Бащата има предпочитания към пола на бебето

  • 4 927
  • 77
  •   1
Отговори
  • Мнения: 121
Здравейте мами,
Моята тема е малко тъжна.В предвит това колко семейства и двойки немогат да си имат бебенце по една или друга причина,и това че някои просто не ги искат поради ред други причини.Бременна съм в третия месец и няма нищо по силно от това че си искам бебето.Никога не съм мислила че някои ден може да ми се случи такова нещо. CryБащата има две момичета от предишната му жена,а на мен ще ми е първо.Той е категоричен че иска момче.Сега аз съм тази която ще бъде намразена ако пак е момиче и съответно позлатена ако е момче. Искал наследник,и дума не дава да се каже за момиче.Ако не е момче,да правя аборт. #2gunfireЕ,да той нали си има вече две деца,а пък аз...Темата не е за това какви са ни отношенията а за това че сигурно има и други бащи които имат страшно предпочитание за пола.Разказваха ми за случаи в които майката родила и плачейки по телефона казала на мъжа си че пак е момиче,той въобще неискал да отиде до болницата.Много е жалко че има такива хора,и ние не си избираме какъв да е пола на детето ни,ако зависеше от жените щяхме да си ги правим по поръчка.Това е божа работа и никои не е виновен.Каквито са си ги направили такива ще си ги гледат.Плаши ме мисълта че ако е момиче няма да сме желани и обичани.

Ако някоя мама има такъв или подобен случаи нека сподели.Ще съм благодарна да чуя вашите мнения.

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
 Shocked Това за аборта сериозно ли е? Ако да, той е пълен изрод, а ти си глупачка, задето въобще имаш нещо общо с него.

Иначе за предпочитанията - и аз имам предпочитания. След двама сина, категорично искам третото бебе да е момиченце. Ама ако не е, няма да го върна Laughing Едно е да имаш предпочитания, друго е да имаш изисквания!

А този твоят мъж знае ли въобще, че полът се определя от бащините гени? В този смисъл няма що нито да те позлатява, нито обратното, защото нищо не зависи от теб Laughing Но като чета, надали е наясно, биологията за осми клас все пак не е лесна работа за някои хора Crazy

# 2
  • Мнения: 5 001
Първо,здравей и се успокой!
Този мъж си е "плюл на семката" така да се каже....За съжаление има такива екземпляри....Аман от комплексари....Като е такъв майстор и разбира ,що не си е направил досега момче,а?!

Плаши ме мисълта че ако е момиче няма да сме желани и обичани.

Тази мисъл не трябва да те плаши,а обратното - да ти покаже,че ще е време да си съберете багажчето и да се махнете от човек,който не оценява бащинството.
Ужасно съм възмутена(и винаги съм била.като чуя подобни изявления от такива мъже),но това няма значение в момента.Важното е ти да имаш лека бременност и раждане.Пожелавам ти едно хубаво,здраво и весело бебче.А тоя физиологичен баща да си гледа работата и толкоз.
Дай му зелена светлина да си ходи и да не ви тормози.
Важното е да се осъзнаеш и да разбереш,че за теб ще е по-добре да не си с такъв човек до себе си!

# 3
  • Мнения: 3 675
Бих казала само едно-мъжът ти е абсолютен тъпак.Моят съвет е-раждай си детето, а на него му бий шута.Ние с мъжа ми от много време искаме дете, но не се получава.При това положение, не ни интересува дали ще е момиче или момче, а изобщо дали ще имаме такова.Вместо да се радва, че ще имате дете, се държи като абсолютен дебил.Това не е мъж.Че не разбра ли той, че полът на детето е чиста случайност. ooooh! Crossing Arms

# 4
  • София
  • Мнения: 15 435
Да ходи да си изследва с какви хромозоми са му сперматозоидите - ами ако всички са му с ХХ , ти как ще забременееш с момче, а? Тоя е луд!Ядосах се!

# 5
  • Мнения: 1 475
Първо честито   bouquet!

Мъжът ти е ебаси........ Sick

Ако съм на твое място и се окаже, че бебето е момиче, изобщо няма да правя аборт, раждам си детето и той ако не го иска си го отглеждам сама- хич няма да ми пука , че някакъв си там, не си иска детето, само защото е момиче- с това му отношение трябва отдавна да ти е светнала лампичката с що за човек живееш!! !!

Леко бременеене!!!  bouquet

# 6
  • Мнения: 1 250
Честито и лека бременност. Ако детето е момиче, събираш си нещата и си отиваш, това е ясно. Но ако е момче, замисли се дали този човек заслужава да е негов баща.

# 7
  • Мнения: 4 490
Не е нужно да пускаш няколко теми, но и тук да ти ажа да не бързаш да се травмираш. Заведи таткото на преглед с теб, нека види туптящото сърце на бебо, да видим тогава какви ще ги говори. Разбира се, че няма да махнеш бебето, това ще е най-голямата глупост!   bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 4 005
Аре стига де! Т'ва ако не е пързалка, не знам кое може да е! Не мога да си представя,че наистина има такива хора(изключвам Хенри осми).
Ако е вярно  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil-потърси начин да се измъкнеш от него. Комплексар нещастен!

# 9
  • Мнения: 153
Кажи на простака, че пола на детето зависи само от него и ако нещо не му харесва да се сърди на себе си. Да вземе да си отреже тестисите, да ги удари в земята, да мине върху тях с валек, да ги изстърже от земята, да ги навие на фуния и да си ги навре отзад.  smile3512 Разкарай го това говедо от живота си и си гледай детенцето и кефа.fight

# 10
  • Мнения: 4 490
Аре стига де! Т'ва ако не е пързалка, не знам кое може да е! Не мога да си представя,че наистина има такива хора(изключвам Хенри осми).

Ооооо, има, има. Познавам лично такива, не един и двама.  Sad И то доста по-съвременни хора, не повремето на Хенри Осми. Wink Затова напълно вярвам на авторката.

# 11
  • Мнения: 3 423
Мъжът ти, предполагам аз, е някой човек
без образование, защото, ако е внимавал
в час по биология в 8 клас, щеше да знае,
че причината наследникът му да е момче
или момиче, зависи само и единствено от
него. Не може да е посадил домати, пък да
иска да бере тикви после. Съжалявам, ако
темата не е пързалка и наистина има такива
малоумняци, но и чукам на дърво все пак.
А питала ли си го защо толкова много иска
да има момче? Ами ако момчето стане педал?

Последна редакция: пн, 15 сеп 2008, 11:36 от Liska

# 12
  • Мнения: 1 417
 ShockedМоят мъж също от първия си брак има двама синове и много искаше да имаме момиченце, както и аз. Тъй като е достатъчно интелигентен да знае че генетическия материал се носи от мъжа, не си е помислял да ми поставя такива условия, а и както сам той казва `Един баща едни деца правел` WinkСега обича безкрайно много малкия, както и другите си синове. А тъй като ти си познаваш човека най-добре си вземи решение, ясно ми е че с детето няма да си вземеш багажа и да си го гледаш сама.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 889
    Има, има, и то не задължително в дълбоката провинция.  Confused Наскоро един мой далечен (за щастие  Praynig ) роднина, когото срещам веднъж в годината, ми заяви, че не можел да простира дрехи, защото щели да го видят комшиите и да му се смеят.  Shocked И ганьото седи и си пие ракията, докато жена му си дойде късно - късно от работа да простре.  #2gunfire

# 14
  • София
  • Мнения: 1 508
Да ходи да си изследва с какви хромозоми са му сперматозоидите - ами ако всички са му с ХХ , ти как ще забременееш с момче, а? Тоя е луд!Ядосах се!

Няма такова нещо като ХХ сперматозоиди. Те са или X, или Y. Половината са женски, другата половина са мъжки. Шансът да се получи момче е 50 процента, и полът на бебето изцяло зависи от късмета на таткото.

А по темата, такова говедо ще го разкарам на секундата, с ритници надолу по стълбите. Гад мръсна, подла и нечестива, да си мисли, че е господар на твоя и живота на детето #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт