Нямам обяснение

  • 3 355
  • 46
  •   1
Отговори
С мъжа сме почти пред развод, но се случи нещо на което нямам реално обяснение та ако можете да ми дадете мнението си по въпроса който ми е странен. Та в момента мъжа още не се е изнесъл от дома ми, условно живее още у нас. Та сутринта прилежно се глади и излиза с един цвят риза, след около час приятелка го вижда и ризата е сменена, питам се защо и каква е целта на упражнението, нямам реално обяснение. Според вас имали реално обяснение?

# 1
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
изчукал е прителката но е оцапал ризата и я е сменил с друга.

п.с. това  2-ра част ли  е?

# 2
изчукал е прителката но е оцапал ризата и я е сменил с друга.

п.с. това  2-ра част ли  е?

Не е втора част, просто няма втора част. Търсех логично обяснение. Даже самата аз се учудих, защото се прибра с ризата с която беше излязал, не че това ще промени нещо, просто ми е чудно какъв е мотива. Да си смениш гащите примерно с нови е разбираемо, ама кой би обърнал внимание за ризата, в  смисъл, че много ясно е, че трябва да бъде в приличен външен вид от уважение ако не към себе си то поне към клиентите. (такава му е работата)

# 3
  • Мнения: 2 005
Докато не видя с очите си не вярвам ... Thinking Сигурна ли си , че е била сменена ризата му  newsm78

# 4
  • sf
  • Мнения: 10 081
може приятелката ти да се е припознала или да бърка цветовете. освен това- щом сте в развод не виждам какво те интересува къде си е сменял ризата и защо.

# 5
Докато не видя с очите си не вярвам ... Thinking Сигурна ли си , че е била сменена ризата му  newsm78

Да той се е опитал да подмине момичето, но то просто го е заговорило, станало му е адски неприятно въобще,че са се срещнали. Тя ми е приятелка от детската градина като сестри сме, няма причини да ме лъже, абсурд е да го харесва, пък и дамата на сърцето на моя хубостник 100% е друга.

# 6
може приятелката ти да се е припознала или да бърка цветовете. освен това- щом сте в развод не виждам какво те интересува къде си е сменял ризата и защо.

Интересуваме дотолкова доколкото все още живее в моя дом и ми прилага психически тормоз, и се опитва да върне нещата по старо му. Стигнал е до там, че тормози малкия, което е направо меко казано грозно.

# 7
  • sf
  • Мнения: 10 081
ами щом тормози и детето -какво повече се чудиш? явно и кръшка. ако не му вярваш- разкарай го

# 8
ами щом тормози и детето -какво повече се чудиш? явно и кръшка. ако не му вярваш- разкарай го

Подала съм молба за развод, ама не мога го изгоня от къщи. Всяка вечер в определен час е пред врата, няма пропуск, а жилището си е мое, придобито слава богу пред брака като наследство.

# 9
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
добре де, да не би приятелката ти да знае с какво е излезнал, че да стане ясно че ризата е сменена? Или ти я разпита с какво е бил облечен ...

# 10
  • sf
  • Мнения: 10 081
ами другия път , като дойде и не искаш да се занимаваш с него - викаш полиция. най-малкото ще го постреснат,

# 11
добре де, да не би приятелката ти да знае с какво е излезнал, че да стане ясно че ризата е сменена? Или ти я разпита с какво е бил облечен ...

Не просто стана на дума, че го е срещнала и ме попита защо се е опитал да се направи, че не я познава. В първия момент аз се зачудих дали е бил той и тя ми каза, че освен, че е говорил с половин уста е бил с едиква си риза. Съвсем случайно стигнахме до цвета на ризата,  просто държанието му е било странно.

# 12
  • Мнения: 2 448
Та между какви два цвята е спора?  Mr. Green

Може любовницата му да не харесва тази , с която е излязъл и да не е искал да ходи при нея с въпросната риза.  Laughing

# 13
  • Мнения: 4 490
Аре стига. Срещаш приятелка и си говорите с какви ризи са ви облечени мъжете. Баси глупостите!  ooooh! Няма ли как да се забрани на гости да пускат тъпи теми?

# 14
Та между какви два цвята е спора?  Mr. Green

Може любовницата му да не харесва тази , с която е излязъл и да не е искал да ходи при нея с въпросната риза.  Laughing

Зелено и червено, няма как да се сбъркат. Party Party Party

Точно това ме изумява, защо не си избира ризите с дамата? Не ми го побира акъла това не са прашки все пак които да бият на очи, или пък сутрешен душ.

Общи условия

Активация на акаунт