Зимно палто

  • 28 809
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 619
И аз запис... ама тя мойта е сложна  искам кафяво !!!

# 16
  • Мнения: 502
аз гледах точно кафяво, но светло беше във Бенетона, който е в Пфое мол. не видях цената. харесах и едно в Аггатата, която е на центъра. вчера минах и го мернах на витрината. със колан е, едноредово май.

# 17
  • Мнения: 619
elidivka , благодаря ти много ама аз искам да е много тъмно кафяво ...направо шоколадово Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 504
Айде и аз на опашката...Търся си червено,двуредно.В България такова животно обаче няма,за съжаление Sad

# 19
  • Мнения: 3 993
Момичета, аз си купих зимно палто преди няколко седмици от магазин Модена, който се намира на ъгъла на бул. Дондуков и ул. Бенковски. Не съм го търсила, харесах на витрината шлифер, влязох, и си излязох с шлифер и палто  Simple Smile Палтото е зимно, дебел вълнен плат, но фин, 80% вълна/20% полиестер, модела е много подобен на този на картинката, същото вталяване, същата дължина, разликата е в закопчаването - моето е с асиметричен цип, който е скрит под платка. В горната част на палтото платката се вдига във висока яка, иначе е на ревери. Цветът е меланж, сиво-бежово, десена - ситна рибена кост. Визията е по-спортна, идеално е за дънки, заради което го купих.  Simple SmileЦената е 240 лв. Палтото е дебело и вталено толкова, че отдолу освен блуза или фино поло/фин пуловер/жилетка друго не може и не трябва да се носи.
В магазина има и други модели и цветове палта, както по-леки есенни, така и по-дебели зимни. Успех в пазаруването!  Peace

# 20
  • Мнения: 2 978
В Бенетон кафявото е супер.
224лв мисля, че беше.

В Andrews са по 290лв

# 21
  • Мнения: 115
Моля Ви, не намерих подходящ форум, където да попитам, та затова питам тук. Имам светло зелено палто от лисица, но се нуждае от почистване. В химическото ми казаха, че не поемат отговорност - можело да стане на петна, или кожата да се повреди...
Кажете - кака да го почистя??? Sad Sad

# 22
  • София
  • Мнения: 7 097
В Бенетон кафявото е супер.
224лв мисля, че беше.

И аз съм му хвърлила око  Simple Smile Ако някой има да каже дали топли, защото тъничко ми се видя  Thinking

# 23
  • Мнения: 1 531
мисля утре да посетя 'произведено в бг' Peace

# 24
  • Мнения: 902
В НДК ли е изложението?

# 25
  • София
  • Мнения: 6 999
В Бенетон кафявото е супер.
224лв мисля, че беше.

И аз съм му хвърлила око  Simple Smile Ако някой има да каже дали топли, защото тъничко ми се видя  Thinking

Ако става дума за късо и двуредно - аз си го купих.
За топлене... не става за минусови температури много-много, но аз съм и зиморничава и не се навличам.

# 26
# 27
  • София
  • Мнения: 7 097
Ако става дума за късо и двуредно - аз си го купих.
За топлене... не става за минусови температури много-много, но аз съм и зиморничава и не се навличам.

Аз харесах едно сравнително дълго /около коляното/, вталено и май не беше двуредно  Thinking

# 28
  • София
  • Мнения: 6 999
Нати, да де - до коляното и е вталено.  Grinning

# 29
  • София
  • Мнения: 7 097
Нати, да де - до коляното и е вталено.  Grinning

Много е хубавко  Crazy Аз само го набелязах, не го пробвах, защото си купих яке този ден от там, но предполагам, че стои добре. Доволна ли си?

Общи условия

Активация на акаунт