Субтитри за първи плач БГ

  • 4 259
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 011
Моля ви някой от теглещите от Замунда да даде малко сийд, че не мога да го изтегля.


Вече го изгледах, благодаря и за субтитрите!

Последна редакция: сб, 13 сеп 2008, 23:16 от Ники.

# 31
  • Мнения: 236
Е само аз ли не мога да ги наглася бг субтитрите ConfusedИма ли някой с уиндоуски плеър да ги е нагласил.Кажете как става.Имам ги като текстов документ,както обясни авторката.

# 32
  • Мнения: 696
не мога да сваля субтитрите,моля помогнете

# 33
  • Мнения: 399
Изгледах го,наистина е страхотен! Благодаря за субтитрите! Grinning

# 34
  • Мнения: 236
Измествам темата 4е поизостана,а все още се надявам някой да обясни как се пускат субтитрите.

# 35
  • Мнения: 399
A пък нямам представа как да изтегля субтитрите и да ми паснат с филма! newsm78
След като отвориш субтитрите,избираш от "Файл" -"запиши като"/save as и ги запаметяваш в папката в която е филма.После като си пуснеш филма,аз ползвам BS player и с десен бутон избирам "зареди субтитри" и ги намирам къде съм ги сложила ,избирам ги и после "отвори"/open.
Аз филма съм го теглила от Арена-та и субтитрите пасват.
I_N ,аз се справих по тези указания с разликата,че дръпнах филма от замундата!  Peace
Успех!

# 36
  • Мнения: 236
Да и аз от замундата го дръпнах.Но нямам BS player-дръпнах го ,но след инсталиране искат да си го купя.Имам Windous media player и  Media player classic, а с тях не ми става така.Може и да бъркам някъде.Ти с какъв плеър го пусна?

# 37
  • Мнения: 2 111
I N пробвах на уиндоуския плеър,но не става.Виж от тук изтегли някой BSplayer.
http://www.DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=bsplayer&a … =0&incldead=1

# 38
  • Мнения: 2 803
edo_bebo благодаря много   bouquet  Hug
  bouquet  bouquet  bouquet

# 39
  • Мнения: 4 784
Аз го гледам с КМ плеър. Няма нещо, което да не върви с него.
С Медия плеър не ми се получиха субтитрите.

# 40
  • Мнения: 961
Много благодарности за труда.   bouquet

# 41
  • Мнения: 399
Да и аз от замундата го дръпнах.Но нямам BS player-дръпнах го ,но след инсталиране искат да си го купя.Имам Windous media player и  Media player classic, а с тях не ми става така.Може и да бъркам някъде.Ти с какъв плеър го пусна?
С BS player...  Rolling Eyes
Дано някой друг ти помогне... Peace

# 42
  • Мнения: 399
Да и аз от замундата го дръпнах.Но нямам BS player-дръпнах го ,но след инсталиране искат да си го купя.Имам Windous media player и  Media player classic, а с тях не ми става така.Може и да бъркам някъде.Ти с какъв плеър го пусна?
BS player  Rolling Eyes
Дано някой друг ти помогне... Peace

Общи условия

Активация на акаунт