Някой пил ли е чая на Tianjin Tianshi Biological Development Co.Ltd.

  • 1 825
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 572
Някой пил ли е чая на фирма Tianjin Tianshi Biological Development Co.Ltd.?
TIENS



Та въпроса ми е има ли ефект, колко бърз, има ли странични реакции?

Пия го заедно с Дайджест хапчетата - аз ги купих от едно диетоложка, но мисля, че това е вносителя
http://tiens-sofia.hit.bg/products.htm

Последна редакция: ср, 10 сеп 2008, 23:05 от dobra

# 1
  • Мнения: 1 572
Никой не пише, може би не е много популярен продукт.
Аз го пия от 7 Септ. Към днешна дата съм -1кг, което за мен е доста добре, защото трудно смъквам.
Нямам почти никакъв апетит, а като хапна се засищам от съвем малко. Днес около 9ч изядох 2/3 от 1 банан и ми стана тежко; вече е 14ч и още се чувствам не просто сита, а направо преяла  Crazy Направих си една салата от домати, но не мога да се насиля да я опитам даже. По принцип съм порода ламя  Mr. Green

Втората вечер ме боля глава, естествено не съм сигурна има ли връзка с чая. Освен това зверски пъпчасах  ooooh! , но от днес съм с МЦ, така че пак не мога да кажа дали е от това или от чая. Отдвана съм с проблемна кожа на лицето.

Ходя до 00 редовно, но въпреки това чая не е тип диуретик. Имам сухота в устата и пия повече вода от обикновено. Даже до вчера пиех безалкохолно вместо вода /пристрастена съм/, но изведнъж организма ми сам предпочете водата и сега към нея посягам.

Хайде дано има и други опитали този чай и да сподели опит, че съм адски нетърпелива да видя има ли резултат при някой.

# 2
  • Мнения: 1 572
Да се похваля, вече съм -3кг.  newsm44 newsm44 newsm44
Странични ефекти вече няма, даже съм изпълнена с повече енергия от обикновено и съм в добро настроение!

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
 dobra  браво за постигнатия резултат  Hug
Ще го потърся този чай тук....дано го намеря  Peace

# 4
  • Мнения: 1 572
Pamsi,
Благодаря  Hug
В случай, че  не намериш същия чай ти изпращам съставките му на БГ и на латински, за да потърсиш подобен:
БГ-
 Листа от лотос, семена от Кассия тора, черен чай Улун, лаваница, китайски равен, сушена кора от мандарини.
Л-
folium nelubinis, semen cassiae, oolong tea, rhizoma alismatis, folium llicis latifoliae, radix et rhizoma rhei and pericarpium citri reticulatae

Четох доста за чая Улун - основната съставка тук. Самия чай си е зелен, но с различен начин на преработка. Листата не се пресоват и не се нарушава структурата им. Чайовете УЛУН са много видове. Има изследвания, които доказват, че влияе добре за изгарянето на мазнини и регулиране на теглото.  Ето една интересна статия:
http://www.teasetc.com/tea/article.asp?ID=1&Name=Oolong+Tea+Weight+LossМоже и такъв чай да опиташ.

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
cveti 25  много ти благодаря  bouquet

# 6
  • Мнения: 1 479
каква цена има и колко пликчета се пият на ден и изобщо къде го има - интересувам се за една приятелка, която не може да пади режим !
Благодаря предварително!

# 7
  • Мнения: 1 572
каква цена има и колко пликчета се пият на ден и изобщо къде го има - интересувам се за една приятелка, която не може да пади режим !
Благодаря предварително!
Купих от друг град от една диетоложка, но в нета го намерих тук:
http://tiens-sofia.hit.bg/products.htm
Струва грубо 35лв. - 40 пликчета. Пие се по 1 на ден запарено в 1л. вода. Разделя се на 4ри приема, но аз си го държа на барплота в кухнята и всеки път като  мина пия по една глътка.
Пия и хапчетата Дайджест на същата фирма, но те са по-скъпи  - 51лв. Струва ми се, че може и без тях да се мине, ако момичето няма много кг. за махае като мен.

# 8
  • Мнения: 1 479
Добра, благодаря за  отговора! Ще се постарая да намеря повече инфо за него и да го препоръчам на една приятелка! Аз не съм фенка на чайове и хапчета, но тя е и затова тази информация ще е от полза!
Сърдечно благодаря!

# 9
# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
dobra  браво момиче напредваш с бързи темпове Hug

Общи условия

Активация на акаунт