контракции продължаващи вече 14 часа

  • 1 311
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 147
Моля ви кажете това нормално ли е....снощи в 1 часа започнах да имам ужасно болезнени контракции, реших, че раждането вече започва. От тогава до сега обаче са през интервал 10-12 мин и не зачестяват, а знам, че трябва да са поне през 5 мин, за да званя на д-ра. Чудя се ще раждам ли или не вече! На някой случвало ли му се е подобно нещо!?!?!

# 1
  • София
  • Мнения: 2 734
А кой ти е казал,че трябва да са през поне 5 мин.,за да звъниш на доктора,самият той ли?Определено според мен раждаш,на доктора трябваше да се обадиш още на сутринта,щом контракциите са регулярни и не затихват.Звъни му и стискам палци за леко раждане и здраво бебче Peace

# 2
  • Мнения: 748
щом са на равни интервали и са болезнени по-добре отивай направо да те прегледат.
пък ако всичко е ок и не си започнала да раждаш ще те върнат.

# 3
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Няма какво да чаках повече,звъни на доктора. Peace
Или направо отивай в болницата.

# 4
  • Мнения: 2 334
Няма какво да чаках повече,звъни на доктора. Peace
Или направо отивай в болницата.

И аз така мисля Simple Smile

# 5
  • Мнения: 9 973
 Thinking раждаш скоро мисля

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не му мисли,а звънни на доктора Peace

# 7
  • Мнения: 4 433
Не му мисли,а звънни на доктора Peace
Да

# 8
  • Мнения: 546
Звънни на доктора  Peace Лесно и безпроблемно раждане  Hug

# 9
  • Мнения: 4 589
Направо си за родилната зала. Явно, щом не пишеш, вече си там. Успех и дано всичко е наред.

# 10
  • Мнения: 147
Още съм в къщи, но поне реших да се обадя на д-ра. След малко ще отида да ме прегледа...стискайте палци  Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 297
Успех миличка и да се радваш скоро на сладко бебчееее  Hug  bouquet

# 12
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 746
Бързо към болницата и скоро да се похвалиш със здраво и хубаво бебче.

# 13
  • Мнения: 2 908
Аз раждах общо 20 часа(първите 18 часа бяха все нерегулярни и имах само 1см разкритие,включиха ме на системи,след което за 2 часа родих)-така,че-възможно е-да,но е по-болезнено и неприятно.

# 14
  • Мнения: 337
А кой ти е казал,че трябва да са през поне 5 мин.,за да звъниш на доктора,самият той ли?

Ами моя точно това ми беше казал .Що ти как мисли , сбъркал ли е?

Общи условия

Активация на акаунт