сиропа Madal Bal

  • 20 010
  • 4
  •   1
Отговори
Здравеите пиша ви ,за6тото и аз се излъгах да си купя тоя сироп ....ама това е пълна простотия....то така или иначе аз пак си ги смъквам тия килограми като не ям!!!Даже преди 1 година правих плодовата диета и аз 3 дена смъкнах 2 килограма а от този сироп 1!!!!незнам при вас как е....ама аз си мисля 4е ако трябва да си копуваме не6то с което да отслабнем то трябва да е такова че да ядем поне по не6то....няква диета или не6то такова и така!!!това пълен глад не е нормално!!!!кой издържа 10 дена на пълен глад!!!!Не съм ли права??Аз ся пробвам друго дано да не е опасно,за6тото сутрин пия от тез хапчета лида....през деня пия тая гадост ииии ям само супички разни от тез готовите....ако случайно има ефект и със супичките 6те ви кажа!!!!:)

# 1
  • Мнения: 413
Някъде имаше тема за психологичният ефект.
Истината е в лимоните, течностите, но и в пречистването на организма.
Сиропът може да е средство. Аз два пъти съм го поръчвала. И сега ще почвам сиропа за трети път. И да ти кажа има и странични ефекти, които с вода и сокчета и ябълки не можеш постигна. Това е един от многото предлагани продукти. И предлага  да се научиш да живееш по-здравословно - визирам захранването.

А иначе постите не случайно се правят от време оно.

P.S. Ако се отслабваше лесно и има ясна, точна и инвидуална формула, нямаше да има дебели хора и такива цял живот на диети.
P.P.S. И напротив глад не се усеща. Така или иначе го имаш – пробвай и после пиши.
P.P.P.S. Да нямаш и някакъв друг здравословен проблем? Аз второто почване на сиропа го спрях, заради такъв проблем.
От забранената Лида казват, че се оглупявало. Аз не знам дали е така, но имах еуфорични моменти.

ViKyToOoO, като спим няма как да стане. А да се пият лекарства за потискане на апетита /като Лидата със субтрамин/ и Мадал Бал за пречистване - потенциално грешна комбинация.

Последна редакция: нд, 14 сеп 2008, 23:59 от izina

# 2
  • Мнения: 19 289
Аз също опитах сиропа, но не можах да издържа нито един ден на пълен глад-винаги вечерях нещо леко, а и през деня докато хранех детето понякога изяждах по 3-4 хапки от нейната храна.  Въпреки това смъкнах 2кила за около 4дена, не съм следила точно.Според мен няма смисъл да си тормозиш организма ако не ти понася. По принцип гладуването се прави най-вече за пречистване на организма. Да пиеш лекарства и да ядеш полуготови супи, пълни с глутамат, оцветители и консерванти, заедно със сиропа, е напълно безсмислено. Проблемът със сиропа е, че 90% от момичетата в темата са писали, че не усещат глад и човек доста се ентусиазира, но явно не при всеки действа еднкавко Wink

# 3
  • Мнения: 2 068
ям само супички разни от тез готовите....
от кои супи ядеш  newsm78
ако са тези които стават за 3 мин ще ти е трудно да отслабнеш
те съдържат:  консерванти, нишесте, захари, оцветители или сгъстители и сол, коити няма да ти помогнат да отслабнеш.
Направи си домашна супа ако имаш възможност  ако може и да не съдържа  фиде, картофи, брашно и ориз ще е добре.
и  яж от нея  Hug


# 4
  • Мнения: 487
Сиропът е за прочистване на организма,ако сте прочели по задълбочено книжката или в сайта,отслабването е вторичен ефект,целта на програмата,е прочистване на организма от токсини и шлаки,пък то е ясно,че ще се свалят килограми,при условие,че през тези дни не се яде нищо,а и на всеки действа различно,аз лично за 7дни свалих 6кг. които и до днес не съм върнала  Peace


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=306627.0 това е темата за сиропа,нее нужно да има две   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт