Шоколад

  • 1 241
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 23 067
Решила съм да давам шоколад, когато навърши 2 год!  Peace Не виждам какъв е този зор да се дава по-рано...

# 16
  • Мнения: 764
Аз му давах всички десерти от момента, в който го записах на кухня - 11 м. Чист шоколад, какао и други сладки неща изобщо не давам, но ако кремчето е шоколадово, му го давам. Давам си сметка обаче, че в кухнята рядко правят шоколадови кремчета.

# 17
  • Мнения: 3 312
тези десертчета от кухнята ги давам от както е на 11 месеца  feeding  а и шоколад е пробвала , но само по едно парченце и то когато ме види да ям и тогава няма мърдане  Crazy  и тя иска

# 18
  • София
  • Мнения: 4 586
Давала съм му какаов крем от кухнята. Беше на година и нещо. Иначе шоколад не давам, има време за всичко. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 3 069
Щоколад давам на Вики само от детския и то когато стана на 2г. 1 м.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 658
аз давам шоколад от 1г и 4 месеца, ние много ядем в къщи и тия иска, не е имало никакви проблеми

# 21
  • Мнения: 1 059
Дадох от около 18 мес.възраст,ама май не му се кефи много.Сега обаче вече е на 2 год.и харесва обикновени вафли с какаов крем-давам и по половин от време на време.
Като беше на 10-11 мес.ядеше някакви каши Лека нощ с какао.На същата възраст обаче се изрина от риба и до ден-днешен не съм и дала пак.

Общи условия

Активация на акаунт