ПВЦ дограма -чуденка?

  • 19 569
  • 71
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 45
Уникопласт.Пловдив,ул.Кап.Райчо 23

# 61
  • Мнения: 779
а момичета също ,ако някой знае координати на  майстори ,дето да ми обърнат дограмата моля да ми ги пусне  на лични ,че хич не съм търсила ,а пък това е толко важно ,че няма на къде..

# 62
  • някъде на юг
  • Мнения: 280
Момичета и аз да питам.... видях едни прозорци на едни познати с профили на Блик.До колкото знам те са български, на външен вид ми харесаха обли са и лъскави но за качество не знам? Вие какво ще споделите за Блик?
Благодаря предварително!

# 63
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Момичета и аз да питам.... видях едни прозорци на едни познати с профили на Блик.До колкото знам те са български, на външен вид ми харесаха обли са и лъскави но за качество не знам? Вие какво ще споделите за Блик?
Благодаря предварително!
А ти изобщо чете ли темата преди да попиташ? Или си питаш профилактично?

# 64
  • Мнения: 182
Четох, четох, така и не можах да разбера в Пловдив кои фирми   поставят добра дограма, "Без забележки", както казват някои от момичетата.

# 65
  • Мнения: 13
Горещо препоръчвам немска ПВЦ дограма GEALAN с обков на SIGENIA. Фирмата е http://www.eurostill.bg/ и имат офис в Пловдив и Пазарджик. Много са коректни и точни. Peace

# 66
Здравейте! Изчетох цялата тема,пусках и търсачка,но така и не намерих отговор на въпроса /поставен и от някой друг по-горе в темата/  за препоръки за свястна фирма за ПВЦ дограма в Пловдив  Rolling Eyes Предстои ни смяна на дограма и засега сме се насочили към Века.

# 67
  • Мнения: 842
До дни ще ни сложат дограма, ако съм доволна ще пиша и фирмата. Иначе съм избрала немска, 5 камери, нормално стъкло

# 68
  • Мнения: 3 485
Az sam dovolna ot firma Danin -Plovdiv,korektni i izpalnqvat v srok zaqvkite.Dogramata koqto postavqt e Brukman na Salamandar.Sita im e- www.danin.bg

# 69
  • Мнения: 1 632
От октомври сме със Саламандър, и сме доволни!
Доволни сме от качество и срок!
По препоръки на познати се обърнахме към тази фирма.
Става въпрос за Варна.
Ако някой иска повече инфо, ще дам на лични!

# 70
  • Мнения: 1
за качествена дограма и добро обслужване проверете тук

# 71
  • Мнения: 9
Ние много проучвахме и накрая се доверихме /чрез препоръка на познати/ на една малка фирма и ПВЦ на КЬОМЕРЛИНГ и се останахме много доволни. Перфектно отношение и стриктно свършена работа.  Бяхме адски резервирани за "Баш Майсторите по дограмите" от това което сме чували, но се изненадахме когато попаднахме на променено мислене, точност и коректност в приказките, и отговорност в действията. Не се чудете КЬОМЕРЛНИГ е най-сигурното НЕМСКО/произвежда се само в Германия - няма изнесено производство навън и това е гаранция защото няма от къде да дойде другаде/. А фирмата, която толкова ни впечатли е ЕКОСТИЛ - на Пиротска 61/оказа се че е от първите на пазара/. Супер коректно и отговорно отношение,  препоръчаха ни варианти за които изобщо не бяхме чували и никой друг не ни беше посъветвал. Освен това само те изпълняват голямо и широко отваряне на 1 прозорец - всички други бягаха и се оправдаваха, че все нещо не може, не е добре и не става. Можете спокойно да се доверите изпробвани са - като знам какви капризи сме ние...

Общи условия

Активация на акаунт