Кога да заченеш момче или момиче?

  • 19 449
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 73
Здравейте мами,имам даже момчета но много бих искала и едно момиче.Моите съкровища са прекрасни,но ако имах и едно момиченце може би ще се чувствам още по щастлива.Може на някой да звучи егоистично но.............
Моля ако някой знае за някакви изчисления като календари моля споделете. Praynig

# 1
  • Мнения: 953
http://www.babyhopes.com/pages.php?pageid=23


записваш датата на последната ти менструация и отбелязваш полето
"increase my chances of having a baby of a certain sex" ,
там ти е дадено примерно кога може да заченеш момче и кога момиче.

Това е само на теория разбира се, гаранция няма.

# 2
  • Видин
  • Мнения: 4 921
 Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy Joy hahaha Joy hahaha Joy

# 3
  • Мнения: 1 248
О ле лееееееееееееее ooooh! ooooh! ooooh!

# 4
  • Мнения: 1 085
Ха ха нещо не се връзва.Пише че ако искам момиче трябва да го правя 5 дни преди овулация а нали сперматозоидите живеят 3 дена  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 5
  • Мнения: 205
Освен да кажа и аз като Рали: Олеее, лллллллееееееееее.   ooooh!Друго не искам, че ако почна Херка ще ме омете с метлата.....

Ти роди момче, пък ако не го искаш аз да го взема

# 6
  • София
  • Мнения: 2 908
Поредната тема..............

# 7
  • Мнения: 444
Здравейте мами,имам даже момчета но много бих искала и едно момиче.Моите съкровища са прекрасни,но ако имах и едно момиченце може би ще се чувствам още по щастлива.Може на някой да звучи егоистично но.............
Моля ако някой знае за някакви изчисления като календари моля споделете. Praynig
Абе момиче, ти не разбра ли до сега, че тук момичетата се борят за ДЕТЕ, без значение момиче или момче!!!!
То не стават така тия работи - щракваш с пръсти  и хоп - момиче, а нееее - искам момче, щракваш пак и ето ти момче
#Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 8
  • Мнения: 3 641
Каквото ще да е, само да стане. Никакво значение няма за мен. В момента съм на кантар или ]e ми се развие плодното сакче или мисеd аборт. Хич не ми пука за пола, само всичко да е наред. Praynig
Осъзнайте се бе хора ooooh!

Последна редакция: пт, 12 сеп 2008, 13:48 от Jeny_Cherry

# 9
  • София
  • Мнения: 2 430
Здравейте мами,имам даже момчета но много бих искала и едно момиче.Моите съкровища са прекрасни,но ако имах и едно момиченце може би ще се чувствам още по щастлива.Може на някой да звучи егоистично но.............
Моля ако някой знае за някакви изчисления като календари моля споделете. Praynig
Shocked да разбирам ли,че сега не си напълно щастлива,защото нямаш момиче? Shocked

# 10
  • Мнения: 1 248
А ма мацо ти знаеш ли че тук се борим за дете не за пол
ще те питам аз теб ако 4 години се бориш и правиш всичко възможно за дете да ли ще имаш претенции
  момче или момиче

# 11
  • Мнения: 862
Знаеш ли, ще ти кажа нещо... По-важното е децата ти да са здрави, а не от какъв пол ще са. Но ще ти кажа и още нещо... ако не си разбрала какво е да нямаш деца, не би могла да оцениш и това, че в действително ги имаш. Така че радвай им се и ги обичай, а дали ще са момчета или момичета, няма голямо значение.

# 12
  • Мнения: 674
Ей сега ще хвърлим бобаааа Joy hahaha Joy hahaha Joy
Ей много ....същества ooooh!,а още повече че си на такава възраст,че да си наясно как стават бебетата Crazy

# 13
  • София
  • Мнения: 2 430
Ей сега ще хвърлим бобаааа Joy hahaha Joy hahaha Joy
Ей много ....същества ooooh!,а още повече че си на такава възраст,че да си наясно как стават бебетата Crazy
П.П> Тя вече има две момченца,ама иска след години момиченце

# 14
  • Мнения: 49
Подкрепям момичетата!
И знаеш ли garsiq, и аз преди когато още не исках да имам дете и не съм предполагала, че не става от първия път и когато си пожелаеш, все повтарях, че се радвам на момичета и, че искам да имам дъщеря.
Сега разбирам колко съм била глупава и сега искам само да имам здраво и нормално дете, още повече че като не става от години наистина не ти пука дали ще е момиче или момче!

Общи условия

Активация на акаунт