проява на какво е поведението на сегашната

  • 3 056
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 836
Ти пък имаш "Проблем с настоящата" - това по повод една съседна тема с подобна проблематика  Laughing.

Дрехите, които ти праща скъсани ли са, че им викаш "парцали". Може на жената да си й харесват. Или да сте различен вкус. Или тя наистина да няма възможност да купува нови.

Има на кого да ги подариш. Огледай се за бедни хора.

# 16
  • Мнения: 82
Проява на добронамереност. А ти се държиш доста злобно. Мама ме е у4ила да се усмихвам, и да благодаря мило на подарък. Какво ще го правя после, си е само моя работа.

# 17
  • София
  • Мнения: 221
Проява на добронамереност. А ти се държиш доста злобно. Мама ме е у4ила да се усмихвам, и да благодаря мило на подарък. Какво ще го правя после, си е само моя работа.
А мен мама ме е учила каквото мисля  да го казвам в очите на човека. е не съм попадала в същата ситуация мъжа ми няма  деца от предишни бракове. Но се познавам стари  неща не бих  подарявала  още повече 1 ден преди РД на детето. И в случая  не става дума за жена  ,която е затруднена

# 18
  • Мнения: 2 448
Изобщо не си мисли, че на ТВОИТЕ деца праща счупените неща , праща ги на НЕГОВИТЕ деца /от нейна гледна точка/.

 Peace Така е. И едва ли мисли, че праща боклуци. Явно имате различен вкус, а ти не я харесваш определено.

Аз като имам лични причини да не харесвам дадена жена, да не казвам на какви злобни думи съм способна по неин адрес.  Wink

# 19
  • Мнения: 1 168
Ами виж, сигурно не съм права, но оставам с впечатление, че си снобарка!
И щом мама те е учила да казваш в очите на човека, кажи и го в нейните очи, а не плюй зад гърба и! Явно не те е научила добре мама!
Мен не ме е срам да приема като подарък нещо носено или използвано. Ако не ми хареса не го ползвам, но винаги благодаря, защото знам /или вярвам/, че подаръка е направен с добро чувство! Ако е очевидно ,че някой го подарява, колкото да се отърве от него и не става за ползване, просто отговарям ,че не ми е необходимо, но не го нищя из форумите и не плета интриги по въпроса!

# 20
  • София
  • Мнения: 2 296
Изобщо не си мисли, че на ТВОИТЕ деца праща счупените неща , праща ги на НЕГОВИТЕ деца /от нейна гледна точка/.
Peace
И в случая  не става дума за жена  ,която е затруднена
И от това следва ли,че трябва да купува най-скъпите подаръци?

# 21
  • Мнения: 200
Не и се връзвай. Такъв е живота. Ако бях на теб и аз бих намерила нещо 2 ръка което да и пратя, каквото почукало такова се обадило. Радвай се на новото ти семейство и направи щастлив човека до себе си защото явно го заслужава.

# 22
  • Мнения: 7 186
Grinning, жена  или както там се нарича, защото още не е женен за нея едва ли ще  бъде някога де, бившия.последните  седмици ми носи разни парцали и счупени играчки от неиното дете, които уж пращала за моите. Аз разбира се моментално ги  мятам в кофата, но да отида до кофата със смет навън изисква труд все пак8 може би  тя иска да ми създава трудности/ онзи ден например пратила  счупен скутер бившия си губи  от времето , което трябва да бъде с децата си за до го ремонтира. Честно казано не разбирам това поведение, може би принцесата ме взима за клошарка. Сегашния ми съпрук се грижи много добре за децата ми и не сме стигнали до там да прибираме боклуците на боклучави жени. Grinning. Въпроса ми е как да я отуча от това безмислие и ако обичаш някого и толкова искаш  да  направиш нещо за децата му ами напъни се и купи нещо ново, може за 1лв да е , но да е ново..

От начина, по който говориш за тази жена, се усеща много негативизъм. Мисля, че в това е проблема, а не в играчките. Гледай си живота и не приемай всяка нейна стъпка толкова лично и мнително. Жената може и да го прави от добри чувства. Май "принцесата" в случая си ти.
Кажи и тактично, че нямаш нужда от такива неща и толкова. Лесно е. Големи драми, голямо чудо за едното нищо.

# 23
  • Мнения: 1 062
Ауу, що така, жлъчно... Ми "принцесата", може да не те взема за клошарка, а просто да иска да даде на НЕГОВИТЕ деца, нещо от своите. На мен всяка дрешка на децата ми, ми е скъпа, пък макар и избеляла. Никога не бих дала дрешки и играчки от моите деца на някого, защото го мисля за клошар. "Боклуците на боклучавата жена", най-вероятно за нея имат някаква стойност. Как да я отучиш ли? Просто покажи на жената, колко си злобна и ....( няма да го напиша, а ми се иска). Веднага ще и секне мерака, да дари нещо от своите деца на твоите. Ужас просто. Не се ли давиш нощем в жлъч...!

# 24
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Изобщо не ти е длъжна с нищо ,така ,че прояви малко възпитание и просто кажи на мъжа ти ,че нямаш нужда от тези подаръци ,много сложно ....!
Не си въобразявай ,че някой трябва да купува на децата ти нещо,ако имаш някакви претенции за купуване обърни се към бившия ти...
Може ли да издребняваш до такава степен,нали вече си имаш настоящ ,какъв ти е проблема,дълбоко се съмнявам ,че негативното ти отношение към нея е провокирано само от подаръците ,които праща на децата ти?

# 25
  • Мнения: 4 509
Момичета, помислете малко и от гледна точка на авторката. Втората жена може да го прави от добри чувства, но болката от раздялата да прави тези подаръци неприятни за получателката. Аз не съм изпадала в такава ситуация, дрешки от приятелки приемам с радост, но ако бях в тази ситуация, 100% щях да се дразня и аз.
Това, което авторката трябва да направи, според мен, е да каже любезно, но твърдо: благодаря за жеста, но не желая да получавам тези неща.  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 18 679
Колко злоба за едни детски играчки Shocked Чудя се какво възпитават в децата си толкова негативните хора Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 1 447
Най-вероятно жената го прави от добри чувства,а на теб ако не ти харесва не е трудно да го кажеш на бившия си.
Не виждам защо трябва да го правиш на въпрос.

# 28
  • Мнения: 257
като не ти харесват нещата който бившият ти мъж носи не ги взимаи и му дай ясно да разбере че на теб подобни подаръци  не ти харесват

# 29
Момичета, помислете малко и от гледна точка на авторката. Втората жена може да го прави от добри чувства, но болката от раздялата да прави тези подаръци неприятни за получателката.

Абе не е в това според мен проблемът, а в това, че един мъж и една жена като се разделят, не могат да се примирят, а имат тоя бившия за тяхна собственост, пък макар и да нямат чувства.
И какво чак толкова лошо има, не разбрах, в това, че ти изпраща дрехи втора употреба, че чак и такива квалификации отнесе тая жена, че направо... Такива сме жените - само интриганстваме и търсим под вола теле - защо и как могла тая да ти изпрати стари дрешки и играчки. Как защо - слага бомба в играчките, за да ви взриви всичките.

Общи условия

Активация на акаунт