Бащата има предпочитания към пола на бебето

  • 11 257
  • 182
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 890
    Такива мъже си носят един определен хмм... балкански манталитет, закърмен обикновено от маминка и силно влияещ се от "приятели" и ми е трудно да повярвам, че чак сега го откриваш. Не може да не е имало знаци досега. Късмет ти желая все пак !


Мирена права си относно приятелите,забелязвам че когато се съберат и коментират как щяли да си възпитават детето като говорят само в мъжки род.Всички щяли да имат наследници и да станат като тях...е,да ама не.другите му приятели чакат момичета...

   Офф ужас, какво им става на тия български мъже беее !!!  #2gunfire То е ясно, че и момиче да е, ще се радва адски много и ще е на тати глезаната, ама що е нужно да ти вкарва такива нерви баш сега...  Thinking

# 16
  • Мнения: 288
Сигурно е много неприятно при мен аз винаги съм била с предпочитания за пола на бебето а не бащата,опитай се да не му обръщаш внимание.Важното е бебчето да се роди живо и здраво Peace

# 17
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Кажи му, че пола на детето ЗАВИСИ САМО ОТ НЕГО. Каквото си е направил, такова ще бъде..... Close

# 18
  • София
  • Мнения: 23 080
Смятам, че този човек трява да намрази единствено себе си - извинявай, но това което описваш е жестоко! И моят мъж мечтаеше за син, а сега пита кога ще си направим сестричка на малката Mr. Green Пожелавам ти всичко да е наред, защото се вижда, че много желаеш бебенцето и дано таткото се вразуми  Peace

# 19
  • Мнения: 121
ДВЕ МОМИЧЕТА,в предишната тема грешката е моя,съжалявам.Ами не не сме от царско семейство,не съм казала че трябва нещо да ме опровергава,просто споделям проблема си.Сигурна съм че не съм единствената с такава история.След две момичета неиска други,каза че момичетата били твои деца до 18 години след това като си хванат някоиотиват да живеят при него и ти оставаш сам,а момчето ще продължи рода ти във същата къща.Не че го подкрепям за това,напротив...всеки път като го чуя,споря защото и момчето може да отиде в друга къща или да отиде да живее самостоятелно и зависи как ще го възпиташ,не е критерии че като е момче няма да те остави.

# 20
  • Мнения: 1 428
Независимо от пола на бебето,мисля че трябва сериозно да се замислиш за отношенията си с този ''мъж''.

# 21
  • София
  • Мнения: 23 080
ДВЕ МОМИЧЕТА,в предишната тема грешката е моя,съжалявам.Ами не не сме от царско семейство,не съм казала че трябва нещо да ме опровергава,просто споделям проблема си.Сигурна съм че не съм единствената с такава история.След две момичета неиска други,каза че момичетата били твои деца до 18 години след това като си хванат някоиотиват да живеят при него и ти оставаш сам,а момчето ще продължи рода ти във същата къща.Не че го подкрепям за това,напротив...всеки път като го чуя,споря защото и момчето може да отиде в друга къща или да отиде да живее самостоятелно и зависи как ще го възпиташ,не е критерии че като е момче няма да те остави.

За какви къщи, за какво говорим! Я той да подсигури един хубав дом, пък зетят сам ще си дойде. И за примир давам нашето семейство - мъжът ми живее в моя апартамент, но това няма никакво значение за никой! Пък и младите трябва да живеят собствения си живот, отделно от родителите си  Peace

# 22
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Ама твоят мъж още не хванал рибата, а вече я изял  Mr. Green
Не искам да измествам темата, затова само ще допълня, че ако те обича и иска деца от теб, няма да има значение дали са момчета или момичета!!!!

# 23
  • Мнения: 158
Мога прекрасно да разбера желанието на един мъж за син, но това е единствено Божа работа, хората няма как да повлияят върху пола на децата си.

Как така иска да убие чрез аборт бебето, ако е момиче?!  Shocked

В никакъв случай недей да абортираш, ако е момиче! Ти си майката и имаш право да защитиш бъдещото дете, понеже в случая таткото нещо е в грешка. Мъжът ти не осъзнава ли, че най-малкото така ще те постави в риск да стане усложнение и след това да не можете да имате повече деца (има такива случаи на усложнение), нито син, нито дъщеря. Да не говорим за останалите страни на въпроса...
А колкото до това дали ще ви обича после, никой не може да каже как би реагирал при вида на малкото бебче, което ти си му родила  Heart Eyes

Пишеш "На 23 септември съм на хорионна биопсия в майчин дом тогава ще ми кажат 100% пола." - сори за невежеството, аз 2 деца съм родила и само на видеозон са им гледали пола, но това което ще ти правят какво точно е, не е ли опасно за бебето? Само и само да разберете пола, няма ли някакъв риск... Мъжът ти ли те накара?

# 24
  • Мнения: 559
Здравей, мъжът ми също има момиче от първият брак, тя е голяма на 15г. . След това аз забременях, много исках момче заради него, той много повече. Като ни казаха, че ще е момиче веднага го забелязах че му стана неприятно, но нищо не ми е казвал. Не сме го обсъждали повече, съсредоточихме се върху името на бебчето, но всеки път ми се струваше, че тайно се надява да са сбъркали. След като се роди малката, полът вече нямаше никакво значение.  Той беше много грижовен татко, двамата сме се занимавали с нея, никакви баби. След това като сме си приказвали с него и той ми е споделял, че момиченцето ни е най-важното нещо за него. Грижи се и за голямата си дъщеря разбира се. Сега малката е на 3г, не ляга да спи без да каже лека нощ на баща си и да го целуне, сутрин като тръгва за работа малката бяга към него и вика чакай тате не съм те цункала. Даже той понякога я кара хайде тате 3 пъти за щастие да ме цункаш  и тя умира от кеф. Страшно я глези, чак ме дразнят понякога. Той я обожава и тя него също. Сега очакваме второто ни дете, мисля че ще е възнаграден за обичта и грижовността с която гледаме дъщеричката ни. Казаха, че ще е момче /най-после/ и се надявам да не грешат. Моят съвет към теб е първо да се успокоиш, след това де седнете и да разговаряте. Трябва да споделиш с него това което чувстваш, важно е той да знае, че го обичаш както обичаш и човечето в теб. За теб няма значение пола, както не би трябвало да има и за него, защото те обича и държи да сте заедно. Също така твърдо трябва да заявиш решението си, че дори и да е момиче бебето няма да направиш аборт. Ако той настоява, тъжно ми е да го кажа, но явно връзката между вас не е толкова силна. Хубаво е да говорите за това преди да разберете пола на бебчето. Наистина най-важното е бебчето да е живо и здраво. Пожелавам ти го от сърце   bouquet

# 25
  • Мнения: 121
Мога прекрасно да разбера желанието на един мъж за син, но това е единствено Божа работа, хората няма как да повлияят върху пола на децата си.

Как така иска да убие чрез аборт бебето, ако е момиче?!  Shocked

В никакъв случай недей да абортираш, ако е момиче! Ти си майката и имаш право да защитиш бъдещото дете, понеже в случая таткото нещо е в грешка. Мъжът ти не осъзнава ли, че най-малкото така ще те постави в риск да стане усложнение и след това да не можете да имате повече деца (има такива случаи на усложнение), нито син, нито дъщеря. Да не говорим за останалите страни на въпроса...
А колкото до това дали ще ви обича после, никой не може да каже как би реагирал при вида на малкото бебче, което ти си му родила  Heart Eyes


Хорионната биопсия е изследване при което се всима с игла от плацентата,изследва се предимно за аномалии и рискове при плода прави се между 9 и 12г.с. Лекарите казват че е безболезнено и не крие опасност за бебето.При това изследване се казва пола на бебето.Дори да е момиче НЯМА ДА ГО МАХНА.Казвала съм му го и на него.За нищо на света не бих го махнала,но незнам как ще се развият нещата когато родя и е момиче.

Пишеш "На 23 септември съм на хорионна биопсия в майчин дом тогава ще ми кажат 100% пола." - сори за невежеството, аз 2 деца съм родила и само на видеозон са им гледали пола, но това което ще ти правят какво точно е, не е ли опасно за бебето? Само и само да разберете пола, няма ли някакъв риск... Мъжът ти ли те накара?

# 26
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Ами да си беше направил момче, щом токова е искал...
Късмет.  bouquet

# 27
  • Мнения: 3 929
Много тъжно ми стана за теб и нероденото бебе. Не искам да си помислям, че има хора, за които полът на детето определя съответно и любовта им към него. Не е за вярване, че живеем в 21 век, а сякаш сме...не ми се обсъжда това.
Роди си детето, момиче или момче, обичай го и го отгледай. Очевидно мъжът ти живее в по-миналия век, вероятно е доста по-възрастен от теб, не знам, но явно той не е мъжът за теб. Не исках да го казвам, но не мога да го подмина ей така. За мен ще бъде още по-глупаво, ако ти направиш аборт, ако бебето е момиче. Освен ако не си финансово зависима от този мъж и не можеш да гледаш дете сама. Безумие пълно!
И все пак, много бащи после повече обичат дъщерите си, въпреки че са говорили така преди да се родят. Примери - бол!

# 28
  • Мнения: 4 513
Аз от такъв човек не бих забременяла. Съвсем сериозно ти го казвам.
И като й кажеш така, мислиш ли, че на момичето ще й стане по-леко?  Tired Бременността вече е факт, тя не пита "Да забременея или не", така че подобни изказвания са доста неподходящи.
Успех на авторката, аз съм сигурна, че като си види бебето, ще си го обикное, без значение на пола. Заведи го с теб на един ехографски преглед, да го види как му тупка сърцето, ще видиш как ще омекне!  Hug

# 29
  • Мнения: 89
При хорионната биопсия рискът от спонтанен аборт е 3 %,т.е. по-висок е в сравненние с амниоцентезата(0,5-1 %).Ако така или иначе си решена да запазиш бебето си(обратното би било истински филм на ужасите...),то защо се подлагаш на това изследване?Мотивът за тази биопсия би следвало да е само и единствено необходимостта от установяване на генетични аномалии...Знам,че ще направиш изследването и ти желая успех,каквото и да стане..Дано си щастлива с този мъж.Пиши после,моля те,че много ме впечатли с твоята история...

Общи условия

Активация на акаунт