ОТЗИВИ ЗА 34 ОДЗ БРЕЗИЧКА,И ЗА 49 ОДЗ РАДОСТ-ДИАНАБАД.МОЛЯ.

  • 7 324
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 61
Моля дайте вашите мнения за тези две градини защото трябва да направя избора си за записване на дъщеря ми там,но незнам коя от двете е по добра и има по добри условия за децата.Моля пишете.Благодаря. Hug

Последна редакция: сб, 13 сеп 2008, 16:09 от vesela81

# 1
  • Мнения: 279
И двете ОДЗ-та знам, че са добри Peace, но имам особено добри препоръки за 49-то. Директорката е много амбициозна и се грижи децата да имат добри условия и качествени преподаватели Peace, не съм чула и една лоша дума за 49 ОДЗ Hug. Успех Peace

# 2
  • Мнения: 187
Аз също съм чувала по-добри отзиви за 49 ОДЗ, за Брезичка обратното чувала съм недотам добри неща за учителите, за отношението към децата.

# 3
  • София
  • Мнения: 8 275
И двете ОДЗ-та знам, че са добри Peace, но имам особено добри препоръки за 49-то. Директорката е много амбициозна и се грижи децата да имат добри условия и качествени преподаватели Peace, не съм чула и една лоша дума за 49 ОДЗ Hug. Успех Peace

С подчертаното съм съгалсна ... лоши думи мога много да кажа, но ще се огранича: че аман от велики хора, тук освен директорката ще добавя и старшата сестра...

# 4
  • Мнения: 34
Синът ми беше в 49та ОДЗ.Мога да кажа само хубави неща.За персонала,за лелките(това е много важно за една градина),за базата,всичко там беше на ниво.
Всеки ден децата играеха на двора,виждала съм ги на двора дори,когато има сняг,облечени и много щастливи.
Страшата сестра беше като страж,винаги преглеждаше всяко детенце и ако види,че е тръгнало да се разболява,го връщаше.
Миналата година помните стачката нали?Е тази директорка застана в деня на стачката и каза пред всички нас,че тя няма да остави децата на улицата,така и не стачкуваха,нито ден.
Тази година с голямо съжаления напуснахме тази градина,защото имам бебе а не съм от Дианабад и ми е безкрайно трудно да водя детето там и винаги ще съжалявам за тази си постъпка.

# 5
  • Мнения: 61
Благодаря ви много за отговорите,но вече я записах в 34ОДЗ,но тази седмица видях че са ни класирали и в 49ОДЗ , но смятам да не я местя ,дано не сгреша за избора си.Дано не съжалявам че не съм я записала в 49ОДЗ.Дано се намери и някой да каже и някоя хубава дума за 34 ОДЗ та да съм спокойна.Но когато ходих да я записвам детската градина беше в ремонт и ми се видя доста уютна,не че сам гледала други но...всичко вътре беше новичко.  bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 2 079
Не знам как гледат и как се отнасят към децата в 49-то, но за 34 мога да кажа не много приятни неща. Не целият персонал е лош и неприветлив, но директорката е ....  ooooh! ooooh! Outta Joint
А "Рибата се вмирисва от главата", нали?  newsm78

# 7
  • Мнения: 61
Леле, вие направо ме сбъркахте.Всички давате добри отзиви за 49,и сега почва да ме е яд затова че я записах в 34.То не е късно да я преместя тъй като тази седмица я класираха за 49 ,а мястото се пази 2 седмици.Но ас останах с добро впечатление от директорката .Беше много любезна и учтива.Дано не съм сбъркала с избора си ,най се притеснявам лелките да не са лоши та да не я стресират дъщеря ми ,че и тя е една...,ама ще видим.

# 8
  • Мнения: 187
Наистина от проучването което аз съм правила, отзивите за 49 ОДЗ са по-добри. От две седмици детето ми посещава тази градина и мога да кажа само положителни неща. Имах два подробни разговора с директорката и останах с отлични впечатления- жената се грижи както трябва за всичко и най-вече добро впечатление ми направи, че си подбира персонала. Въпреки, че няма много желаещи да работят като детски учителки или лелки в градините тя не назначава хора, които не са подходящи за тази работа, което според мен е най-важното, а именно какви хора се грижат за децата ни. Иначе базата също е важна ,но за децата най-голямо значение има  край тях да са хора, които ги обичат и обичат работата си. Иначе  проучването си съм правила по кварталните градинки - разговори с майки и баби, чиито деца ходят и в едната и в другата градина. Моят съвет е да видиш точно за групата която те интересува кои и какви са учителките. И още нещо - храна е в пъти по-добра от предишната ни детска градина.

# 9
  • Мнения: 1 517
Ох, миличка, не я мести в 49 !!! Наистина до скоро беше по-добрата, но нещата доста се промениха през последната година. Персоналът се смени, в момента в 34 са много млади и мили жени (някои познавам и лично, така че мога да гарантирам), а всичките ми познати майки, които си пуснаха децата в 49, ги спряха и си ги гледат сами точно поради лошо отношение на персонала. Ето една история, на която скоро попаднах, не е единствена, повечето ги чувам на ухо обаче Simple Smile
Синът ми наскоро тръгна в "Брезичка" и съм очарована от отношението там, както на директорката, така и на лелките (а имам база за сравнение, защото преди това доста често посещавах директорката на "Радост" с намерението да запиша Иво там). Лелите са много мили и спокойни, гушкат децата и им измислят игри, грижат се страхотно за тях!
Моите познати майки направиха всичко възможно да преместят децата си в "Брезичка", така че ти си направила правилния избор!

# 10
  • Мнения: 187
Сигурно разказаната в препратката история е вярна и пак казвам важно е в коя точно група е детето. Между впрочем  това се отнася за всяка детска градина, а именно конкретните учителки и лелки които се грижат за децата в съответната група , а не само най-общо казано това ОДЗ е добро, а онова не.

# 11
  • Мнения: 61
Ох, миличка, не я мести в 49 !!! Наистина до скоро беше по-добрата, но нещата доста се промениха през последната година. Персоналът се смени, в момента в 34 са много млади и мили жени (някои познавам и лично, така че мога да гарантирам), а всичките ми познати майки, които си пуснаха децата в 49, ги спряха и си ги гледат сами точно поради лошо отношение на персонала. Ето една история, на която скоро попаднах, не е единствена, повечето ги чувам на ухо обаче Simple Smile
Синът ми наскоро тръгна в "Брезичка" и съм очарована от отношението там, както на директорката, така и на лелките (а имам база за сравнение, защото преди това доста често посещавах директорката на "Радост" с намерението да запиша Иво там). Лелите са много мили и спокойни, гушкат децата и им измислят игри, грижат се страхотно за тях!
Моите познати майки направиха всичко възможно да преместят децата си в "Брезичка", така че ти си направила правилния избор!
Благодаря ти, много ме успокои нищо че си единствената която казва хубави неща за 34 одз.Реших да не я местя въпреки че тя още не е ходила тъй като е болна ,но от понеделник я пускам надявам се всичко да е ок.Предполагам даже че децата ни може да са в една група.  bouquet

# 12
  • Мнения: 136
Моите деца също са в брезичка.Илия ходи от миналата година и въпреки че се преместихме средата на годината от Варна много бързо свикна и сега когато сутрин малкиа ми реве че не иска да ходи на градина, той ми вика от другата страна аз пък искам наградина. Не съм видяла лошо отношение от персонала, поне в нашите групи.Верно е че директорката ни я няма сега, защото е нещо болна, но това не означава че не става.
Аз определено съм доволна от градината , да не говорим че съм очарована от учителките на големия ми син , на малкия още нямам твърде много впечатления, но това което съм видяла до сега ми харесва .

# 13
  • Мнения: 1 517
Благодаря ти, много ме успокои нищо че си единствената която казва хубави неща за 34 одз.Реших да не я местя въпреки че тя още не е ходила тъй като е болна ,но от понеделник я пускам надявам се всичко да е ок.Предполагам даже че децата ни може да са в една група.  bouquet
Hug

И да използвам темата да пусна един линк към друга тема за ДГ в Дианабад   Crazy

Общи условия

Активация на акаунт