Разделно хранене-част 27

  • 18 116
  • 315
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 724
Добро утро  Hug.
Мим4е, за какво се съмняват лекарите, за артрит ли  Thinking?
Дано всичко мине добре  Praynig Praynig Praynig Praynig!
Аз вървя към подобрение, да чукам на дърво.
Хайде да пием кафе, дано успея да ви събера, че се разпиляхме...
 

# 76
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Здравейте Дами
Дано помните едно "мазно" и "разделно" раче Wink . Аз си ви чета редовно , но нещо ми я няма музата музата за писане . Сега се разписвам , за да ви имам " под ръка "  Hug
Ли , радвам се да те засека тук
На Мина - да издържи тази " трудна " почивка "   Wink
На болничкичките - бързо оздравяване
Софи , на " Русалка " ли ви беше почивката ?

Пак ще намина
  bouquet

# 77
  • Скопие/Асеновград
  • Мнения: 158
Тук съм за кафе Simple Smile Пия вече второ, много ми се пие кафе напоследък. А зелен чай-хич.
Алекс, нямам идея какво се съмняват. Снощи гледах листа, ама само с гледане си останах. Професорът каза менискус, но нищо повече. Повече щяло да се види. В моето буйно въображение се появиха какви ли не картини как се вижда  Crazy Също и какво би следвало после Mr. Green Тотално съм изперкала вече, даже съм на фаза "не ми се ходи вече" Mr. Green Дори снощи се притесних как ще се храня разделно в болницата и как ще поръчвам на мъжа ми да ми носи сок от цвекло hahaha
Днес имам манджа карфиол с грах, която трябваше да е крем-супа, но не ми се бръмчеше да пасирам. За утре някоя салатка ми се яде.
ПП. Днес си сложих ботуши, то изгря слънце Joy

# 78
  • Мнения: 533
Здравейте, момичета!

Почивните дни започнаха за мен с тийм билдинг от фирмата на Созопол. Беше страхотно, случихме и на време Mr. Green Тичах, плувах, учих се да карам уинд сърф, яздихме малко кончета в едно "ранчо" и така...
Много ядене и пиене, не устоях на тортите само Embarassed От години не бях яла шоколадова торта, и естествено реших да се възползвам от едно парче Crazy, че поне с танците си я изразходих Hug
Да ви се оплача, клоня към 50.5 кг от две седмици Rolling Eyes Във фирмата се консумира доста шоко и затова съм обявила бойкот на всичко сладко, пък дано има резултат Hug
Момичета, много искам да плувам, но за съжаление не мога да си намеря чист басейн в Сф, каквато съм податлива на инфекции ooooh! Дайте идейки Hug
Тази седмица пък сме на Триград, ще яздим кончета с приятели, пък дано пак има хубаво временце Praynig
Иначе за отчета- три малки крушки за закуска, следобед кисело мляко 0.1 % и довечера шопска салатка Mr. Green Ще гледам да съм на салатки и месце, че ми избождат очите тия цифри #2gunfire
Имам прекрасни снимки, но все не стига време да ги кача Tired
Прегръщам ви и желая слънчев ден!

# 79
  • Мнения: 2 724
Е, посъбрахме се  Grinning.
Сладунче, за басейните нямаш шанс ,мило ,колкото и да ти е мъчно.
И аз съм като тебе, а съм се потопила, а съм станала на крастава жаба ooooh!.
Много я хлорират водата, а хлорът е силен дразнител.
Може би минералните басейни са за предпочитане Thinking....
И с тези три крушки и шопската салата направо ще се пръснеш.... Hug
И аз съм 50 кг, но си се харесвам така ,то като бях 46, на човек не приличах...
Чакам снимки, изнадЯх сА вече  Heart Eyes.
Раче  Hug,как да не те помним, само че ми се върти един спомен в главата..., Мина ми каза, че си голям сладур, пък ти  - " мазно"....
Мим4е ,не я мисли предварително ,сега медицината толкова е напреднала .
И аз ще съм на карфиол днес ,задушен и полят със сос от синьо сирене.
Аз да помрънкам ли, а ?
От вчера синчето ми е в София и вече така ми липсва ,че ми иде да хвана воланЯ и ... newsm01
Мрън ,мрън ..............................................
Цунки на всички присъстващи и отсъстващи

# 80
  • Мнения: 7 263
От вчера синчето ми е в София и вече така ми липсва ,че ми иде да хвана воланЯ и ... newsm01
Мрън ,мрън ..............................................

Ми хайде де!!!!
Вече имаш и къде да се подслониш - изобщо чакаме те с две думи  Hug
Силно се надявам от утре дългочаканата и дълготърсена госпожа да поеме вече Лъчето и да имам малко повече време и за форумите. Че сега е измъчена работа  Sad
Не искам и аз да мрън, мрън.....
Затова ви прегръщам всички и ви желая прекрасна вечер и много хубав ден утре   bouquet

# 81
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Раче  Hug,как да не те помним, само че ми се върти един спомен в главата..., Мина ми каза, че си голям сладур, пък ти  - " мазно"....


"Мазно "  защото съм( или май бях, защото сега карам на вариации между разни хранения ) на ВМ-НВД . А Мина е неотразима  Peace Толкова положителна енергия излъчва ...

На Сладунчето благородно завиждам за тим- билдингите . Де в нашата фирма такива екстри ... - живеем още в социализма  Confused

Заради обривите от такива басейни и аз не ходя на плуване . Пък е сраааам - голям град като Варна един басейн няма за свяст

# 82
  • Мнения: 3 988
Момичета, днес се навършва точно една година от както сме в САЩ. Не беше най-добрата ни година предвид редица перипетии, но все пак беше достатъчно добра и обещаваща.
Почерпете се!



П.П. Някои вече сигурно са разбрали от другите теми, но да ви кажа, че пак ще се налага да ми стискате палци в началото на октомври, защото ми дойде.  Tired

# 83
  • Мнения: 7 263
cubbit от сърце ти желая всяка следваща година да е по-добра от предишната Hug Hug Hug и всеки миг прекаран на далечната земя да бъде успешен за теб и половинката ти!!!
Прегръщам те и ти пращам най-смелите си мечти  Hug  bouquet

# 84
  • Скопие/Асеновград
  • Мнения: 158
Кюбит, пак ще стискаме палци  Hug Да ви се множат годините в САЩ и всяка да е по-добра и по-успешна от предишната!
Аз също завиждам на Сладунка за тийм-билдинга. Ние не сме много хора на работа, но почти всички сме с малки деца и търсим по-спокойни места.Все още сме на етап "търсене", защото мъжете във фирмата са много капризни Joy
Днес се претърчах за кашкавал и между другото си купих панталон hahaha Дори се пере.
Хайде, лека нощ! Ситнежът ме чака да "говараме" ("разговаряме" най-вероятно Mr. Green) и да ми обяснява как карал скейтборд и как се "тепал" с лошите. Crazy

# 85
  • Мнения: 7 263
Ситнежът ме чака да "говараме" ("разговаряме" най-вероятно Mr. Green) и да ми обяснява как карал скейтборд и как се "тепал" с лошите. Crazy
Мимчо hahaha hahaha hahaha не мога да спра да се кикотя.....
А иначе за хубаво и спокойно местенце - за мен няма по-добър оазис от Фенерите - много зареждащо място е. Ето сайта им - много спокойно, много тихо, много възрожденско, страхотна \ дори прекалено\ кухня, мили и внимателни хора. А и има какво да се види наоколо - Боженци,  Габрово, Етъра, Търново, Дряновския манастир, Килифаревския манастир, Соколовския манастир и още и ощеее .....

# 86
  • София
  • Мнения: 3 787
Здравейте и от мен Hug

Мимче,не се притеснявай толкова много.Всичко ще мине и ще го забравиш.Стискам палци Hug
Малкия ти юнак е голяма скица Heart EyesИ мен много ме разсмиват бисерчетата му Joy

Кюбит,честита ви първа година в Щатско и дано следващите да са още по-хубави Hug

Лека нощ и целувки Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 87
  • Мнения: 2 724
Добро утро Hug.
Пихте ли кафенце, ако не -заповядайте Hug.
 
Кюбит, честита годишнина и от мен  bouquet!
Пожелавам ти всяка следваща да бъде по -успешна и да имаш много поводи за почерпки Hug!
Ще стискаме палци, колкото е необходимо Hug.
 
Раче ,така е, Мина е съкровище, много си я обичам аз и вече страхотно ми липсва .
Лени Heart Eyes, в рамките на една седмица два пъти пътувах до родната столица, иска ми се да дойда ей така- на разходка и сладки приказки с мили дружки, но ще поизчакам малко.
Дано при теб нещата се наредят, че по -честичкo  да се радваме на компанията ти Hug.
Аз днес съм малко нервна, тийнейджърка си имам все пак, приливна вълна се е задала ...
За менюто -рибен ден ,печена на скара скумрия със свежа салатка .
На всички желая страхотен ден Hug!

# 88
  • Мнения: 533
Мацкиииии Hug Hug Hug
Да се похваля Blush, с едно килце по-малко съм Crazy Знаех, си че РХ ще си каже тежката дума Mr. Green За протокола, снощи хапнах свежа салатка с пилешко шишче за вечеря Hug Работих до късни доби- 9ч ooooh! но пак по-добре от мин седмица, когато се прибрах в полунощ Mr. Green
На всички желая хубав ден, тъкмо слънчице изгря Hug

# 89
  • Мнения: 3 371
Привет милички ! Знаех си аз , че като тръгна на работа , все по - малко време ще имам за форума , а толкова ми липсвате Hug! успокоявам се , че ще е така още малко , докато влезем в крак , после няма да съм почти по цял ден на работа . Като се прибера , съм като изстискана и само чета , че сили нямам да пиша ! Което , разбира се , не ме оправдава Embarassed!
Алексче ,  Heart Eyes толкова се радвам за тебе и синчето , дано да има много късмет и успех тук! А , че вече ти е мъчно  -  абсолютно те разбирам Hug!
Мимче ,  Hugстискам палци всичко да е ок  Praynig! Не разбрах - докторът има съмнения , че менискусът е скъсан ли ? Дано не е нищо сериозно ! Peace Целуни Даме от мен - падам от смях с неговите шедьоври Joy!
Лени ,  Heart Eyes появи ли се госпожата? Дано се харесат с Лъчи , че да си спокойна и ти !
Кюбит ,   bouquet всички казват , че първата година е най - трудната. Щом сте издържали , няма какво повече да ви се опре Peace! Пажелавам ви дълги , щастливи години в страната на мечтите , както я наричаха навремето . Сега не знам дали е още така , но със сигурност , е страна на добри възможности - възползвайте се от всички !  bouquet
Милички , благодаря на всички за хубавите пожелания за първият ми работен ден , дано ме съпровождат през цялата година  Praynig!
Много цунки от мен! Обичам ви ! Heart Eyes Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт