Май 2005- Тема 115

  • 24 669
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 888
Здравейте момичета  Hug
Благодаря за подкрепата!Всичко мина много по- леко от очакваното, не не стресираха, нито пък се опитваха да ни притеснят с неочаквани въпроси...беше даже доста интересно...и така...вече съм дипломиран магистър  newsm44, да му се ненадяваш...бакалавърската ми защита беше доста по- сложна работа  #Crazy...и така,,,
а лудницата вчера беше пълна- зарязах децата при моята Мама /ама им занесох супичка, кремчета и всичко нужно.../ по обяд и хайде за Бургас, през Варна /едно кафенце там в Мол- а за почивка, посрещнах си баткото, пътуването беше много спокойно и учудващо нямаше идиоти по пътищата...прибрах се в 23 часа, татито се беше прибрал в 8 /бях му оставила вечеря.../, децата разбрах че спят безпроблемно и реших да не го прибирам, седнах да си почета това, онова и стана 1 през нощта, легнах и в 5 часа се събуждам с гърди на буци, ама огромни, болезнени и течащи..изпаднах в ужас /и гледайте как се къпя, дигам мъжо и хайде в 5 часа у Мама да си накърмя бебето  Laughing /не бях я кърмила от предната нощ и явно детето си суче добре, щом предизвика подобни камъни  #Crazy/ отключвам аз и гледам малката Лора реве у баба си, искала да цуцка милата  Laughing, ама такова облекчение след кърмене не съм изпитвала Mr. Green...и изпихме по едно кафе и пак зарязах дечицата си в 6, 30 и хайде с мъжо газ до ламарината и се паркирах пред Академията в 7, 30, една количка за кураж и в 8, 30 вече бяхме на линия всички колеги...и така.,,тежък ден беше  Laughing  
ама страшно ми се спи /и нашето тати заминава пак утре сутринта- милия за 1 ден с нас го измъчих и него тотално  Heart Eyes/,,
Хайде гушам...
Болничките деца да оздравяват скоро  Praynig Praynig Praynig
Камий браво за женския купон
Чудесни са и ученическите срещи  Heart Eyes, ние след 2 години правим 10 години от завършването  #Crazy, как минава времето не е истина  Tired
Ренка, зетко още по- хубав станал  Hug, чудесно са се забавлявали децата, а вие бирка не пийнахте ли  cheers

хайде и аз да почерпя:

 Laughing Laughing Laughing

още нещичко, за нелюбителите на бира

# 286
  • Варна
  • Мнения: 5 529
Иви, честито миличка. Ти си нашият герой. Искрено са радвам за теб и те поздравявам Hug Hug Hug

# 287
  • Мнения: 480
Еееей, Иви, браво, мила! Ха, честито! Със здраве да си харчиш дипломата, дет' се вика!  Hug
Аз шЪ взема една от каката с големите...халби  Laughing Вчера бях шоферка, карах детето и една колежка с двете нейни, та само опитах една глътчица - тъй, да не ми стане нещо  Grinning А бира имашеее ... на корем   Mr. Green

Мартейка, нашата лекарка е отзивчива винаги, но мед. сестрата ми е леля, тъй че съм наш човек. Случва се и аз да давам такива насоки като теб. Понякога се съгласява с мен, понякога не. Но винаги е любезна. Честано казано не обичам такова отношение и едва ли бих търпяла. От друг астрана обаче, щом си доволна и особено ако й имаш доверие, е труден избор... Аз в момента съм пред подобен избор за гинеколог. На една имах страхотно доверие, оказа се печалбарка. После на друг - той пък в последния ни разговор страшно ме разочарова. В болницата като бях миналия месец, процедурата ми направи една много прехвалена, но пък не ми вдъхна нужното доверие. А за мен гинеколога е също толкова важен, колкото лекаря на семейството ми. Та с три думи - разбирам колебанието ти  Confused

# 288
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Иви, честито   bouquet Страхотна си!
Ние направихме първото си посещение на куклен театър - на трите прасенца. Калоян е възхитен, чак става от сън и пита  "къде са прасенцата". Не го знам в градината как гледа театъра, но тука един час не мръдна, само от време на време искаше пояснения какво става.
В кукления театър е прекрасно! Аз нали водих Ели февруари месец и тя остана с отворена уста  Grinning За съжаление лятото, когато сме повече време в София, театърът не работи  Rolling Eyes Сега съм хвърлила око на един мюзикъл на Дисни в тукашния театър, обаче е значително по-дълъг, има и антракт. Не съм сигурна дали ще устиска дребното, а билетите не са евтини  Thinking

# 289
  • Мнения: 4 068
Мартейка, нашата лекарка е отзивчива винаги, но мед. сестрата ми е леля, тъй че съм наш човек.

а нашата педиатърка е леля на мъжа ми. Тя сигурно затова ми се кара, защото ме чувства близка Laughing

Ренка, много сте хубави! А Нас е голям бандит!

Иви, честито! Няма такъв човек, страшна си! Много успехи ти пожелавам!

След малко ще решим къде точно ще я водим, че е много сложно с превоза. Отказахме се да я водим рано сутринта, защото трябваше да тръгнем в 6:20, когато все още е страшен студ. Сега ще го мислим как да се доберем до лекар, най-много да я заведа тук някъде на частно, въпреки че не съм особено доволна от лекарките тук.

# 290
  • Мнения: 2 407
Иви браво, smile3529 smile3501

Ники е на градина, аз се готвя за работа,лек ден!

# 291
  • Мнения: 465
Иви страшна си браво!

лека седмица момичета!

# 292
  • Мнения: 995
Добро утро!

Иви, ти си нашата гордост, момиче  bouquet Много хубави работи ти пожелавам Laughing
Обаче немой само с бира, не, тц Naughty

Тази сутрин зарязах даскалото, за да прекарам малко време у дома. Следобед ще ходим с Ж. към Сл. Бр., че трябва вече да "зариваме огъня".
Вече съм доста уморена и недоспала, но нека ми Crazy . Още една седмица и ни запукват с изпитите.
На Ава кашлицата бавно си отива, в сряда- четвъртък смятам да я пратя на градина, че свекърва ми ще ми трябва и друг път Laughing
Мартеа, явно отношенията ви с лекарката са междуроднински, а не лекар-пациент, така че молим, не се сравнявай с нас Wink
Като се освободя малко ще напиша някой ферман Hug

# 293
  • Мнения: 3 818
Иви, браво на теб и честита ти диплома!  bouquet

Мартеа, хич не знам какво да те посъветвам за лекарката ти, защото при нас ситуацията е обратна - тя все напира да прави изследвания на Миша, аз все не искам, защото ми се струват излишни Laughing Но понеже Миша не боледува често и аз съм малко дърво в това отношение. Laughing

От друга страна, разбирам и лекарката ти. Вярно е, че в повечето случаи ние като майки знаем какво е необходимо за детето ни, но пък тя е специалист, със сигурност може да прецени по-добре дали са необходими изследвания или не. Възможно е в ситуация, подобна на Теината наистина кръвната картина да не свърши работа. Въобще, разбирам и двете ви Simple Smile.

Адри, съчувствам ти искрено за щуротията на малката. Аз имам близки наблюдения над едно такова палаво дете, е направо издивявам от време на време, че не съм му майка, а не си представям, ако моето беше така. Не може ли нещо да се направи - да се опитвате да говорите, да сменяте подхода, да търсите нещо, не знам... С другите деца ми е много трудно, защото не ги познавам и не знам какво им действа най-добре Laughing
Миша например изпитва огромна неприязън към повишаване на тон, каране и т.н. И като тръгне да прави глупости, общо взето само като й кажа "Сега необходимо ли е да се караме, за да не правиш така" и тя престава Laughing

А, да ви разкажа какво наблюдение направих тия дни. Миша от известно време крие разни неща от мен.  Laughing Като примерно каже някоя неособено хубава дума и я питам откъде я знае или кой й я е казал, тя отговаря "отникъде" или "никой". И така е за всичко, за което съзре опасност да й се скарам. Съответно, се налага да й обяснявам, че няма да се карам нито на нея, нито на който я е научил, и започвам уж на майтап да я разпитвам и тя, естествено, накрая си казва всичко. Най-интересното е обаче, че вчера я нагънах по-сериозно за това и в крайна сметка разбулихме мистерията откъде идват тия неща - с дядо й (свекър ми) си били имали таен клуб и си имали тайни от мама.  Shocked Laughing
Направо се чудих да се смея ли, да се ядосвам ли - как може да си представи, че тайните наистина ще останат тайни от мен, та тя е дете на 3г. все пак Laughing
Да ви кажа този човек направо ме сащисва понякога - много е свестен и разбран, обаче такива инфантилни прояви има покрай детето, че вече въобще не знам как да реагирам. Детският пубертет него го е хванал вместо нея Laughing

Лека седмица на всички ви и бързо оздравяване на болните Hug

# 294
  • София
  • Мнения: 2 437
Иви, браво, браво! Не знам защо, но не съм се и съмнявала, че няма да го вземеш Simple Smile
Ние 10 години празнувахме 2005  Crazy Сега направихме междинка, а догодина всички искат пак. Simple Smile Бяхме много задружен клас и такива си останахме...почти всички се чуваме, контактуваме, сродяваме се  Laughing Само тези в чужбина не присъстват и им изгубихме дирите.

Мартеа, нашата не ни е отказвала..но и аз не настоявам често. Като се замисля, искам само за операциите и профилактични. Останалите направления за специалисти си ни ги дава без проблем. Искам офтамолог- ок, ортопед, хирург...дава си жената, много  е пич.  Mr. Green Иначе е доста дръпната жена, но не знам защо така съм й влязла под кожата и се държи добре с мен.
Според мен й звъниш само когато искаш направления, м? Или бъркам Wink

Феъри, е, на много хубаво я учи, няма що  ooooh! Вместо да я учи, че тайни от мама няма, той клуб й основава  ooooh! Много леко си го приела...ако ми се случи на мен ще хвърчат глави не, ами....всичко и всички. За мен това е ужасна постъпка!

Пилета, сега ще подготвя новата тема и я пускам, че тази привършва Simple Smile

# 295

Общи условия

Активация на акаунт