LaRedoute - кодове - 11

  • 42 080
  • 702
  •   1
Отговори
# 45
За прословутия фотоапарат ... по никакъв начин не успявам да го намаля с кода , с който сте го постнали на 1-ва страница (реф.номер - 8345686 , код - 22551).
Опитах като нов клиет, опитах с препоръчване на сайта на друг потребител, после пробвах от акаунта на още по-новия потребител - не става и не става!
Някой ако има идея да помага!
Благодаря предварително!

# 46
  • Мнения: 5 026
Вместо запис-от проблеми изпуснах хубавия 75388 и сега ми е зор да намеря подобен , с подобни екстри Simple Smile

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
    Да се запиша и аз тук  Mr. Green
Преди време попитах дали някой е писал на Редутци с рекламация на дефектен подарък, но никой нищо не каза, та да споделя аз-писах им в четвъртък да им се оплача от дефектиралия ми надуваем матрак (което е адски нагло от моя страна, тъй като все пак не са ми пратили те кода  Blush и съм го ползвала "неправомерно" така да се каже), получих си входящ номер на писмото и днес, преди малко получих отговора, на който изобщо не се надявах  ooooh! Извиняват ми се и "без забавяне ще ми пратят нов подарък"  Whistling Е как да не ги обичаш  Joy
   Пратиха ми и анкета за попълване, с която "заработих" код за намаление 10Е от 30Е, но не съм разучила още какви са му точно условията  newsm78

# 48
  • Мнения: 88
Ето една стара оферта, с нов код Laughing / поне не го намерих newsm78/
http://m-laredoute.pprnl.net/nl/jsp/m.jsp?c=fbd20f55b8c9e87e48

# 49
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 584
bradata, a искат ли ти по някакъв начин да докажеш, че има дефект? а всъщност ти връщаш дефектния така ли?

# 50
  • Мнения: 639
Ками и аз да потвърдя,защото току-що я получих и аз новата чанта на Stefoni   bouquet Laughing - страхотна е  Peace Не мога да й се нарадвам,а как точно ми се вързва с едното яке...... голям кеф имам си готин и сполучлив подарък най-накрая  Joy Party


AlEx 02 рожденничка ли си? Ами хайде да си ни здрава,много късмет и успешни покупки !Радости да изпълват всеки твой ден   bouquet Hug

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
bradata, a искат ли ти по някакъв начин да докажеш, че има дефект? а всъщност ти връщаш дефектния така ли?
Ами учудващото е, че не искат нищо-нито да им пратя снимките, които им казах, че съм направила, нито да им върна дефектиралия дюшек  Thinking Просто ми се извиняват и казват, че ще ми пратят друг подарък и нищо друго  Rolling Eyes

# 52
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 584
bradata, a искат ли ти по някакъв начин да докажеш, че има дефект? а всъщност ти връщаш дефектния така ли?
Ами учудващото е, че не искат нищо-нито да им пратя снимките, които им казах, че съм направила, нито да им върна дефектиралия дюшек  Thinking Просто ми се извиняват и казват, че ще ми пратят друг подарък и нищо друго  Rolling Eyes

аа за дюшека ли става въпрос, помня че имаше някой дето се оплакваше, че му е излязла цицина  Grinning ами в такъв случай като не искат снимка, не искам да си представям как някой би злоупотребил  Rolling Eyes не казвам за теб разбира се, просто ние тук на балканите сме си малко тарикати  Mr. Green
мерси за отговора  Hug

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
Мда, аз се олаках, че се опъпчи. А след цицината и дупчица се откри до нея-затова омеквал толкова бързо  Mr. Green Не знам дали практиката им с подаръците е такава (защото наистина е "опасничко" за тях да вярват на всеки за всичко  Thinking ) или в случая е просто изключение  някакво  Rolling Eyes

# 54
  • Мнения: 88
AlEx 02 рожденничка ли си? Ами хайде да си ни здрава,много късмет и успешни покупки !Радости да изпълват всеки твой ден   bouquet Hug
mamaB , благодаря newsm51 . Днес не съм, след 3 дни ставам на ..........34 Weary. Повече бих се израдвала на друго кодче, нещо от сорта 50/60 +БД  Blush

# 55
  • Мнения: 259
Може ли някой да ми каже колко тежи оранжевия комплект  дали мога да го получа от пощата с 2 пуловера ooooh! Praynig
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=256898&pid=6162943

# 56
  • Мнения: 41
erita, миналата седмица при въвеждането на кода ми излезе съобщение, че оранжевият комплект се е изчерпал  Sad 
При теб захапа ли и какво съобщение излиза?

# 57
# 58
  • Мнения: 144
Може ли някой да ми каже колко тежи оранжевия комплект  дали мога да го получа от пощата с 2 пуловера ooooh! Praynig
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=256898&pid=6162943
не е много тежък -предполагам,че ще го получиш с торбата Peace

# 59
  • Мнения: 259
Да приборите- 47600 но без намаление  захапа

Общи условия

Активация на акаунт