"Скоро аз ще бъда булка, а пък МАРТ ще люшкам люлка"

  • 14 769
  • 287
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 285
Аз утре съм на праглед, но ще ходя без таткото и ми е леко притеснено.

Спокойно, аз все сама си ходя, не е страшно  Hug

# 31
  • Мнения: 105
Здравейте! 3 дни ме нямаше и едвам успявам да ви изчета.
Бела, честито! Бъдете много щастливи и нека обичта ви е безкрайна  bouquet
Ние на 28.09.08 ще подпишем, но без класическите официалности. Няма да има бели рокли, оркестри и т.н. Само родителите, брат му, сестра ми и няколко приятели ще се почерпим по повода в един ресторант. По-натам, като родя живот и здраве, ако ми дойде музата да бъда истинска булка ще направим църковен брак и тържество.
Накарахте ме и мен да се замисля за токсоплазмата. Май е добре и аз да си поискам такова изследване.

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
dilein изтрии си съобшенията от пощенската кутия, че не мога да ти пратя ЛС.

# 33
Zdraveyte,az sim v 16-ta g.s.,terminat mi e 1-vi mart,pirvo bebe,4akame go ot 3 godini,nay-posle se slu4i,sled dve sedmici 6te mi kajat mom4e ili momi4e e,az v momenta jiveya v Germania,no mislq dekemvri mesec da se pribera v BG,iskam tam da go rodq,iskam da vi popitam,az mnogo 4esto polu4avam zapek,neznam ve4e kakvo da pravya,aktivia dali moje da se yade po vreme na bremennost?Pojelavam na vsi4ki uspe6na i bezproblemna bremennost,dano marteni4kite ni da se rodyat jivi i zdravi.

# 34
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
azi във форума си има правила, ако не си ги чета - ПРОЧЕТИ ГИ!!!
1. Пиши на кирилица ( ако компютъра ти няма - в сайта има КРЕДОР)
2. Ако искаш да си част от нас - поне се регистрирай и не влизай като гост

и 3 - добре дошла при нас. Ще те добавя в списъкът след като се регистрираш офоциално



pinit къде се губиш??????? забрави ни май? #Crazy

# 35
  • Мнения: 48
dilein изтрии си съобшенията от пощенската кутия, че не мога да ти пратя ЛС.

готово  newsm10

# 36
  • Мнения: 660
Айде и аз да се запиша в новата тема- прекрасна е.Simple Smile
Честито на Белла - мисля, че вече може, ако сватбата не е вечерна.  Grinning Много прекрасни и щастливи мигове и дълъг семеен живот!!!

Добре дошли и на новопишещите мами, макар че и аз се присъединих скоро.

Може ли да ми дадете паролата за снимките и на мен - би ми било интересно да видя снимки от срещи. Embarassed

# 37
  • Мнения: 4 428
Леле, кога успяхте да изпишете предната тема  Laughing

Слънце, много готино заглавие  Peace

БЕЛЛА, ГОРЧИВО И ОТ МЕН!!! Мнооого дъъъълги години любов и щастие!

Видях, че последно сте писали за космите по корема. Аз с Маги също си имах косми, така че и това не е критерии  Wink

Ох, мами лепнах си вируса с повръщането и разстройството  ooooh! Направо е кошмар. Толкова ми е зле, а на практика няма какво толкова да пия, като лекарства. Просто трябва да изчакам да ми мине  Tired Вчера цял ден лежах  Tired Изтрелях и Маги при баба й, да не взема и на нея да й лепна нещо.

# 38
  • Мнения: 660
Ох, мами лепнах си вируса с повръщането и разстройството  ooooh! Направо е кошмар. Толкова ми е зле, а на практика няма какво толкова да пия, като лекарства. Просто трябва да изчакам да ми мине  Tired Вчера цял ден лежах  Tired Изтрелях и Маги при баба й, да не взема и на нея да й лепна нещо.
Съчувствам ти, аз го изкарах преди 2 седмици... при мен мина за 2 дни... дано ти по-бързо се почувстваш добре. Лошото е, че не само лекарства не можеш да пиеш, ами и чая е ограничен... Sad А аз обичам, ама сега се ограничавам, защото повечето билки са непрепоръчителни при бременност. Добре, че има къде да изпратиш малката принцеса.  Wink

Последна редакция: нд, 14 сеп 2008, 18:46 от Tony_st

# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Момичета Белла вече е госпожа със сигурност, тъй като ритуалната зала работи до 18.00 часа.

# 40
  • Мнения: 32
Регистрирах се и пиша на кирилица,така става ли?

# 41
  • в гората
  • Мнения: 25
 Здравей azi84!Добре дошла в отбора на мартеничките!  bouquet
По проблема със запека мога да ти препоръчам всеки ден да хапваш овесени ядки, и да наблягаш на плодовете.Активията също е решение, но не съм сигурна дали в Германия е със жива закваска.

# 42
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Регистрирах се и пиша на кирилица,така става ли?

Така е по добре. Хубава и спокойна бременност ти пожелавам Hug  bouquet

# 43
  • Мнения: 64
Момичета,
Добро утро от мен!

Днес ставам на 30  Mr. Green!

Поднасям ви ароматно кафенце,сокче и торта! Grinning/незнам как се качват картинки-сори!/

# 44
добро утро на всички !!!!Аз вече съм на работа и много ми се спинкаааааааа!!!!!!Днес съм на лекар малко се притеснявам моля ви стискайте палци всичко да е наред !!!!!Ако всичко е наред мога да разбера дали ще е момче или момиче  ако бебето е застанало добре!!!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesВече вените на гърдите ми изпъкнаха и направо това ме влудява мразя вениииииииииии ама опитвам се да не ги гледам много !!!!Аз принципно си имам косъмчета на коремчето по черни и затова не мога да преценя дали има нещо общо с бремеността но аз си ги махам държа да ми е красиво коремчето което вече си е закръглено и много му се радвам и много искам по бързо да расте искам голямо коремчееееее много ми е мерак!!!!!!Само всичко да е наред!!!!!!Пожелавам добро започване на  деня който е малко мрачен но хладен което много ми харесва!!!!! newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 smile3504 smile3504 smile3504 smile3504 preggo preggo

Общи условия

Активация на акаунт