от къде купувате пуешко?

  • 1 184
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 57
Здравейте, мами! Искам да сготвя на мойта маймунка пуешко. Някой да има идея от къде да купя. Още не съм търсила на много места. Малко ме е страх за произхода, ама то като е от магазин ясно е, че гаранция няма. Все пак, ако някой има идея... newsm78

# 1
  • Мнения: 298
Провери в месарниците.

# 2
  • Мнения: 3 157
Има пуешко месо на Hipp в бурканчета-40%.Аз такова давам,че не ми се занимава да варя месо по 2-3часа.Има и пилешко,и телешко.

# 3
  • Мнения: 154
Купувала съм охладено от "Била", "Хит" и "Метро". За съжаление, обаче рядко го пускат (охладеното)

Аз такова давам,че не ми се занимава да варя месо по 2-3часа.
Какви са тия 2-3часа за варене на месо  #Crazy

# 4
  • Мнения: 136
От Метро съм купувала само замразено пуешко филе, не съм попадала на охладено. С него правя страхотна пуешка супа. С най-сигурен произход ще е (български), ако си купиш жива пуйка от пазара за животни на Подуене (събота до обяд), но за съжаление големия проблем е обработката, за която ако нямаш условия и "специални умения" трябва да се изръсиш доста отгоре, ако искаш да купиш пуйката заклана и оскубана. Мисля, че искаха 20 лв. за услугата, а иначе пуйката е към 30 лв., което е доста месо за много готвения, ако се замрази на порции. Другите цели пуйки, които се продават замразени в магазините, доколкото разбрах са с бразилски произход и миришат на риба.

# 5
  • Мнения: 690
от доста време не съм виждала пуешко филе, което да не е замразено  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт