бебешки гащички и пелени вместо памперси

  • 37 017
  • 351
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 3 869
Ева, върни се малко назад в темата - нееднократно сме изброявали предимствата:
- не съдържат химия, за разлика от еднократните, и затова проблемът червено дупе просто не съществува с многократните
- не замърсяват околната среда с неща, които не се разграждато по 200 г., т.е. мислим за това какъв свят и каква околна среда "завещаваме" на децата си
- децата усещат кога пишкат и акат и много по-бързо и безпроблемнно се научават да си казват и да стискат, докато не им се предложи възможност да си свършат работата.
- много по-евтино - според избраната система цената се равнява на разхода за еднократни пелени за 5-8 месеца, при това могат да се ползват не само за това дете, но и за всички следващи.

Единственото "предимство" на еднократните е в това, е че ги хвърляш, но това е временно предимство, ако можеш да мислиш в малко по-широк мащаб от собствената си къща и в малко по-далечна перспектива от 3-те години, в които ще ползваш такива с това дете...

# 346
# 347
# 348
  • Мнения: 1 266
Ева, темата е пусната на 11.09.2008 - очевидно девойката вече се ориентирала по въпросите с пелените. Ако беше зачела, щеше да видиш, че не си първата, която изказва такова мнение, а че темата вече се е развила много.
Иначе аз не съм се обиждала, стана ми смешно. Многократните пелени имат толкова много предимства, че псевдо-"удобството" на памперсите не може изобщо да ме съблазни.

Аня, ще пиша на лични.

А сега в коя тема да пишем?

# 349
  • София
  • Мнения: 6 246
Куче в чекмедже, ако искаш вземи от моята тема цитатите (или ако ти се занимава по-явно да го направиш) и ще помоля модератор да я изтрие.

# 350
  • Мнения: 11 307
Куче в чекмедже, ако искаш вземи от моята тема цитатите (или ако ти се занимава по-явно да го направиш) и ще помоля модератор да я изтрие.
Аня, готово! Благодаря ти за труда. Ако искаш да информирам модератор?

# 351
  • Мнения: 2 132
  Благодаря ти, вече им писах. А и дори от сайта няма много останали размери от този най-малкия и цветове също. Какви допълнителни подложик ползваш за тях?
  А ти от сайта, които ми посочи ли ги поръча и колко ти излезе доставката?
Аз ги поръчах на сестра ми в Лондон и наще като и бяха на гости ми ги донесоха. Ами слагам обикновени правоъгълни когато искам да карам по-дълго с тях. Иначе те си имат пришита.

Общи условия

Активация на акаунт