32 ро училище Моля за мнения

  • 11 887
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 648
Да ви кажа - трудно е да се каже, че 32-ро е по-добро от 18, аз лично мисля, че ако бях се занесла до 18, щях да запиша дъщеря ми там, ама..пуста чаках всеки момент да родя, не..май бях родила точно, правехме ремонт, въбоще...!

Иначе всичко си е до госпожата на този етап!

Би ли казала как се казва г-жата от занималня, която ще води трети клас, че нашата май ще е нова?

# 16
  • Мнения: 819
Ох, не знам и аз, но поне "проучването", което направих, за сега сочи това. Говорих с няколко майки, чиито деца учат в 18-то и казват, че са очаквали повече, най-грубо казано.Но, общо взето, и 2-те у-ща са доста елитни, според мен. Лошото е, че точно, когато трябва да са записванията, аз ще трябва да раждам и не знам как ще вися дори пред едното у-ще, но..ще видим.

# 17
  • София
  • Мнения: 210
И аз се записвам да следя. Следващата година ще имам първокласничка и точно това са трите училища, към които съм се насочила - 18-то, 32-ро (завърших го преди 10 години Whistling) и еврейското. За сега проучването показва еврейското като най-добро откъм условия (и е точно до вкъщи), но ученето на иврит ме притеснява, а и не знам дали ще се доредим без произход.
Ще следя отзиви за госпожите за следващата година в трите училища.  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 984

Би ли казала как се казва г-жата от занималня, която ще води трети клас, че нашата май ще е нова?

Стефка Дионисиева

# 19
  • София
  • Мнения: 3 648
Мерси, утре ще кежа дали е нашата нова г-жа!

# 20
  • София
  • Мнения: 3 648
Тя е!

# 21
  • Мнения: 432
За догодина и аз съм се насочила към 32-ро. Реших , обаче, първо да събера мнения за началните учители. Ще следя темата с интерес.

# 22
  • България, София
  • Мнения: 638
Ако записваш детето в 32-ро ,другата година ,те съветвам да не избираш Светлозарова,

Страхотна информация за повечето учители на 4-ти клас - много благодаря!

Моля те, да споделиш повече за Светлозарова, на мен ми я похвалиха като сериозен човек...

# 23
  • Мнения: 819
Аз пак да попитам - какво значи "да не избираш" - можеш ли да си избираш учителите в 1 клас?

# 24
  • под течащия покрив
  • Мнения: 97
Ако записваш детето в 32-ро ,другата година ,те съветвам да не избираш Светлозарова,

Страхотна информация за повечето учители на 4-ти клас - много благодаря!

Моля те, да споделиш повече за Светлозарова, на мен ми я похвалиха като сериозен човек...

 Много е строга ,педантична и е взела страха на децата.Учениците,независимо от кой клас са ,като я видят в коридора треперят.Лично аз съм я виждала ,в двора на учелещето, да дърпа ухото на дете и да му говори през зъби.

# 25
  • София
  • Мнения: 203
Здравейте момичета !
Някой може ли да каже нещо за 3 клас ?Кой е най - сплотен , от коя г-жа са най -доволни ?
Благодаря !

# 26
  • София
  • Мнения: 3 648
Ние сме с нова г-жа и ще видим как ще е! Предната хич не се справяше и хич не я и слушаха! А кой е най-сплотен - немога да кажа! Не познавам другите класове! Ще се местите там ли?

До колкото знам право на избор на у-л не са ни давали! Може би, ако имаш връзки, да ти разрешат?

# 27
  • Мнения: 3 886
Не знам за 32 ро но за 18  мога да кажа че не очаквах да остана толкова очарована.Доволни сме и детенце е щастливо.Много си харесват  госпожата а и тя е симпатяга Hug

# 28
  • Мнения: 3
Мога да ви кажа,че сега уча в 32 и е много добро у-ще. Държи се на дициплина,на знания и на всичко. За жалост моята класна от 1ви до 4ти клас. Иначе сега щеше да води 3 клас. Също така г-жа Добрева,която ако не ме лъжат сметки също би трябвало да води 3ти клас е много добра учителка,заради нея започнах да харесвам Българския език като предмет. Също и Историята. Видях,че похвалихте г-н Николов. Много готин учител.При него ми е било може би най-интересно. Спомням си,че ни разделяше на 2 групи и ни даваше различни задачи. Много беше забавно и най-хубавото е че и до ден днешен поздравява всички от калса ни. Имам впечетления и от Янева и Светлозарова,но са много по-малко. Янева ми е преподавала във втори клас и беше добре. Много мила учителка. Докато при Светлозарова нещата стоят малко по-различно. Там се изисква повече дисциплина. Наистина си пада педант,но да не ви плаши много. Веднъж ми се скара доста,че се бях поизпотил,защото всяко междучасие играта е на макс. Simple Smile Е,това са моите впечетление. Ако някои иска да пита за някоя госпожа с удоволствие ще ми кажа отзиви ,ако я знам въобще! Simple Smile
Само да кажа,че юзъра не е мой,но няма проблем! Simple Smile

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 26
И аз ще следя темата, знаете ли кога се подават молби за прием в първи клас! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт