Пловдив!

  • 12 552
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 212
- Градската градина с пеещите фонтани - в момента е станала невероятно красива, а ако имате щастието и фонтаните да са пуснати с музика е невероятно. За съжаление вече не пускат вечерта програмата със светлините ...
Аааа, пускат, пускат и наистина е много романтично Heart Eyes

П.П Сега допълвам, защото именно по повод на това колко е приятно край фонтаните се сетих за едно заведение, което се намира точно там, а именно Симфония - много е приятно !

Последна редакция: пн, 04 юли 2005, 17:33 от ester

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 903
Бим_бам, за тази цел, а и по принцип към хубавите и на ниво ресторанти в Пловидв е Шармант- намира се на  ул."Скопие " до парка на Белите брези. По принцип има и външна част, която се намира във въпросната градина, и заден двор, който е покрит, и вътрешен салон - широк и подходящ за целта, която казваш Simple Smile Обслужването е на ниво и кухнята им е страхотна ! Казвам го от опит...  Wink
Подкрепям те напълно. Не е скъпо там. Сядсали сме на биричка. Съученичка на мъжа ми работи там.В този квартал е хубаво и на ресторант "Милена" има кът и за децата. Също мога да ти предложа и кафе "Марс" от вън е с детска площадка, обаче са бавни в обслужването. Намира се в бившото кино "Тракия" до пощата в "Кючук Париж". За по-луксозни не се сещам защото скоро не съм посещавала.

# 32
ХОДИХТЕ ЛИ В СЕНТРАЛ ШАРК?
АКО ВИ СЕ ХАПВА ПРЯСНА РИБКА ИЛИ САЛАТА С МОРСКИ ДАРОВЕ - ТОВА Е МЯСТОТО.
БОН АПЕТИТ!

# 33
Много може да се научи от този форум за Пловдив но аз лично желая насоки за ресторанти ориентирани към азиатската кухня.Предварително благодаря!

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 2 516
Какво разбираш под азиатска кухня?
Турски ресторанти-на мен ми харесва Антик, има още 2, доколкото знам, но не съм ходила.
Арабски-ресторант "Грил" срещу Тримонциум и в Тракия
За други видове не се сещам newsm78

# 35
  • Мнения: 6 992
Е как да не се сещаш, китайските ресторанти да не са западна кухня Wink
Макар че аз на китайски в Пловдив съм била преди 100 години и въобще не знам дали са си на същото място.
А японски ресторант има ли?

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 2 516
Е как да не се сещаш, китайските ресторанти да не са западна кухня Wink
Макар че аз на китайски в Пловдив съм била преди 100 години и въобще не знам дали са си на същото място.
А японски ресторант има ли?
Ми китайските не ги броя, т.к. ми изглеждат да кажем малко нехигиенични Mr. Green
Японски не съм чувала да има.

# 37
  • Мнения: 6 992
Мдаааа, права си. Те и софийските китайски не са особено хигиенични.
Предполагам, че японските са по-добре, ама няма скоро да вляза в такъв. А така ми се опитва...
А Антик как е? Правят ли пълнени картофи Laughing (това ми е единственият спомен от храната в Истанбул, да се чуди човек от къде ги качих ония 5 кг за 2 седмици, като не помня какво съм яла...)

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 2 516
Много работи правят, пък и всичко, дето сме яли, беше хубаво Mr. Green
http://www.restaurantantik.com/bulgaria/?page=menu

# 39
  • Мнения: 326
За сладкарница с хубави торти подкрепям  Скалата , а за ресторант мога да ти предложа р-т Класик, почти всичко се сервира там и е доста вкусно

Общи условия

Активация на акаунт