С какво третирате сухите краища на косата?

  • 41 094
  • 197
  •   1
Отговори
  • Мнения: 247
Здравейте момичета, интересува ме с какво третирате сухите краища на косата си? Може би има специален продукт само за краища. Къде мога да намеря такъв?Косата ми е суха само в краищата. Не се повлияват засега от маската за коса.

# 1
  • Мнения: 2 229
Кристали? Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 247
Някакъв серум нещо, някой не знае ли, ще съм му много благодарна!

# 3
  • Мнения: 779
кристали на биофарма ползвам-в пове4ето аптеки...всякакви кристали-алфапарф,сери и тн..определено я правят по-меки4ка

# 4
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Аз ползвам серум за сухи краища от Ейвън - зелената опаковка. Много съм доволна.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Phyto 9  Peace

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз ще следя темата с интерес Peace

# 7
# 8
  • Мнения: 17 407
С кристали, обаче ефект няма при мен кой знае какъв.

# 9
  • Мнения: 1 731
И аз кристали ползвам. Peace

# 10
  • Мнения: 3 641
Кристали и розовият спрей без отмиване на Глис Кюр Simple Smile

# 11
  • Мнения: 2 388
Кристали или ги мажа с балсам без отмиване или с обикновен, но без да го отмивам.

# 12
  • Мнения: 483
Кристалите са за превенция. Също така те не лекуват, имат по-скоро козметичен ефект - слепват крайчетата (тъй като всички кристали са на базата на силикон) и по този начин цъфтежите не си личат.  Ако искаш нещо подхранващо - Phyto 9 , както са писали момичетата по- горе, също така  концентрата Карите на Rene Furterer , този серум на Лореал Absolut Repair , има и много други.

# 13
  • Мнения: 431
Кристали Peace

# 14
  • Мнения: 1 205
Маска за коса, като я нанасям само в крайщата и задължително кристали. Просто без кристали положението става критично. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт