Какво е новото при мен, тема 11

  • 29 729
  • 387
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 883
Фокси, Гале, да се оправят бързо децата, че и вие да вземете въздух.
 Hug

# 16
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Нашият първи учебен ден мина успешно.
Имаме обаче едно съседче, което направо се къса от рев и все с него се случваме заедно при преобличането и Марина и тя проронва някоя сълзичка Cry
Харесва ми засега градината, персоналът е любезен, другата седмица ще има родителска среща да видим какво ще ни кажат.
Марина научи песничката за зеленчуците и сега я пеем на всички баби, лели по телефона, много е сладко. Тук има панаир, та вчера макар и хладно обикаляхме по люлки и пързалки, голяма радост.

Бързо да се оправят болните дечица Hug и мами Hug Hug

# 17
  • на път
  • Мнения: 2 804
Нашият първи учебен ден мина успешно.
......

Браво на Марина! Колко още неща ще пее и рецитира на родата  Grinning

Що се отнася до родителската среща, предполагам че ще ви четат правилника, ще ви запознаят с учебния план, режима, ще изберете родителски актив и ще ви събират пари (за консумативи, учебни тетрадки и пр.) ....

# 18
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
wa wa честити първи стъпки на малката - да ти е жива и здрава и дай боже добри хора по пътя си да среща
съпричастна съм много щото и сина е за първи път на ДГ - само 3 седмици е бил май та съм съпричастна /видях те в темата за ДГ/
желая да е щаслива и спокойна там...почти като у дома

# 19
  • Мнения: 2 722
Вава, браво на малката кукла. Дано все така с настроение ходи на градина.

На мен направо не ми се мисли как ще тръгне Митето на ясла - той хич не ще да се дели от мен - като зашит ми е за десния крачол. И като му изчезна от полезрението почва да се дере.
Ще има да озвучаваме детската градина.

Фоксче, важното е да се редуват с истериите, че стерео ни идва много, нали  Wink

# 20
  • Мнения: 358
Новото при нас е че мама работи а Димана от утре е на детска градина. Проблема е как сутрин ще я изстъргвам от леглото. поспаланката е свикнала до 10ч да спинка.

Фокси при нас имаше такъв обрив от памперсите. Лекувахме само с смрадлика и после пудра.

Галя и Димана до миналата седмица беше вързана за мен. От началото до сега съм си я гледала сама. Една едмица я гледа баба и и забрави за мен. За всичко търси само баба. Да не говорим че и с баща си са като сиамските близнаци. Такава ревност ме тресе че ме е срам да си призная.

# 21
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Новото при нас е че мама работи а Димана от утре е на детска градина. Проблема е как сутрин ще я изстъргвам от леглото. поспаланката е свикнала до 10ч да спинка.

Фокси при нас имаше такъв обрив от памперсите. Лекувахме само с смрадлика и после пудра.

Галя и Димана до миналата седмица беше вързана за мен. От началото до сега съм си я гледала сама. Една едмица я гледа баба и и забрави за мен. За всичко търси само баба. Да не говорим че и с баща си са като сиамските близнаци. Такава ревност ме тресе че ме е срам да си призная.
Мире,ха честита ти нова работа и честит първи "градински" ден на Диманка.
И да не се похвалиш до сега  Crossing Arms
Аз може и да не пиша често вече,но пък редовно чета.
Хайде малко по късно ще ти звънна да се чуем,да разкажеш със подробности,че ми е дерт,как вашият тати ще се чувства днес. Mr. Green

# 22
  • Мнения: 448
новото при нас е ,че днес пуснахме изследванията и от другата седмица най-после тръгваме на ясла

# 23
  • Мнения: 11 897
maraia 06 , успешни първи стъпки в яслата и дано е весело и приятно за детето!надявам се, че ще имате много нови другарчета, но и нас няма да ни забравите!

# 24
  • Мнения: 448
 
maraia 06 , успешни първи стъпки в яслата и дано е весело и приятно за детето!надявам се, че ще имате много нови другарчета, но и нас няма да ни забравите!

естествено,че няма да ви забравим,нали нашите срещи ще продължат  love001

# 25
  • Мнения: 230
maraia06, успех!

# 26
  • Мнения: 1 612
А след две-три седмици и ние ще се присъединим!

# 27
  • Мнения: 448
А след две-три седмици и ние ще се присъединим!


чакаме ви с нетърпение,надявам се времето да се пооправи малко

# 28
  • Мнения: 3 715
Занесохме се до детската градина благополучно тази сутрин. Много ми хареса, добре поддържано и чисто, ремонтирано, 15-тина деца в групата, учителката приятна, лелката също. Много плачещи деца, та моето се поизплаши, но се държа мъжки, седна в лелката, започнаха да разглеждат книжка и ние тръгнахме. Пътят до детската градина е 32 км., които взехме с нормална скорост и спазване на ограниченията за скоростта, за 20 минути. Мъжът ми ще вземе Бобо в 16 ч., предполагам, че няма да им създава проблеми, утре ще видим как ще е.
Странно ми е едно такова, не мога да го обясня. До преди 5 месеца си живеех спокойно и тихо, днес си водя детето в детската градина и се чувствам някак неуверена, неопитна, все ме естрах да не пропускам нещо важно.

# 29
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Дано да се адаптира бързо Бобчо в градината.
Точно това, което си написала коментирахме с мъжа ми- кога дойде марина, кога порасна и отива на детска градина. Първия ден след като я заведохме седя и мисля дали няма да и е хладно така облечена, изритах мъж ми да отидем да купим анцуг и го занесохме, учителката ме гледаше малко странно.
Ох още съм неуверена за толкова много неща, не ми идва някак си отвътре инстинкта. За обличане и за излизане, как да я обличам- да не и е топло, да не и е студено, да я извеждаме ли в това време. Дано се оправя Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт