90та немска- Щъркелово гнездо

  • 13 921
  • 293
  •   1
Отговори
  • Мнения: 911

                                                


Теми 1-64
Тема 65
ДЗДС-Томас или Сийл? ДЕ-66
Зайци крият яйца из немската земя - тема 67
По гащи или без гащи? Това е въпросът No 68 в Германия.
Зоммер 69 Нецензурната немска тема
70-та, немска, юбилейна тема
В очакване на пролетни Хайделбергски среЩи или поне снимки от тях - ДЕ 71
73те немски клоШарки....много сме, силни сме 
74ДЕ - бакпулвер на Йоткер купуваме и козунаци надуваме
75ДЕ - Великден и при нас дойде, сега 1 май ни зове 
76та Немска - "Сигнално жълта" - тема 
77ма немска тема
Жените с косачките - немска тема N78 
79та Немска тема - с косачки, ама резачки
Тема: Номер 80 в Германия zа мами "с" и "беz" ВИШЕ 
Немска 81ва - Риоха от солидарност не пием, футболната мъка с бира ще измием
82 черноморски акули в купа НЕМСКА вода 
83ма призрака в немските кнайпи. Йохохо и бутилка шнапс!
В Германия jodeln-уваме и тролеи сънуваме - тема 84
Прахосмукачки и други немски чудачки по схема No 85
86та немска = 86 Wunderkind-чета и още по-wunder-ските им майки
88ма немска тема на горските феи и техните джуджета 
89та немски Изолди на три стана тъкат за Трищана

Картата
Албумът
Deutschland kocht или Готварска тема на НЕМСКИТЕ мами 

Toва сме ние,които правим темата:
 
Mi6ka, Lale32, Tatjana, surfline, Liska, rien, dezita, Мамунката, pepelyashka, mystic, Biskara, Вечерница, maira , анна в, Priyatelka, ZiMa, Mon Cheri, niko_leta, Nessa, matakosmata, Danin, Guinni, Котарана, _ШоШи_ , Biba, mili, mopssy, Чиколина, Geri, diangeliGrami, Сердикаasyalein, NatMilli, Новичка,   asseto , Sesiliq, mugel, mama Mishonka, NADIA_BUBA, Mama_mama, myran, jabata_dil, Geia, perla, Бахи, tanja33, eli_dm, morska midicka, Шехи, Pipe, petka80, Мимак, desi manova, Siiu, nisilia, .bibitka., @->-- wild flower

# 1
  • Мнения: 911
И първа Mr. Green

# 2
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 587
Пу втора Mr. Green Айде на щъркелите Laughing

# 3
  • Мнения: 1 817
Да видим кой първи ще долети  Wink ? Добро утро.

# 4
  • Мнения: 595
Aз и тук ще питам пак Embarassed
Момичета,някой знае ли Имена на списания с детски модели и кройки от хартия?
Искам да поръчам да ми донесат от германия.
 
 

Последна редакция: нд, 14 сеп 2008, 13:44 от .АmriankА.

# 5
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Aз и тук ще питам пак Embarassed
Момичета,някой знае ли Имена на списания с детски модели и кройки?
Искам да поръчам да ми донесат от германия.
 
 
виж си ЛС

# 6
  • Мнения: 11 306
Aз и тук ще питам пак Embarassed
Момичета,някой знае ли Имена на списания с детски модели и кройки?
Искам да поръчам да ми донесат от германия.
 
 
Mного и най-различни има. От всички списания за възрастни има поне веднъж в сезон детско издание - Бурда, Верена и др. Просто да влязат в някое магазинче за цигари, на щанда в някой голям супермаркет или по бензиностанциите - винаги ще се намерят.

# 7
  • Германия
  • Мнения: 8 085
а онлайн колко много неща има....напр. това:http://www.farbenmix.de/index.php?option=com_content&task=vi … 56&Itemid=388

# 8
  • Мнения: 595
Благодаря Ви!
Много ще са ми полезни имената на списанията,за да мога да ги погледна в интернет и да преценя кое ще ми свърши работа,тъй като ще поръчвам на мъжът ми а той не е на ясно.
За Бурда знам че има отделни списания за различните възрасти,карнавални, но нямам представа по какви параметри да ги търся.

# 9
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Уф Амрианке, сега ми разбуди апетита за шиене бреееее, колко дрипи ме чакат до машината, а как не ми стига времето  ooooh!

# 10
  • Мнения: 595
Много обичам да шия на дъщеря ми която е на почти 5г.Все ми се въртят неща които тук не ги виждам.Искам да имам по голям избор от кройки за да не се мъча да ги правя всеки път. Grinning

# 11
  • Мнения: 166
Серди мерси за новата тема. Отиде надницата на Сърфа за тази седмица  hahaha

Къде ги тези щъркели? Мен са ме забравили нещо май. Дано се сетят скоро и покрай нас да минат.
Като гледам Веч с теб ще се борим за наградата, коя последна ще роди. Ти поне направи 1-2 опита, пък аз нищо до сега.
За какво слънце говорите. Тук при нас е 8 Градуса, даже ми се докараха ски.

# 12
  • Мнения: 9 052
Времето беше раzкошно до сега, сега чакам да се събуди макия и иzлитаме към Бад Дьркхеим да го качим на въртележките и да хапнем фламкухен  Wink Дано не zавали .

# 13
  • Варна
  • Мнения: 153
А казаха,че септември щял да бъде като топло лято.Бррррр от такова лято.

Абе,мъжки майки,преди малко като сменях пампито на малкия от дясната страна(където по-късно трябва да е окосмяването),се беше издуло доста.Аз така се стреснах,че започнах да се приготвям да го водя до болницата.Но те си спинкат всеки ден по това време и Макси заспа веднага.След малко му отворих памперса и това си беше спаднало.При допир не забелязвах да изпитва болка.Някой да има идея от какво може да е?Незнам да ходя ли сега до болницата,като всичко в момента си е съвсем нормално,а преди малко беше толкова издуто?Незнам дори как да го обясня.

И още една питанка-как принуждавате малчуганите си да събират играчки?Днес в продължение на два часа и половина с големия водихме борба.Рева,тръшка се,умилква се,но аз бях решила да остана твърда и дори му казах,че няма да му дам да обядва,ако не ги събере.Каза ми,че е сърдит и че няма да ги събере,врътна се и заспа гладен.Научил се е да казва само -искам и няма,а такива,като -добре мамо,трудно,да не кажа въобще не му излизат от устата.Инат,характер ли е или какво newsm78
На моменти незнам как да трябва постъпя?Сега реших докато спи да ги събера аз,защото той едва ли ще отстъпи,а ми стана жал като не се нахрани и ясно,че това не може да продължи повече.
Някакави съвети?

# 14
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 587
Моя явно в детската са го учили, защото като му кажеш - ауфроймен и почнеш с него да събираш и той си прибира играчките. Пробвай заедно и така, да го направиш като игра.

Общи условия

Активация на акаунт