БУРГАС е на прага на нова учебна година, хайде на училище и детска градина - 63

  • 16 096
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 917
Хайде и аз тук! Честит празник на учениците! Дени днес отиде да гледа как приемат първолаците с баба си /добре че се появи бабата, че вече бях взела да издавам багажа/. Иве, честито ти христианче. Църквата е прекрасна. Не я знаех, но ще отидем някой път да палнем свещичка. На дребчовци в детската градина по-малко болести желая!

# 16
  • Хасково
  • Мнения: 995
Търсим си охраняем паркинг за 3 дни в централната част на Бургас. Ще пътуваме на екскурзия която тръгва от пл. Кирил и Методий. Бихте ли ми казали и цени на престой.

# 17
  • Мнения: 1 280
Търсим си охраняем паркинг за 3 дни в централната част на Бургас. Ще пътуваме на екскурзия която тръгва от пл. Кирил и Методий. Бихте ли ми казали и цени на престой.
   

         Ами той целия площад "Кирил и Методий" е платен паркинг. Мисля, че е 10лв на ден, но не съм съвсем сигурна.

# 18
  • Мнения: 2 577
ЧЕСТИТ ПЪРВИ УЧЕБЕН ДЕН НА МАЛКИ И ГОЛЕМИ и ОЩЕ ПО-ГОЛЕМИ УЧЕНИЦИ  Hug
Да е спорна и успешна!!! На добър час !!!

Само един първокласник и един заек ли имаме?  Wink
За тях днес е изключително вълнуващ ден  Hug
Да са живи и здрави, бърза адаптация им пожелавам.   bouquet

/аз, да си призная мин.година си поплаках в двора на гимназията  Embarassed тази година вече по телефона ме информират къде какво се случва - порастна.../



# 19
  • Мнения: 1 813
 Whistling и една първокурсничка имате в петък  ooooh!  Embarassed

# 20
  • Ах, морето
  • Мнения: 374
Честит първи учебен ден на всички, които днес за първи път прекрачват прага на училището! Успешна учебна година!  bouquet

Честито на и на всички "новобранчета" в детските градини (като моето) Да са живи и здрави и по-малко да боледуват  Peace[/b]:

И като моето.  Flutter Днес цял ден ми е едно развълнувано. Така ми се иска да имаше камера в градината, да можех да я наблюдавам тайно...

# 21
  • Мнения: 1 701
Запис ...
Пламен в срада тръгва на ясла!!!
Казали на мъжа ми, че отпаднала таксата и всеки кой колкото имал на сърце толкова да дава...
Какви са тези щуротии?

# 22
  • Мнения: 2 577
...Казали на мъжа ми, че отпаднала таксата и всеки кой колкото имал на сърце толкова да дава...
Какви са тези щуротии?
таксата да, отпадна още март месец, но за втората част от изречението, много здраве й кажи  Mr. Green то бива, бива просия, ама то това на нищо не прилича

# 23
  • Мнения: 1 280
.... всеки кой колкото имал на сърце толкова да дава...
Какви са тези щуротии?


        Shocked а на кой да ги дава?! Без коментар  smile3505

# 24
  • Мнения: 2 577
я уишче кажи?
ми сигурно на домакинката пак и си делкат после с директорката знам ли...
ама ти може да я изненадаш  Mr. Green да направиш някое дарение ...

# 25
  • Мнения: 1 701
И к'вооооо?
Няма такса?
Безплатно?
Това означава ли, че Пламен ще прекава деня си с разни циганета???

# 26
  • Мнения: 917
И к'вооооо?
Няма такса?
Безплатно?
Това означава ли, че Пламен ще прекава деня си с разни циганета???

E тва пък вече. Моето дете като ходи на ясла да не е цигане. А циганетата да не ходят ли на ясли. То с 30 или без 30лв пак който си ходи ще си ходи. Нямам нищо против да ги давам, ако това ще увеличи дажбата им за храна примерно.

# 27
  • Мнения: 1 701
Не бееее....
Имах предвид, че сега като е безплатно да не се юрнат всички циганета!
Онези комлушките, дето са в бараките.
Онези дето ровят по казаните...
Къде прочете за твоето дете?

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 1 230
 Flutter
Честито на всички ученици, ясленци, християнчета, бебета и каквото има за честитене. И аз съм ученичка  ooooh! по скоро вечната ученичка  Tired отново.

# 29
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 415
Запис и от мене.
Аз също имам ученичка днес.  bouquet  bouquet  bouquet Каката е в трети клас. Отгоре на всичко сутринта се поуспахме и тя закъсня и не беше много доволна, ама какво да направя. Малкият се събуди в седем, накърмих го и после съм отнесла и детето и то заспало.

DeeDee76 много благодаря за информацията. На мене ми трябва жена само до обяд от 9 до 12 или от 10 до 1-2ч. ама ще търся. Освен това за сега не искам да я ангажирам с децата изобщо.

Общи условия

Активация на акаунт