Момичета, помогнете да изгоня паяците

  • 2 086
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 277
Дано не съм объркала мястото на темата,но наистина ако можете да ми дадете някакъв изпитан съвет как да ги разкарам тези гадини ще съм благодарна. Всеки ден ги чистя и няма оправия,направо не знам защо така. В предишния апартамент не е било такова чудо.

# 1
  • Мнения: 156
Няма ли в аптеките нещо за пръскане?  Не знам дали ще помогне.  Чувала съм, че паяците носят пари. babydust7

# 2
  • Мнения: 197
От опита си в борбата с хлебарките знам, че паяците са много податливи на всякакви отрови. Напръскай с какъвто и да е препарат против насекоми. Постарай се да напръскаш ъглите, или фугите около местата, където правят паяжините си. Хлебарките често оцеляват след химическа атака, но паяците не. Наистина ли досега не си пробвала? Тебеширите за хлебарки, ще държат и паяците на страна. Може веднъж в седмицата да си пръскаш превантивно. Ти в къща ли живееш, или в блок. В къщите обикновено паяците са повече. Сподели досега какво си пробвала, освен да чистиш.

# 3
# 4
  • Мнения: 5 277
Извинявам се,че съм дублирала темата,ама не мислех че друг може да пусне такова глупаво питане Simple Smile Но наистина си е проблем,най-вече естетически при нас,защото като влезе човек и си мисли,че не ечистено с месеци.Досега не съм ръсила с нищо,защото не знаех дали има спрейове и за паяци,но утре отивам в аптеката да питам.А дали са безвредни за малки деца,че няма къде да ги затворя,че да не влизат по стаите.(децата де Simple Smile

# 5
  • Мнения: 197
Има безвредни за хора и животни, но са доста по-скъпи. Все пак е желателно да не сте в помещението където е пръскано през първия половин час май беше. Моя приятелка много хвалеше един такъв. Ако искаш мога да я питам за името, но това ще стане чак утре.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 1 152
Djina, пуснах линк към темата, защото има полезна информация. Аз също имам огромен проблем с паяците, засега те печелят в битката  Sad
Та в тази тема прочетох за ментоловата вода, че ги прогонва, обаче не знам откъде може да се купи. Мисля, че е безвредна. Иначе пробвах с Килтокс - ами толкова много изпръсках по паяците, докато ги умъртвя, че самата аз щях да пукна. И никакъв ефект няма, само ги трепе, без по-продължително действие.
Пп: тази тема е за Нашият дом

Общи условия

Активация на акаунт