Отговори
# 15
  • Мнения: 2 425
Честит първи учебен ден и от мен на всички ученици  Hug

Не съм писала от незнам колко време  Whistling (от хойкане  Mr. Green). Вече май ще се спрем че децата на училище. Ех, как не исках да им свършва ваканцията, ама... Tired

Наде, хубави снимки, честит празник със закъснение. Изглеждаш много добре  Peace

Тинк, страхотни са и творите снимки  Hug

# 16
  • Мнения: 434
Честит първи учебен ден!

Да е лека годината и за децата и за нас родителите!

Нашия първи учебен ден мина добре. децата си разгледаха учебниците и нали са малко още - на 6години, бързо им мина желанието. учителката е изглежда много спокойна. децата са 12. като се прибера у дома ще пусна снимки!

Айнур, здравей. и аз си харесвам снимките от лятото, особено защото са от най-любимото ми място за живеене!

# 17
  • Мнения: 4 451
Пък ние си проспахме първия учебен ден. Laughing Не е фатално де, Мими и без това ми е нещо сополива и щяха да ми я върнат от градина. В предучилищна групичка е вече. Grinning

# 18
  • Мнения: 919
Чудех се дали да се оплача...
В нашият клас учениците са останали много малко и го разтуриха.Пръснаха ги из другите класове.
Да ни е честит първият учебен ден! ooooh!

# 19
  • Мнения: 2 425
Чудех се дали да се оплача...
В нашият клас учениците са останали много малко и го разтуриха.Пръснаха ги из другите класове.
Много гадно  Sick

Моля, който има желание да ни подкрепи  Praynig   bouquet
http://www.bgpetition.com/mucoviscidosis_cystic-fibrosis/index.html

# 20
# 21
  • Мнения: 2 425
Оф, нещо стана, незнам какво, не можех да го пусна отговора, а накрая ми го публикува 3 пъти  Blush. Модераторите да поизчистят  Praynig

# 22
  • Мнения: 4 585

Малко след като публикуваш, имаш опция да изтриеш съобщение.
След това опцията изчезва. Лека вечер. Това е седмичната, нали?

# 23
  • Мнения: 2 425

Малко след като публикуваш, имаш опция да изтриеш съобщение.
След това опцията изчезва.
Не става, дава ми грешка  Rolling Eyes

# 24
  • София
  • Мнения: 1 333
Да, това е седмичната, но заглавието стана дълго и няма как да с напишат датите .... Sad

# 25
  • Мнения: 4 585
Имам нестандартен познат, който разделя всички учебници на 2 и ги дава да ги подвържат.
Теглото на раничката намалява.

# 26
  • Мнения: 919
Чудех се дали да се оплача...
В нашият клас учениците са останали много малко и го разтуриха.Пръснаха ги из другите класове.
Много гадно  Sick

Ами децата просто са разочаровани от това,че вече няма да са заедно.
Абе ще свикнат,ама...Съкратили са и доста учители,дори чистачки.
Айнурче,подписах  Hug

# 27
  • Мнения: 919
Оф, нещо стана, незнам какво, не можех да го пусна отговора, а накрая ми го публикува 3 пъти  Blush. Модераторите да поизчистят  Praynig
Е нищо де!Така ще навъртим повечко странички в седмичната Wink Joy Joy

# 28
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
Успешна нова учебна година на всички ученици!

Краси и при нас разделиха един трети клас и имат нови дечица в класа и нова класна. Много лошо се получи.Трети клас с трета класна. Още по- гадно е че миналогодишната им учителка беше прекрасен човек,а я махнаха, дори не я поканиха на първия учебен ден. Мъчно ми е за нея.

Айнур ще подпиша Peace

Успешна седмица на всички

Наде честито ти христианче!

Последна редакция: пн, 15 сеп 2008, 20:59 от мамаРаче

# 29
  • Мнения: 2 425
Оф, нещо стана, незнам какво, не можех да го пусна отговора, а накрая ми го публикува 3 пъти  Blush. Модераторите да поизчистят  Praynig
Е нищо де!Така ще навъртим повечко странички в седмичната Wink Joy Joy
Хи хи хи  Joy
Верно не се пише много  newsm78. Май доста хора се оттеглиха или просто нямат време  newsm78

Благодаря за подкрепата   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт