Количка CHICO-3000лв.

  • 14 060
  • 75
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Вярно ли е това,казаха че в някакъв магазин във Варна имало такава количка,направо пощурях,дали е истина newsm78 името и било "плазмон" или нещо такова,защото под това име не ми излиза нищо в нета

# 1
  • Мнения: 61
АЗ МИСЛЯ 4Е НЯМА ТАКАВА КОЛИ4КА

# 2
  • Мнения: 228
е това за мен е малоумно.Ще си купя автомобил,ще му лепна дръжка отзад и ще си го бутам с кеф.

# 3
  • Мнения: 328
До сега най скъпата количка която бях чувала беше от рода на 1800-2000лв но за 3000лв ееееееееее това направо ме разби ако найстина има такава дайте да видим найстина какво толкова има в нея  newsm78 Money
Пред икато бях бременна и като разправях на баща ми какви колички има не са кото едно време че има по 1000-1500 тогана още ги няме тези по 1800-2000 и той се базикаше че по добре да си взема една кола направо и да си я разкарвам в нея  Joy

# 4
  • Мнения: 3 634
Със сигурност има и много по-скъпи колички. Разни дизайнерски в лимитирани серии.  Money
Даже сега се сетих, че познавам една майка, която твърди че количката й е 8000 британски лири. Като й знам стандарта не ме учудва, но не се сещам за модела, за да ви го кажа. За мен обаче си е нереално да плащап такива пари.  Rolling Eyes

Последна редакция: нд, 21 сеп 2008, 19:56 от Михалко

# 5
  • Мнения: 22 343
Както е казала Михалко, сигурно има и по-скъпи колички. )))
Но за мен това си е простотия да дадеш чак 3-5хил лв. за количка.
Освен ако не се разнасяш и с табела колко ти струва количката. Има много по-важни неща за едно бебе.

# 6
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 236
аман от комплексари!и като дадеш 3000 лв. за количка ,бебето ще ти стане по-хубаво,по-умно или какво?

# 7
  • Мнения: 3 634
Е, в крайна сметка всеки сам избира за какво да харчи парите си. Мен пък ме дразнят разни бг-звезди, които заявяват, че чантите им са по 3 000 евро, а като знам колко много пари са това за някой дом където децата нямат гащи на дупетата. Обаче... Rolling Eyes

Определено има какво да струва 3 000лв и повече в една количка. Скъпа суровина = висока крайна цена.  Peace

# 8
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 236
съгласна съм с теб.аз никога не бих дала толкова пари за количка,дори да си бях надвила на масрафа,защото това са незаслужено профукани пари.според мен човек трябва да е земен,но хора -разни! newsm78

# 9
  • София
  • Мнения: 12 550
Мдаааа поредната изгъзица.  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 60
Любопитно!!!!!

# 11
  • София
  • Мнения: 3 789
3000 лева?!?  #Crazy Sick #Crazy
За тези пари колко много неща ще купя за детето!  Crossing Arms
Не знам коя ли майка със здрав разум би  купила подобна изгъзица! Crossing Arms Thinking
Или трябва да си прекалено много сноб...или.....
Освен като си я купиш и да сложиш табелки отстрани с цената, та всички да знаят колко струва! newsm78
Кому е нужна тази показност? newsm78 Crossing Arms

# 12
  • Сливен
  • Мнения: 894
....
Освен като си я купиш и да сложиш табелки отстрани с цената, та всички да знаят колко струва! newsm78
Кому е нужна тази показност? newsm78 Crossing Arms
хора всякакви има Peace

# 13
  • Мнения: 2 231
Както е казала Михалко, сигурно има и по-скъпи колички. )))
Но за мен това си е простотия да дадеш чак 3-5хил лв. за количка.
Освен ако не се разнасяш и с табела колко ти струва количката. Има много по-важни неща за едно бебе.
Подкрепям. Абе пълна лудост Peace

# 14
  • Мнения: 2 956
Добре де дайте да я видим тази количка.Любопитно ми е как изглежда.

Общи условия

Активация на акаунт