ЮНСКАТА дружина, отново на градина

  • 23 592
  • 265
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 371
Мацки местим се, и незнам кога ще имам нет Wink
Целувки на всички ви, и малки и големи Hug
Утре по някое време ще разкача и компа Laughing

# 16
  • София
  • Мнения: 123
Мацки местим се, и незнам кога ще имам нет Wink
Целувки на всички ви, и малки и големи Hug
Утре по някое време ще разкача и компа Laughing

Диан4е,къде се местите?Да не сте новодомци?

Аз приготвих на Марио нещата за детска,ама днес съм голяма патица-забравих да взема по едно цвете на даскалиците.Вие купувате ли им след лятната ваканция?

# 17
  • Мнения: 188
Зравейте, мацки Wink
И ние днес вече тръгнахме на градина. Цяло лято в къщи, но ваканцията свърши. Тая сутрин дръпна един ред сополи, но няма как. Да ходи вече, че голяма глезотия е станала. Дано Praynig може да ходи малко повече тази година, че не ми се иска да се сещам как беше миналата - не бяха болести, не бяха вируси.
Хайде, успешен старт на всички сладурковци!! И дано сега като са малко по-големички и вирусите малко по-рядко да ги хващат  bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 123
Оооо,Гали вие рев,а ние един бой му дръпнахме Embarassed Такава претенция е станал тоя моя син,4е е нещо страшно.Обух му едни 4орапи(естествено на Рейнджъри),но те са по-дълги от обикновените и аз му ги дръпнах надолу,4е е с къси дънки,а той ги опъва нагоре като някой селски ерген.И като ме вбеси......отнесе някой шамар на първия у4ебен ден.На вси4кото отгоре в това жълежно време нямаше на кой да оставя бебето,4е се беше събудил,та хайде бебето в кенгурото и тримцата към детската.Добре,4е е то4но до нас(дели ни само оградата),ина4е щях да дръпна и едно конско на свекървата,4е тя пък да бърза да си отде на работа да си изпие спокойно кафето,тръва по-рано.Викам като видя какво е времето,можеше поне да дойде да попита да остане при бебо аз докато заведа Марио и да хване следващюия автобус.Да,ама не Twisted Evil

И така,оплаках ви се.

А сега да пожелая на вси4ки у4еници успешна година и много шестици.А на нашите де4ица по-малко вируси,болести и много да слушкат.  bouquet  bouquet  bouquet

# 19
  • Мнения: 919
Честит първи учебен ден на всички дечица!
           


Дианче,ще ни липсваш,мести багажа по-бързо Mr. Green и пускай нета Hug

Руми и аз тая година не купих.Някой носеха,други-не...

Диан4е,къде се местите?Да не сте новодомци?

Не съм Дианче,ама като я няма... LaughingСменят квартирата. Wink

# 20
  • Мнения: 419
Момичета,
аз също си имам едно юнско момче. Петър се роди на 13 юни 2004
Ще ми бъде приятно да си споделям с вас. Приятна вечер, ще пиша отново повече за нас. Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 123
GALADRIEL,добре дошла  bouquet  bouquet  bouquet

Моми4ета ние след 2 дни на детска ве4е сме болни,тази нощ му беше запушен носа,а сутринта малко му гъгнеше гласа.Защо така бе мам.....муДругата седмица пък сме на ваксина на малкия и Марио трябва да е здрав,4е ако има болни около бебето няма да му я бият.Направо....... ooooh!

А и това време какво се е сговнясало,много подтискащо.Сега отивам да си изпия кафето сами4ка и после лягам да си гледам сериялите "Бягство от затвора" и "One treee hill".Имам и за гладене и друга работа,оба4е ме мързи.. Mr. Green

Краси,Стаси вие как сте?Какво стана с Лили?

# 22
  • Мнения: 919
Момичета,
аз също си имам едно юнско момче. Петър се роди на 13 юни 2004
Ще ми бъде приятно да си споделям с вас. Приятна вечер, ще пиша отново повече за нас. Hug
Добре сте дошли!  bouquet Hug

# 23
  • Мнения: 919


Моми4ета ние след 2 дни на детска ве4е сме болни,тази нощ му беше запушен носа,а сутринта малко му гъгнеше гласа.Защо така бе мам.....муДругата седмица пък сме на ваксина на малкия и Марио трябва да е здрав,4е ако има болни около бебето няма да му я бият.Направо....... ooooh!

Ние така изкарахме два дни и се разболяхме.Сега да видим колко ще издържим!Ама то и времето е толкова променливо!

Краси,Стаси вие как сте?Какво стана с Лили?[/b]
Дано да е добре!И скоро да драсне някой ред,да не я мислим.

# 24
  • Мнения: 3 861
Пу за мен!!!

Добре съм, тази седмица е голямото пренасяне, още нямам нет, но се върнах на работа и се включвам набързо оттук!!!

Ако мога по късно ще пиша повече ако не, когато мога  Grinning

Целувам ви!!!

# 25
  • София
  • Мнения: 607
Еееее, браво Лили! Радвам, се че при теб всичко е ОК.  Hug

Аз съм добре, на работа, Боби е на градина. Още месец и половина ми остана, леле, чак не мога да повярвам....И после - бебе  Laughing

Поздрави на всички!   bouquet

# 26
  • Мнения: 919


Аз съм добре, на работа, Боби е на градина. Още месец и половина ми остана, леле, чак не мога да повярвам....И после - бебе  Laughing

Дааааа,малко останааааа Laughing Hug

Хайде бе,Лилиииии! Wink  Целувки и от нас Hug Heart Eyes

# 27
  • София
  • Мнения: 123
Въйй,раздвижихме се Laughing Laughing,мацки аз умирам от скука.Много ми скапано днес и се 4удя какво да правя.

Лелее Стаси,кога мина времето? Hug

Лили,а ти как си,напредваш ли? Hug Hug

Оф,из4езвам пак,4е малкия се размрънка...

# 28
  • Мнения: 919
Въйй,раздвижихме се Laughing Laughing,мацки аз умирам от скука.Много ми скапано днес и се 4удя какво да правя.

На мен днес бързо ми минава денят Laughing

# 29
  • София
  • Мнения: 607
Руми и аз това се чудя. Все едно беше вчера като разбрах, че ще имам бебе.  Laughing

Не можете да си представите колегите как ми се радват. Всеки минава да ме види всеки ден в стаята. Носят ми какво ли не за ядене. Много си ги обичам (не заради храната, де  Laughing)

Общи условия

Активация на акаунт