Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 2 482
здравейте, момичета, не съм писала цяла тема и така се радвах сутринта, че най-сетне имам възможност да ви поздравя, а то какво стана...Sad Прочетох темата на Прити и направо се смазах  Cry Никак не ми е радостно вече... Ще се моля за нея и за това да стане чудо в понеделник! Знам, че всяко зло е за добро, но някак тези думи не помагат в такива моменти... Ужасно е!
Прегръщам ви всички и се моля бебчетата ни да са добре! Praynig

# 31
  • Мнения: 5
Здравейте маминки!
Прочетох темата на Прити и незнам какво да кажа. Моля се много и стискам палци за понеделник д-р Мазнейкова да даде надежда!  newsm17
И аз съм много притеснена  Sad Ходихме на ФМ и ни казаха че с бебчо всичко е наред, но ми пуснаха пак изследване за алфафетопротеин. И резултатите показаха пак по-високи стойности. Сега ще ходя на 2 седмици да ни следят. Дано всичко с бебо е наред!
Видяхме и едно малко пишле - дълго 4,9мм.  stork-boy
Дано само хубави новини да имаме занапред  Praynig

# 32
  • Мнения: 89
Toni,честито момченце!!!БХС ли си правила отново?В смисъл,какъв е точно рискът от повишеното ниво на алфафетопротеините?

# 33
  • Мнения: 356
Pretty,мила,само на чудо може да се надяваме сега!
Кураж,слънчице!!!!

# 34
  • Мнения: 46
Прити,кураж мила.Дано имаш сили да продължиш напред  Hug .Молим се за теб в понеделник да има още надежда за бебчето.Силно те прегтъщам

# 35
  • Мнения: 409
Душата ми се свива като прочета такова нещо. Но Прити е силен човек, дано след тази мъка я очаква огромна радост.

# 36
  • Мнения: 233
не спирам да вярвам, че ще има добри новини за Прити в понеделник!

# 37
  • Мнения: 14
Здравейте момичета. От снощи не мога да си изкарам мисълта за Прити от главата. Но незнам защо, имам някаква надежда, и все пак мисля, че ще се окаже лоша шега на съдбата. Може би надеждата ми е по - силна, но се моля никога живота да не ме изправя пред подобно изпитание.
 Ние в петък с бебчо също бяхме на БХС, и не спирам да се моля резултатите да са добри. Моля се също и за всички мами , които в момента тръпнат и очакват да разберат дали са добре нашите малки душички.
toni 83, честити сини гащенца!
 И мами, нека не се отчайваме, все пак има недежда, а всички добре знаем , че именно тя крепи човека и му дава нови сили да продължи да се бори!
 Мила Pretty,  Hug Praynig

# 38
  • Мнения: 689
Незнам каквода напиша. Аз току-що прочетох за Прити и вместо запис в новата тема ще и кажа само - Кураж, Прити!  Praynig Чакаме понеделник! А мислех, че повече лоши новини в тази тема няма да има...

# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 779
Как сте момичета?
Аз от както прочетох за Pretty и направо не ми се пише  Confused
Изобщо от както съм се върнала от почивка само лоши новини  Confused ,много ми е криво  Cry
Кога ли най-накрая ще спрат лошите вести ,моля се от тука нататък всичко да е наред с нас и нашите бебчета  Praynig Praynig Praynig

# 40
  • Мнения: 5
Толо правих БХС преди около 2 седмици и риска за Даун ми е 1:10000, но алфафетопротеина е в по-високи стойности, което означава повишен риск от Дефекти на невралната тръба /спина бифида, аненцефалия/. Така пише и на резултатите. Но казват че това се вижда при УЗИ. При двама лекари ходих и казаха че всичко е наред, но защо тогава пак резултатите са такива  Sad . На 23-ти пак ще ми взимат кръв за да проследят дали се повишава и ще видят бебчо.
Моля се всичко да има друго обяснение и да не е нещо с бебко  Praynig Стискайте палци
Дано няма лоши новини занапред, Прити  Hug

# 41
  • Мнения: 80
Здравейте, момичета.
Pretty, мила силно се надявам всичко да се оправи и новините в пнеделник да са добре. Hug
Ние си записахме час за ФМ на 23.09 и сега ми е много притеснено.
Иначе вчера бяхме при док. и всичко е наред-расте си мъничето, даже сигурно термина ми ще е по-рано.
Относно гъбите док.реши вече да ги лекуваме, но с някакво сравнително ново лекарство-като писалка и вътре имало някакъв крем, използва се еднократно, американско и  напълно безвредно.
Днес получих първите си по-сериозни ритничета.
Да се надяваме да няма вече лоши новини.
toni_83 дано всичко при теб да е наред.
Приятен уикенд и се пазете.

# 42
  • Мнения: 529
Прити, съжалявам, мила, за всичко през което трябва да минеш  Cry ДАно е фалшива тревога  Praynig
Аз също още чакам резутати още и вече се изнервям  Confused

Иначе съм добре, размазвам се от работа и това ми помага времето да минава по-бързо  Wink

# 43
  • Мнения: 649
GALL радвам се да те видя,

бях се попритеснила за теб, моля се всичко с резултатите ти да е ок. както и тези на толо
Момичета аз съм на ФМ чак на 1.10 и сърцето ми се е свило още от сега. На същия ден и летим (моля се за добри новини)

На мен Pretty също не ми излиза от главата от вчера се чувствам като размазана. Просто съпреживявам това, което и се случва с нея, а не мога и да си помисля тя какво изпитва в този момент.
Чудя се също така, защо понякога съдбата е толкова жестока към хората, които толкова силно искат да имат и да се радат на малко , прекрасно и здраво създание?
Моля се за чудо  Praynig

тони тези стойности на алфафетопротейна как ги измерват. Това е някакъв допълнителен хормон, който се пуска към БХС-то ли? На мен като резултат от БХС ми казаха само резултата от синдром на Даун и резултата от възрастовия риск

# 44
  • Мнения: 15
Здравейте и от мен. Само се записвам ,минавайки.

Стискам палци на всички ни  да имаме сили да се преборим с лошите новини. А само ако можеше такива да няма!

Приятен уикенд мамита и не забравяйте, че най- важно от всичко е да не спираш да вярваш в чудеса, те се случват наистина!!

Общи условия

Активация на акаунт