Конвертиране на документ от Word 2007 в Word 2003?

  • 7 592
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 370
Важен документ е получен на имейл във формат Офис 2007. Направихме всевъзможни фокуси, за да го конвертираме и отворим, но не се получава. ИЗтеглих си конвертор от сайта на Майкрософт, след като рових сума ти време в Гугъл, но....нищо не се случва.
Моля, ако някой може, да ми помогне.
(ако изпращащият само се беше сетил да махне това хиксче след.док разширението при запазване на документа, ееееехххххх Tired Tired).

# 1
  • Мнения: 2 212
В офиса 2007 има опция save as като обикновен .doc файл. Не може ли просто да изпратите на човек молба да ви прати нов файл, иначе щом и с конвертор от майкросфот не става, не знам...

# 2
  • Мнения: 2 229
Нямаше ли едни безплатни малки програми, с които можеш само да четеш Word, Power Рoint и т.н. без да правиш корекции?
Не се сещам името. Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 13
Има пач за Офис2003, с който може да се отварят документи от 2007.

# 4
  • Мнения: 307
Изпрати го на някой ,който има 2007 и ще ти го запамети и изпрати обратно в 2003 версия.

# 5
  • Мнения: 5 370
Има пач за Офис2003, с който може да се отварят документи от 2007.
Метнах си го , нищо не се случва.
Естер, и аз за това говорех, за което и ти. Да се беше сетил пусто, да сейвне в док формат.

Ще пробвам пак, рестартирах компютъра , дано пък този път се получи.

# 6
  • Мнения: 2 013
Ако не ти е секретен документа, т.е., ако не ти пука, че ще видя за какво иде реч, прати ми го, ще ти оправя.

И аз разпратих няколко docx, преди да осъзная, че мнозина не ги четат и се научих как да записвам.

# 7
  • Мнения: 5 370
Ако не ти е секретен документа, т.е., ако не ти пука, че ще видя за какво иде реч, прати ми го, ще ти оправя.

И аз разпратих няколко docx, преди да осъзная, че мнозина не ги четат и се научих как да записвам.
Много благодаря, но, за съжаление, това е оферта, която, на всичкото отгоре, не касае мене, а трети човек.

АКо може Мършавият да каже за кой пач иде реч, ще съм благодарна. Апропо, след рестарта на компа запаметеният документ е с иконката на 2007, обаче....вътре няма нищо.
Май ще трябва да се търси авторът му. ooooh! ooooh!

# 8
  • София
  • Мнения: 6 210
До колкото зная се използва Office Compatibility Pack, за да може Офис пакет 2003 да отваря файлове от новата версия. Не съм го тествала лично, защото краткия период, в който ползвах Офис 2007 си знаех за тази уловка и още при съхраняването внимавах.

Ето линк към статия, която описва подобен проблем - http://www.pcworld.bg/?call=USE~home;&page=paper&n=3217.

А това трябва да е линк към въпросния Office Compatibility Pack - http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId=941B347 … mp;displaylang=en
Дано ти свърши работа Simple Smile

# 9
  • Мнения: 5 370
ООооооо, йееееееееееееееее, успяяяяяяяяяяяяяяххххххххххххххххх!!!!!!!!!!!!!САМА!!!! Party Party
Неслучайно съм си избрала тази професия!!!!
Призив - хораааа, моля ви, пращайте си докИментите в .док и хикс ел ес разширения. Не всички сме почитатели на Виста и Офис 2007!!!!!!! Mr. Green

# 10
  • Мнения: 2 013
Браво!

А аз сега сама ще се опитам да си сваля безплатна антивирусна програма - елементарно е, но аз съм само ползвател на компютри и всякакви инсталации ме изнервят.

# 11
  • Мнения: 5 370
Браво!

А аз сега сама ще се опитам да си сваля безплатна антивирусна програма - елементарно е, но аз съм само ползвател на компютри и всякакви инсталации ме изнервят.
А аз с това се занимавам по цял ден, проблеми при инсталиране, даунлоадване, грешки, тинтири.....Много е зарибяващо. Особено когато успееш да намериш сам решението.
Апропо, не с Офис Компатибилити Пак го оправих. Свалих си един софтуер, Convert Doc, работи като пушка.

Лягам си с чиста съвест. Mr. Green

# 12
  • Мнения: 13
АКо може Мършавият да каже за кой пач иде реч, ще съм благодарна. ...
Не знам как се казва - не винаги чета имената на софтуера, който инсталирам, ще оставя удоволствието да го откриеш на теб - ако ти се занимава. А и виждам, че си се справила вече и без него. Grinning

# 13
  • Мнения: 3 405
ООооооо, йееееееееееееееее, успяяяяяяяяяяяяяяххххххххххххххххх!!!!!!!!!!!!!САМА!!!! Party Party

Жозе, айде сега малко по-спокойно кажи как стана, че и аз имам този проблем.
С Ексела как стои въпроса?

Последна редакция: сб, 13 сеп 2008, 08:50 от Анджелина

# 14
  • Мнения: 5 370


Жозе, айде сега малко по-спокойно кажи как стана, че и аз имам този проблем.
С Ексела как стои въпроса?
С тебе се обяснихме вече в любов!  Heart Eyes После да кажеш дали е проработило.

Мършавия, ама не с пач се оправих. С цяло софтуерче.
Ще го разцъкам аз това, имам цяла Библия с инструкции за Уиндъус Експи и отделно за Виста.

Общи условия

Активация на акаунт