НОВ БЕБЕШКИ МАГАЗИН В БУРГАС

  • 5 575
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 83
Здравейте на всички мами, татковци малки и не толкова малки палавници от Бургас, а и цяла България Simple Smile Simple Smile Simple Smile Какво ще кажете, ако си имате магазин в Бургас, където ще имате всичко на едно място - за детето, за бебчо и за Вас наедрели мами  Joy Joy. Къде би било най добре да се намира такъв вид магазин - в самия център около величествения Альоша или някъде, където ще паркирате своите колички и коли, на удобна уличка близо до центъра  Rolling Eyes ooooh!, Моля, отговорете ми newsm78 Grinning

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 675
Страхотна идея. Дано реализацията е успешна. Според мен, най-важното е да не бъде претрупан със стока така, че да не може да се минава, да не говорим с количка, за да не се налага да оставяш бебето си в единия край на магазина; да има хубава рампа, а не няколко "непревземаеми" с количка стъпала; за голям магазин - компетентни продавачи с отношение и към децата, най-вече не с нацупени физиономии. Май се отплеснах, макар да мога и още да пиша.

Относно локацията - в центъра би било чудесно да има такъв магазин, но и да не е в центъра, ако има удобен паркинг и всички останали предпоставки за добро и качествено обслужване, със сигурност ще има успех. Това, което аз и много майки край мен споделят е, безумието да се разхождаш из всички краища на града за неща, които, ако бяха на едно място ще ти е удоволствие да пазаруваш. Така е с дрешките, пюретата, а за количките - да не говорим, че ми е болна тема. Добре, че беше И-нет, та да си избера количка. Ако разчитах на "компетентните" продавачки, щях  да си разхождам бебето на ръце. Laughing

# 2
  • Мнения: 30
Мисля 4е ще е добре в центъра да има такъв магазин  Naughty даже май е наложително.....

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 337
ох това ще е рай за нас...

За мен най-важно е да еот типа магазини,където пазариш и после на касата си плащаш...аз ли4но винаги предпо4итам такъв тъп обслужване..оби4ам да разглеждам дълго и да не трябва за всчко нещо да питам продава4ка...тоест от типа супермаркети като ХИпо,бамболино,Джъмбо и т.н.

Ще е пове4е от пе4елившо,ако е малко по-обширно и може да обикаляме с коли4ките...аз ли4но ме4тая за магазин за ви4ко (особено дрешки,тъй като ги меним номерациите всеки месец),където мога спокойно да обикалям и да избера необходимото...

Както и по-горе са те посъветвали и да не е то4но в центъра пак няма да сбъркате...за мн ли4но ще е супер,тъй като съм в Лазур,нооо и в Изгрев да го направиш пак ще дойда Mr. Green

УСПЕХ и дано вси4ко мине добре,4е в Бургас има липса на такива сборни и подредени магазини... Peace

# 4
  • Мнения: 1 672
много добра идея където и да се направи ще е чудесно

# 5
  • у нас
  • Мнения: 5 710
добре звучи, чакам с нетърпение да го отворите.  Peace

# 6
  • Мнения: 176
Идеята е чудесна! Ще дойдем където и да е, ако пазаруването е удобно. А ако имате освен дрехи и качествени детски обувки - със сигурност често ще се виждаме.
Успех!!

# 7
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 414
Идеята е много добра. В момента такъв магазин в центъра определено липсва. Все пак трудничко човек се качва с количка в Трията например, пък и там има само дрехи и то не всичко. Бамболиното до болницата е хубав магазин, но там пък всичко е толкова натрупано, че трудно можеш да намериш нещо, да не говорим че количката задължително трябва да я оставиш навън защото вътре няма как да минеш.

Така че давайте и успех. Чакаме да кажете като го откриете!!! Hug newsm10 newsm10

# 8
  • Мнения: 66
И аз подкрепя идеята и мненията на всички майчета ... а и важно за мен е стоките да са на достъпни цени,това би привлекло доста клиенти от бранша Simple Smile -нали разбирате - не може аз да си купя дънки за 50 лв ,а на бебока да е 60 (примерно)
Успех и дано скоро да се появи такъв магазин Simple Smile

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 675
Премама ще откриват магазин в Бс, дали пък не са ни питали за него? Wink

http://www.premaman.com/wapr/ms/index.jsp?country=BGR

# 10
  • у нас
  • Мнения: 5 710
Да, и аз когато публикувах отговора си си мислех точно за Премама. Явно вече и в Бс са проявили интерес към този магазин, щото досега не е имало такъв интерес и затова беше само в другите градове.  Peace

# 11
  • Мнения: 1 291
Ако искате да ви зареждаме с качествени детски дрешки се свържете с нас имам е склад на едро

# 12
  • Мнения: 784
Премаман с този адрес, на който ще го откриват, отговаря на всичко друго, само не и на удобно местоположение - във "Възраждане" хората като намерят място за паркиране и не си местят колите със седмици. С количка пък из разбитите тесни улици и на слалом между колите си е направо екстремно изживяване. Предполагам, че авторката на темата няма предвид този магазин, защото за него явно адресът вече е факт.

Надявам се да става въпрос за магазин от типа на Piggy`s house в София - само такъв нямаме в Бургас. За такъв единственото възможно място е някъде в новопревзетите промишлени терени около комплексите - напр.около Практикер, Метро, Бриколаж и т.н. Ако ще се прави магазин в центъра, той не би могъл да бъде друг, освен обикновен, не много голям магазин, а такива има много и те всичките са с претециите, че предлагат "всичко" за детето.




# 13
  • Мнения: 83
Премаман с този адрес, на който ще го откриват, отговаря на всичко друго, само не и на удобно местоположение - във "Възраждане" хората като намерят място за паркиране и не си местят колите със седмици. С количка пък из разбитите тесни улици и на слалом между колите си е направо екстремно изживяване. Предполагам, че авторката на темата няма предвид този магазин, защото за него явно адресът вече е факт.

Надявам се да става въпрос за магазин от типа на Piggy`s house в София - само такъв нямаме в Бургас. За такъв единственото възможно място е някъде в новопревзетите промишлени терени около комплексите - напр.около Практикер, Метро, Бриколаж и т.н. Ако ще се прави магазин в центъра, той не би могъл да бъде друг, освен обикновен, не много голям магазин, а такива има много и те всичките са с претециите, че предлагат "всичко" за детето.

Е, поне вече знаете адреса  Grinning Grinning Grinning, място за коли ще има, и то точно пред магазина, моля заповядайте !!!  Grinning Grinning Grinning





# 14
  • Мнения: 83
Премаман с този адрес, на който ще го откриват, отговаря на всичко друго, само не и на удобно местоположение - във "Възраждане" хората като намерят място за паркиране и не си местят колите със седмици. С количка пък из разбитите тесни улици и на слалом между колите си е направо екстремно изживяване. Предполагам, че авторката на темата няма предвид този магазин, защото за него явно адресът вече е факт.

Надявам се да става въпрос за магазин от типа на Piggy`s house в София - само такъв нямаме в Бургас. За такъв единственото възможно място е някъде в новопревзетите промишлени терени около комплексите - напр.около Практикер, Метро, Бриколаж и т.н. Ако ще се прави магазин в центъра, той не би могъл да бъде друг, освен обикновен, не много голям магазин, а такива има много и те всичките са с претециите, че предлагат "всичко" за детето.





Е, поне вече знаете адреса   Grinning Grinning Grinning  , място за коли ще има, и то точно пред магазина, моля заповядайте  Grinning Grinning Grinning Grinning!!!   


Общи условия

Активация на акаунт