ме посъветваха ВМИ .Аа самата бях там за задържане и съм доволна от това ,което видях.Е ,ако искаме удобства има частни клиники , но вече няколко пъти ставам свидетел как бебенца с проблеми родени в частна клиника , докато бъдат предвижение в Окръжна или ВМИ не оцеляват.

Каспър ти как си ? Hug Hug

# 81
  • Мнения: 20
Rrhh ,
Супер значи можем да бутаме количките задно , живот и здраве .
Да ти кажа и аз много мнения чух , много четох , но пак си оставам на мнение , че ще е Окръжна . Знам, че се плащало около 400 лв за избор на екип . Пепоръчаха ми д-р Пелев и скоро време трябва да ида да говоря с него . Иначе на ЖК съм при Кръшкова . Тя е работила в Окръжна , но сега само в Торакс изражда , ама нещо тези частни клиники ... без апаратура Sad
Надявам се всичко да е ок и да раждаме нормално Simple Smile
А за срещичка на мамите от П-в съм  с две ръце заа!!!

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711

Ами давайте да се организираме тогава  Peace
За избора на екип се плаща , мояа докторка във ВМИ иска 300 лв , но така ще съм по-спокойна .Следи ме отначалото и знае всичко ,което се случва  с мен.

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Aнели Естествено е че няма значение кой къде ще ражда и всеки за себе си избира, но е пристрастно да кажеш там отзивите са лоши , а тук са само добри, което не е вярно.Аз не търся удобства , както вече писах , а търся специалисти и добри условия /в смисъл апаратура / за мен и моето бебе.Не мисля , че в едни определени стаи в Окръжна няма да ги има същите тези условия за едно нормално  съществуване като в частните клиники, но там ще има и нещо друго , което е най-важно за мен.

# 84
  • Мнения: 1 152
Здравейте! Днес бях на ЖК и вече бебката е 1080 гр. и е все така седалищно разположена, дано не й харесва да си стои така и да се обърне.   Rolling Eyes


Ники още е много рано за промяна, но тя ще е положителна!! Hug Hug Praynig

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
RRHH, аз не се опитвам да си налагам мнението .Тогава Анхелито питаше и аз и казах какво мисля, .Все пак от ВМИ имам лични наблюдения , а за Окръжна фатална  случка с много близка позната .Това не значи че във ВМИ не се случва,но на никой не съм казала иди раждай там и там.Форума е място ,където можем да споделим кой какво е видял все пак

# 86
  • Бургас
  • Мнения: 326
Имам един може би глупав въпрос - гърдите продължават ли да нарастват и след раждането като се кърми? Дали е рано да се купува сутиен за кърмачки?

Чудя се кой матрак от тези http://avmebeli.com/matraci.html# да си избера. Някой има ли опит да даде съвет. Grinning

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Rrhh ,
Супер значи можем да бутаме количките задно , живот и здраве .
Да ти кажа и аз много мнения чух , много четох , но пак си оставам на мнение , че ще е Окръжна . Знам, че се плащало около 400 лв за избор на екип . Пепоръчаха ми д-р Пелев и скоро време трябва да ида да говоря с него . Иначе на ЖК съм при Кръшкова . Тя е работила в Окръжна , но сега само в Торакс изражда , ама нещо тези частни клиники ... без апаратура Sad
Надявам се всичко да е ок и да раждаме нормално Simple Smile
А за срещичка на мамите от П-в съм  с две ръце заа!!!

Ще бутаме ще бутаме, това е повече от ясно   bouquet.Пелев е добър и то много добър.Шеф е на отделението.За парите не съм се разбирала още с Бачуров и Пелев.Нямам и идея всъщност и може и да си права , а тази сума мисля че е приемлива.И Кръшкова е много добра и наистина за жалост е в торакс.Аз от , за да не ме навие за Торакс тогава се отказах да ми води ЖК то и сега съжалявам малко.А най-добрия вариант и за мен е плащам си на този , който ме е следил и спя спокойно за раждането.Иначе имаме уговорка , но финансово не сме се разбирали, защото е малко раничка за това.Не не и аз съм  Naughty за пловдивските частни клиники.Кажете къде и кога е срещата и идвам  Hug

# 88
  • Мнения: 9
И аз да се запиша в новата темичка. Много сили и кураж на Ники и малките принцеси ще се моля за тях.

# 89
  • Мнения: 1 152
Чудя се кой матрак от тези http://avmebeli.com/matraci.html# да си избера. Някой има ли опит да даде съвет. Grinning

Аз избрах еко лукс - пенолатекс - пълнежа е на Екон, а и ние самите спим на такъв вече близо 2 години. Моя близка също използва такъв за бебчето си, единствено услови е подматрачната рамка да не е плътна, за да има естествена вентилация.

Общи условия

Активация на акаунт