Отзиви за...

  • 1 817
  • 13
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 273
Нясой ползва ли тази предпазна бариера за легло ЦЪК  ?
Ще съм благодарна за всички отзиви,защото сме на крачка да купим такава,понеже ще сменяме детското легло с голямо,размер 100 на 200  Heart Eyes

Последна редакция: сб, 13 сеп 2008, 22:39 от Гггъбка

# 1
  • Мнения: 1 672
това е супер идея,много ми харесва.искам да попитам каква е цената на бариерата и само от нета ли може да се поръча?

# 2
  • София
  • Мнения: 273
това е супер идея,много ми харесва.искам да попитам каква е цената на бариерата и само от нета ли може да се поръча?
Струва около 90 лв. и ето ТУК в сайта има координати на магазините в които се продава Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 672
много ти благодаря,това е нещо наистина необходимо   bouquet

# 4
  • Мнения: 10 982
Една съседка си я поръча от онлайн магазин и ми се оплака, че щом я видяла на живо, веднага я върнала по същия куриер. Каза, че е много паянтова, закрепя се нестабилно и като цяло беше много разочарована. Confused

# 5
  • София
  • Мнения: 273
Една съседка си я поръча от онлайн магазин и ми се оплака, че щом я видяла на живо, веднага я върнала по същия куриер. Каза, че е много паянтова, закрепя се нестабилно и като цяло беше много разочарована. Confused
Ех,лоша работа ConfusedАми за никакъв друг вариант не се сещам... Tired

# 6
  • Мнения: 3 219
И аз търсих , видях тук в албумче на съфорумка нещо подобно, каза, че струвало 30-40 лв от Хиполенд -МОЛ Варна

# 7
  • Мнения: 169
аз съм с такава Томи   и съм много доволна Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 43 903
аз съм с такава Томи   и съм много доволна Peace

И аз мисля, че тези обикновенните са по-добрия вариант.

# 9
  • Мнения: 371
аз съм с такава Томи   и съм много доволна Peace

И аз мисля, че тези обикновенните са по-добрия вариант.

Да, обаче много внимавайте за какво легло я купувате. Защото аз купих идентична на "Томи" (само, че на друга фирма) и се оказа, че не става за нашето легло.
Голямо значение има дали леглото е с околоматрачна рамка, или не, а също и от широчината на самия матрак. Тази на "Томи" става за легло, което няма околоматрачна: вижте тук http://misto-bg.com/kidskit/sleep-safe.htm.

# 10
  • София
  • Мнения: 43 903
E, то има и на Сейфти фърст, и на САМ и на Джъмбо и т.н... ест аз без да ги видя на живо и да преценя на място ще станат или не, не бих купувала...

# 11
  • Мнения: 10 982
Така Simple Smile Преди 10 дена, малко по-нагоре в темата, изразих доста негативно мнение за бариерата Sleep Safe. Но неочаквано и за мен, днес я получих като подарък. Mr. Green
Първите ми впечатления са добри - изработена е много хубаво и в свежи цветове. Оказа се изненадващо стабилна, поне на пръв поглед. Тези дни ще я изпробваме и на практика.
Детето на моята съседка е по-голямо и едро от нашето, и тя е сметнала, че бариерата няма да го удържи, ако падне докато спи. Но според мен е достатъчно дебела и висока, и не би трябвало да има проблеми.
Ггъбка, ако можеш да я видиш на живо и да си прецениш, ще е най-добре. Peace Аз останах наистина приятно изненадана, противно на очакванията си.

# 12
  • Мнения: 10 982
Голямо значение има дали леглото е с околоматрачна рамка, или не, а също и от широчината на самия матрак.

На кутията на бариерата Sleep Safe е показано, че става за легло с рамка и без рамка.
Ако леглото е с рамка, тя трябва да бъде 70-100 мм висока и 20-25 мм дебела, според указанията.
Ако леглото е без рамка и бариерата ще се монтира на матрак, той не бива да надвишава следните размери: 1520 мм дължина, 500 мм широчина, 140 мм дебелина.

# 13
  • Мнения: 39
Ако леглото е с рамка, тя трябва да бъде 70-100 мм висока и 20-25 мм дебела, според указанията.
Ако леглото е без рамка и бариерата ще се монтира на матрак, той не бива да надвишава следните размери: 1520 мм дължина, 500 мм широчина, 140 мм дебелина.

Всъщност, дължина 1520 мм и широчина 500 мм за матрака са минималните, предписани от производителя, а не максимални. Но дебелината на матрака е наистина максимално 140 мм, защото иначе се губи от ефективната височина на бариерата.

Общи условия

Активация на акаунт