изпадам в депресия

  • 3 836
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 270
Към авторката: Не страдай за нещо, което нямаш! Много страшно и болезнено е да загубиш това, което имаш!
Желая ти успех в бебеправенето и не виждам основания за депресивните ти състояния!

Малко офф: Прасковке Hug Praynig

# 46
  • Мнения: 7 201
И мен ме е страх, и точно в момента съм в депресия. Депресия от идването на цикъла ми онзи ден, страх от времето.
...
Радвам се на бебетата, на бременните, облива ме една топлина и нежност, като ги видя на улицата. Но и в момента докато пиша този пост плача, душата ми плаче.
...
И на Господ се молих. Имам една молитва, казвах я всеки ден, вече спрях. И на църква ходих и по манастири, но Господ е решил така.
...
Товаря се повече на работа, за да не мисля, нооооо не става.
Няма време и място за депресията, отчаянието не пита.......
Моля се за всички вас и за себе си.
По този начин се чувствам и аз... Sad (1:1 съм с цитираното)
Как да се справя?!Идея си нямам.... Confused

# 47
  • Мнения: 15
здрасти мис каприс!
не се отчайвай де! ние със съпругът ми пробваме от февруари, но все още сме си само двамата! и трите ми приятелки забременяха тази година - две вече имат дечица, а третата го чакаме всеки момент. само аз останах от старата тайфа, но не се предавам! а пък и 6 месеца са толкова малко време...
нали се сещаш че хубавите неща стават бавно!
пък и аз се оправдавам с поговорката - Бързата работа - срам за майстора!
късмет и действайте не защото искате бебе, а защото се обичате! бебето знае кога да дойде!  Wink

# 48
  • София
  • Мнения: 5 562
Прити, миличка, гушкам те силно!  Hug Права си напълно...  Моля се само по-малко хора разбират тази болка...   Praynig

# 49
  • Варна
  • Мнения: 801
И мен ме е страх, и точно в момента съм в депресия. Депресия от идването на цикъла ми онзи ден, страх от времето.
...
Радвам се на бебетата, на бременните, облива ме една топлина и нежност, като ги видя на улицата. Но и в момента докато пиша този пост плача, душата ми плаче.
...
И на Господ се молих. Имам една молитва, казвах я всеки ден, вече спрях. И на църква ходих и по манастири, но Господ е решил така.
...
Товаря се повече на работа, за да не мисля, нооооо не става.
Няма време и място за депресията, отчаянието не пита.......
Моля се за всички вас и за себе си.
По този начин се чувствам и аз... Sad (1:1 съм с цитираното)
Как да се справя?!Идея си нямам.... Confused

И аз съм така Hug

Общи условия

Активация на акаунт