Първата усмивка - кога?

  • 2 749
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 524
към 3тия месец някъде му беше 1та съзнателна усмивка, но и преди това доста се усмихваше, както и насън Peace

# 31
  • Мнения: 3 929
Не знам за каква усмивка питаш точно, но синът ми се усмихна за първи път, още докато бяхме в родилния дом, в стаята - 2-я ден след раждането му. Беше едно от най-невероятните неща, които са ми се случвали. Всички момичета скочих от леглата си, за да видят. Смееше се, докато спеше. Затова и не помня, кога се е усмихнал за първи път след това.

# 32
  • Мнения: 263
Първата усмивка беше на точно на месец Heart Eyes Естествено несъзнателна, но все пак най - хубавата на света Grinning

# 33
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Усмихна се на 2м Mr. Green

# 34
  • Мнения: 2 334
На 2 месеца се усмихна вече съзнателно Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 194
На сън се усмихва още от родилното, като заспи на гърдата. Първата осъзната усмивка я пусна около 20-я ден, а като навърши месец се хилеше вече като зелка  Laughing И сега, когато е будна, не спира да гука, а като я погледнеш винаги се смее, понякога с глас  Laughing

# 36
  • Мнения: 4 406
някъде на 2 месеца беше.

# 37
  • Мнения: 518
Моето бебе се смее от както се е родила - от начало само на сън. Първата съзнателна усмивка е когато започна да вижда, някъде след 40-я ден беше. Сега непрекъснато се смее и изобщо не плаче (само ако е изключително много гладна или ако се удари, ако нещо я уплаши също). А от 1-2 седмици започна да се разсмива и с глас - най-често когато я гъделичкам. Страхотно е! Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 2 803
Още в първите дни бях ощастлевена с усмивки.

# 39
  • Мнения: 422
съзнателно около 2.5 месеца,сега чакам с глас Peace

# 40
  • Мнения: 137
на 1месец и половина започна да се усмихва

# 41
  • Мнения: 371
На 2 месеца започна да ми се усмихва когато му пея, а на около 3 и нещо Peace вече се смееше с глас

# 42
  • Мнения: 1 900
На сън се усмихваше от много малък. Първата осъзната усмивка на 2 м. Peace

# 43
  • Мнения: 2 447
Съзнателно на 45-я ден,преди това се усмихваше насън

Общи условия

Активация на акаунт